Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie tylko trzech wspaniałych :)

Pierwszy i drugi od góry, później ostatni(pomarańczowy) po małej modyfikacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żółty Panowie to lider  B)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny i tylko czarny potem zielony, złoty i co tam kto lubi :P;)

Swoją drogą to trochę granda że zmieniają trochę kolor tu i tam i podnoszą cenę dość znacznie nic nie dokładając do funkcji Mudmastera. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty jest dla tęczowych chłopców :P.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie też żółty na fotelu lidera, a potem zielony i czarny.

Polot i finezja - rewelka !!!


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-bay 660 usd

shoppinginjapan 712 usd

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to też z dziś. :)

Nosi się bardzo dobrze już ręka przyzwyczajona. Noszę bez przerwy odkąd dotarł. 70fe35a8dfb9f82983cf3f4c5b66df1d.jpg

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze żółtych GWG, doświadczyliście już jakichś przebarwień lub tym podobnych rzeczy na pasku?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja doswiadczylem , i jest lekko masakra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doswiadczylem , i jest lekko masakra :(

Ja niestety też. Po prostu porażka. W moim pomarańczowym GA 1000 pasek tragicznie odbarwił. Reklamowałem wymienili na nowy. Po dwóch miesiącach ponowna reklamacja niestety w odpowiedzi napisali, iż mogą ale odpłatnie bo farbują mi ubrania :blink: . Na moje, że noszę białego GA 110BC od dwóch lat i nic nie zabarwiło to jakim cudem ten zabarwił nie zrobiło na nich wrażenia. Sprzedawczyni w TT powiedziała, że mają bardzo dużo reklamacji w związku z przebarwieniami ale centrala w większości je odrzuca.

Ja już nie wiem z czego oni robią te paski. Mam też Nauticę na żółtym pasku i nic się z nią nie dzieje, a tutaj  :angry:

Obawiam się, że żółty będzie wyglądał po pewnym czasie jak pomarańczowy. Niestety o ile pomarańczowego idzie już kupić za 60 zł to do MM ok 200zł

post-93078-0-51277500-1478515674_thumb.jpg

post-93078-0-64096100-1478519654.jpg

post-93078-0-53018600-1478519765.jpg

Edytowane przez argentorat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie lipa trochę z tymi przebarwieniami, nie ukrywam że w planach miałem zakup żółtego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w zegarku za te pieniadze to nie powinno miec miejsca!

Nic dodać nic ująć. W tym aspekcie całkowicie się z Tobą zgadzam.

 

Tapnięte z Raphaelo phone One+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazyliszek a pokaż jakieś foto ?? Też nosiłem gwg i może minimalnie coś było na rogu jak na zdjęciu kolegi. GA-1000 ma niestety pasek z innego rodzaju materiału i też widziałem pomarańczowy w strasznym stanie. Mam gdf-100 czerwony i po 4 latach nie jest źle. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazyliszek a pokaż jakieś foto ?? Też nosiłem gwg i może minimalnie coś było na rogu jak na zdjęciu kolegi. GA-1000 ma niestety pasek z innego rodzaju materiału i też widziałem pomarańczowy w strasznym stanie. Mam gdf-100 czerwony i po 4 latach nie jest źle. 

 

Zakupilem go Od goscia ktory mial go z Rok czasu kupowal w Stanach . Mial minimalne przebarwienia paska . Potem dzieki mojej bluzie wsytarczyly nie cale 2 tygodnie .

I mamy taki o to efekt :/post-85269-0-18425100-1478525686_thumb.jpgpost-85269-0-39034000-1478525679_thumb.jpgpost-85269-0-15157900-1478525674_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.