Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zielony i chce jeszcze kupić czarny pasek. Lipa że żółty się brudzi bo też chciałem sobie go kupić. Żółty na lato jak znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z nim nie tak?

z nim wszystko ok raczej z moim kulasem nie , jakoś jest tak zbudowany że wchodzi w konflikt z zegarkiem a raczej osłoną koronki (tak mi się wydaje) - a konkretnie kostka mi wystaje i nie może się dogadać z GWG (chodzę z lekko luźnym zegarkiem , nie lubię spinać na maksa i efektem tego  jest czerwona spuchnięta kostka w nadgarstku) -- cierpię po dwakroć bo jak pierwszy raz go zobaczyłem na nadgarstku u gościa w Biedronce to mnie zwalił (akurat żóltek) z nóg i szukałem go chyba z tydzień , a potem czaiłem się by kupić a teraz kolejny raz bo się z nim rozstaję i wcale mi z tym dobrze nie jest ;/ - lubię duże zegarki , kupiłem igiełkę a teraz przychodzi się z nią pożegnać i chyba przytulę PRW-7000 ale najpierw muszę go obadać dokładnie bo chyba mnie coś trafi jak kolejny raz coś będzie nie tak (na chwilę obecną wspiera mnie mój wierny GA-100)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o żółtym pasku na wiosnę i lato. Ale wydać ponad 200 zł. I mieć za chwilę takie cuś .....

Trzeba będzie pomyśleć o innym kolorze.

Edytowane przez Raphael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nim wszystko ok raczej z moim kulasem nie , jakoś jest tak zbudowany że wchodzi w konflikt z zegarkiem a raczej osłoną koronki (tak mi się wydaje) - a konkretnie kostka mi wystaje i nie może się dogadać z GWG (chodzę z lekko luźnym zegarkiem , nie lubię spinać na maksa i efektem tego  jest czerwona spuchnięta kostka w nadgarstku) -- cierpię po dwakroć bo jak pierwszy raz go zobaczyłem na nadgarstku u gościa w Biedronce to mnie zwalił (akurat żóltek) z nóg i szukałem go chyba z tydzień , a potem czaiłem się by kupić a teraz kolejny raz bo się z nim rozstaję i wcale mi z tym dobrze nie jest ;/ - lubię duże zegarki , kupiłem igiełkę a teraz przychodzi się z nią pożegnać i chyba przytulę PRW-7000 ale najpierw muszę go obadać dokładnie bo chyba mnie coś trafi jak kolejny raz coś będzie nie tak (na chwilę obecną wspiera mnie mój wierny GA-100)

Sądząc po cenie zakupu a bazarku to raczej nie stracisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o żółtym pasku na wiosnę i lato. Ale wydać ponad 200 zł. I mieć za chwilę takie cuś .....

Trzeba będzie pomyśleć o innym kolorze.

Dziś pisałem do zibi odnośnie żółtego pasa i dali odpowiedz 171 zł wraz z przesyłka, czas oczekiwania 4 tygodnie, ale po tym co tu zobaczyłem ,chyba jednak zrezygnuje z żółtego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to czy zafarbuje czy nie to nie kwestia paska tylko w 90% odzieży ( mam biały / czerwony / piaskowy miałem pomarańczowy i jak coś zafarbowało to głównie przez to że np jeansy farbowały , odkąd uważam nigdy mi się to nie zdarzyło ( wytarcia owszem lekkie ale farbowanie nigdy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po ile będą mieli pasek moro :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po cenie zakupu a bazarku to raczej nie stracisz :)

jestem przekonany że kupujący też nie straci (ponadto potrzebny jest zawsze mały zapas na negocjacje - cóż byłaby to za sprzedaż bez negocjacji - swego czasu po półgodzinie negocjacji urwałem 2 złote na butach za 250 - kumpel nie mógł i wyszedł ze sklepu i co ... do dzisiaj je mam choć to już ze 13 lat będzie i żona mi nie pozwala ich ubierać bo podobno niemodne ale kurna zniszczyć się nie chcą i za***iście wygodne są :D  ) - zwłaszcza że cena nie jest wygórowana a zegarek wygląda jak nowy obecnie jest w puszce obłożony chusteczkami a puszka w pudełku a pudełko w pudełku obłożone gazetami a papiery w kopercie która jest w kopercie bąbelkowej  :rolleyes: , tak więc kupujący nie straci a może zyska jeżeli to jest jego marzeniem zwłaszcza że podobno od dzisiaj poszły znowu do góry (hehehhee ile to już razy ostatnio słyszałem chyba dwa tygodnie temu szły do góry a wcześniej chyba też dwa tygodnie wcześniej ehhhh .... to ZIBI)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nim wszystko ok raczej z moim kulasem nie , jakoś jest tak zbudowany że wchodzi w konflikt z zegarkiem a raczej osłoną koronki (tak mi się wydaje) - a konkretnie kostka mi wystaje i nie może się dogadać z GWG (chodzę z lekko luźnym zegarkiem , nie lubię spinać na maksa i efektem tego jest czerwona spuchnięta kostka w nadgarstku) -- cierpię po dwakroć bo jak pierwszy raz go zobaczyłem na nadgarstku u gościa w Biedronce to mnie zwalił (akurat żóltek) z nóg i szukałem go chyba z tydzień , a potem czaiłem się by kupić a teraz kolejny raz bo się z nim rozstaję i wcale mi z tym dobrze nie jest ;/ - lubię duże zegarki , kupiłem igiełkę a teraz przychodzi się z nią pożegnać i chyba przytulę PRW-7000 ale najpierw muszę go obadać dokładnie bo chyba mnie coś trafi jak kolejny raz coś będzie nie tak (na chwilę obecną wspiera mnie mój wierny GA-100)

"kulas" to jak dobrze wiem, to noga

Serio mogli w GWG się postarać z tym żółtym paskiem, nie za takie pieniądze -.-

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Snoopy_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to ma inny symbol na deklu niż mój gwg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończmy z tym żartami, bo ktoś pomyśli że to naprawdę fake. 

 

8-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój złoty MM odjechał - Piowa czy mógłbyś proszę ...

 

1. Jacek_25_25 - żółty

2. Piowa - czarny

3. Myszor - czarny

4. #Ziutek - czarny

5. Wąski88 - zielony

6. Elixir - czarny

7. Ziko738 - zielony

8. Cinekr - żółty

9. Floyd - czarny

10. Davidofx - zielony

11. Bujman - zielony

12. Frommert -  żółty 

13. Kapral172 - żółty

14. Login - zielony 

15. Marcin128gb - zielony

16. Bakus80 - czarny  

17. Sebastian1 - żółty

18. Matej - złoty

19. Majkk - żółty

20. Romseyman - zielony

21. Zetrov - zielony

22. Kjawor - żółty

23. Rangy67 - zielony

24. Piszczo122 - zielony

25. Tajson1 - czarny

26. memOK - żółty

27.  Romseyman - złoty

28. Jasny - zielony

29. Emuezo - zielony

30. Rado S -  zielony

31. Arcoss - żółty

32. Wacha56ks - zielony

33. Grzesiek 8111 - zielony

34. Ponurykosiarz - czarny

35. Artek90 - czarny

36. Diodes - czarny

37. Yokaszin - czarny

38. Lisek - zielony

39. _jendraz - zielony

40. Szyra - zielony

41. Heckler - zielony

42. Szubekkrzys - zielony

 

20 zielonych, 11 czarnych, 9 żółtych, 2 złote, 0 czerwonych, 0 piaskowych camo

 

2MM - Romseyman 

 

pozdrawiam, Piowa

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kulas" to jak dobrze wiem, to noga

Serio mogli w GWG się postarać z tym żółtym paskiem, nie za takie pieniądze -.-

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

w sumie Masz rację hehehehehe i kostka się znajdzie - wychodzi że jestem jak rusek we wrześniu '39 (wg.wspomnień oficera armii czerwonej -Sergiusz Piaseckiego)

Mój złoty MM odjechał - Piowa czy mógłbyś proszę ...

a ja na chwilę obecną poproszę o dopisanie wszak jeszcze jestem właścicielem "zielonego" :D

Edytowane przez civil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda go, Matej. Co teraz kupujesz? MTG czy MRG?

8-))

 

1. Jacek_25_25 - żółty

2. Piowa - czarny

3. Myszor - czarny

4. #Ziutek - czarny

5. Wąski88 - zielony

6. Elixir - czarny

7. Ziko738 - zielony

8. Cinekr - żółty

9. Floyd - czarny

10. Davidofx - zielony

11. Bujman - zielony

12. Frommert -  żółty 

13. Kapral172 - żółty

14. Login - zielony 

15. Marcin128gb - zielony

16. Bakus80 - czarny  

17. Sebastian1 - żółty

18. Majkk - żółty

19. Romseyman - zielony

20. Zetrov - zielony

21. Kjawor - żółty

22. Rangy67 - zielony

23. Piszczo122 - zielony

24. Tajson1 - czarny

25. memOK - żółty

26.  Romseyman - złoty

27. Jasny - zielony

28. Emuezo - zielony

29. Rado S -  zielony

30. Arcoss - żółty

31. Wacha56ks - zielony

32. Grzesiek 8111 - zielony

33. Ponurykosiarz - czarny

34. Artek90 - czarny

35. Diodes - czarny

36. Yokaszin - czarny

37. Lisek - zielony

38. _jendraz - zielony

39. Szyra - zielony

40. Heckler - zielony

41. Szubekkrzys - zielony

 

20 zielonych, 11 czarnych, 9 żółtych, 1 złoty, 0 czerwonych, 0 piaskowych camo

 

2MM - Romseyman 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda go, Matej. Co teraz kupujesz? MTG czy MRG?

8-))

 

Dziękuję pięknie.

No cóż takie życie niestety. Raz się ma jednego G, innym razem kilka, a innym razem wcale.

Jak to powiedział kiedyś pewien kolega - po deszczu zawsze wychodzi słońce ;-) i tego się trzymajmy.

Tak na poważnie, to muszę wybrać jednego G do tyrania, żebym nie myślał czy go mam na ręce czy nie. Tutaj wygrywa GW-9400 i chociaż miałem go już dwa razy, to nadal oferuje najwięcej za najmniej.

MRG to nie moja liga, jeszcze hehehe

Natomiast o MTG nadal myślę i myślę, hmmm zobaczymy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja czekam na filmik z testem Rangemana by Matej  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim nicku wszystko ok tylko zamiast 8 poprosze o 9 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.