Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiałem paski w Zibi jakieś dwa miesiące temu, czyli jeszcze tylko 1.5 miesiąca i bede się cieszył nowymi paskami :-) Dzięki Diodes za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebię temat tajemniczych kręgów, byłem w trzech TT, byłem w innych sklepach i wszystkie mają ten krąg na panelu, bo ewidentnie jest to jakiś cień, czy coś w tym rodzaju. Ma go nawet najnowszy MM ten na pasku moro. Póki co zastopowało mnie to z zakupem, bo średnio mi się to podoba, czy komuś udało się ustalić, czy to błąd produkcji, czy tak to ma być, bo czytałem tutaj, że nie wszystkie mają i sam już nie wiem co o tym sądzić.


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska Częstochowska powiedz mi co Ci te "Mityczne Kręgi" przeszkadzają przecież je ledwo widać i w żaden sposób nie przeszkadzają w użytkowaniu zegarka nie mają też wpływu na pracę zegarka. Żeby to był powód nie kupienia zegarka to myślę że jednak nie jesteś na niego zdecydowany bo powód do niekupienia jest trochę bzdurny. Jak Ci się podoba kupuj jak masz wątpliwości bo się nie podoba albo za drogi i będzie cię bolało to nie kupuj i tyle.

Myślę że mają to wszystkie Mudmastery a ci co mówią że ich nie mają albo nie zauważyli albo nie wiedzą o co chodzi.

Ja też w życiu bym na to nie zwrócił uwagi gdybym się na tym forum nie pojawił i nie przeczytał że coś takiego jest. Nawet gdy się dowiedziałem przez dłuższy czas nie wiedziałem o co chodzi i myślałem że mnie to nie dotyczy :P ale jednak mam to jak wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma kręgi. Na zdjęciach makro pięknie je widać.

 

GWG-76jpg_anrrqaw.jpg

 

Gołym okiem trzeba się nieźle nakombinować, żeby je zobaczyć. W zdecydowanej większości sytuacji oświetleniowych nie widać ich wcale. 

8-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale to jak z pikselem na monitorze, niby nie przeszkadza w pracy a jednak jest i denerwuje, na zegarek jestem zdecydowany, bo mi się mega podoba, ale to coś wygląda jak taka mała niedoróbka, bo albo coś jest specjalnie i jest wyeksponowane i wtedy taki krąg by dodawał uroku, albo tego nie powinno być, takie jest moje zdanie. Wiadomo, że dla działania zegarka nie ma to żadnego znaczenia. Po prostu płacąc nie małą kwotę jak za kwarca, oczekiwałbym jednolitości wykonania, a z tego co czytam, większość ma, a jednak zdarzają się takie bez tego. Rozumiem, że niektórym to nie przeszkadza, tylko boję się, że mi będzie, ale to już moja sprawa do przemyślenia i nikt mi nie doradzi :)


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają to wszystkie, imo to od panelu solarnego jakaś ścieżka jest  :)

No bo chyba nie orze tego wskazówka godzinowa  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadomo, nic tego nie orze :D, pewnie dokładnie to jest jakaś ścieżka pod panelem


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to pewnie przyczyna kręgu, panel solarny GWG

post-23871-0-81128300-1480378748_thumb.jpg

Edytowane przez Host

by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się ze kolega Piowa wstawił fotkę, przynajmiej wiem gdzie szukać tego "kręgu"  :D Nie, nie widze u siebie i nawet jeśli jest, zupełnie mi to nie przeszkadza  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to pewnie przyczyna kręgu, panel solarny GWG

Już to kiedyś wrzucałem - jest to część zarówno do Mudmastera jak i Gulfmastera - ten drugi jednak nie ma magicznych kręgów ☺

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, to sorki, nie zauważyłem, to ciekawe, czyżby zrobili za cienką tą warstwą widoczną, że przebija


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, to sorki, nie zauważyłem, to ciekawe, czyżby zrobili za cienką tą warstwą widoczną, że przebija

Nie no co Ty, nic nie szkodzi

Ciekawe tylko dlaczego Gulfmaster nie ma kręgów

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krąg jaki jest, każdy widzi ..

Nie każdy jednak widzi, że oprócz kręgu są cojones  ;)

 

1480621532-DSC_7372.png

Edytowane przez Elixir

GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na  e global pojawił się w wersji złotej za 2151 zł.

Edytowane przez Andrzej78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe zdjęcia Panowie, odnośnie magicznych kręgów w zbożu to u siebie póki co gołym okiem nie widzę. Pewnie za jakiś czas kosmici i na moim Mudku odcisną swoje znaki ;)

Pozdrawiam

 

 

Tapnięte z Raphaelo phone One+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudmaster nigdy mi się nie podobał aż tak żebym chciał go kupić ale ta wersja to zmieniła

https://youtu.be/m2kNBLidI18

:)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mudmaster nigdy mi się nie podobał aż tak żebym chciał go kupić ale ta wersja to zmieniła

...

:)

Hehe, to czar-opar na Ciebie zadziałał. ;):D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy mi się nie podobał ... ale ta wersja to zmieniła :)

Tobie nie zegarek sie podoba tylko film akcji ; ) i charyzma Maharishi Mahesh Yogi ; )

enlighhtenment-maharishi.jpg

 

BTW na zdjeciach dostepnych w sieci nie ma na przegubach czasomierza a Casio go teraz 'usynowilo' ; )


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjęcie z WUS-a 4 wersji MM. 

 

308233134_aneqneh.jpg

 

Każdy inny, każdy fajny. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piaskowe camo świetnie wyglada. Z chęcią bym zobaczył jak się mój MM prezentuje z takim zamiast zielonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko pierwszy z prawej strony,reszta jakaś taka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się kolor paska z modelu Maharishi, zamawiać? Kiedyś pewnie trzeba będzie sobie zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.