Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

To cena tego maharishi ale wersje podstawowe można za połowe tej ceny dostać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kumam jak ktoś pisze wersje podstawowe :) , to przecież ten sam zegarek z tymi samymi funkcjami różni się tylko kolorem , podstawowy bardziej by pasowało np przy identycznych zegarkach z wyglądu ale różnica w funkcjach jak to jest np w tej samej serii G i GW ( z multibandem i bez multibandu ) Maharishi odróżnia to że to wersja w Kolaboracji i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się utarło, pierwsza wypuszczona wersja jest tą podstawową. W starych Mastersach to wersja czarna z czerwonymi akcentami. Raczej to skrót myślowy od podstawowej wersji kolorystycznej niż umniejszanie nielimitowanym wersjom.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wersja zielona żółta i czarna to wersje najbardziej i najczęściej wybierane przez ludzi wersja złota już w moim mniemaniu się wyróżnia kiedy kupiłem mojego zielonego świata poza nim nie widziałem ale ale gdy wyszedł desert camouflage to moje zdanie się zmieniło ;) a mamy przecież jeszcze wersje rescue red i maharishi i te trzy ostatnie mają moim zdaniem coś wyjątkowego w sobie oczywiście nic nie ujmując pierwszym czterem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnośnie tego Maharishi. Nie powiem jest mega fajny i nieprzekombinowany. Jak sądzicie do jakiej ceny zejdzie, bo np. na watchshop jest za 3800zł i IMO to trochę dużo zwłaszcza że można dla przykładu mieć wersje GB za 2100zł z hakiem z eglobala.

Edytowane przez Marca101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek rabaty naliczane są od ceny katalogowej moim zdaniem poniżej 3tys nie spadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie cło i vat za ok 3000 można kupić w JP , ostrym przegięciem za to jest T-shirt GshockXMaharishi za prawie 1000 pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie cło i vat za ok 3000 można kupić w JP , ostrym przegięciem za to jest T-shirt GshockXMaharishi za prawie 1000 pln :)

Ale znając życie, trochę czasu minie i cena tego mudmastera będzie iście z kosmosu. Jak każda limitka z czasem, przynajmniej jeśli chodzi o ebay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaka to limited edition jest ? Limited Edition to wersja z numerem i określoną limitacją zegarka , to po prostu zwykła kolaboracja Casio z Maharishi nie można nazywać Limited czegoś co jest robione w milionach egzemplarzy , GWG jest tylko prawdziwa jedna LE w postaci 32 sztuk i już kosztuje majątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaka to limited edition jest ? Limited Edition to wersja z numerem i określoną limitacją zegarka , to po prostu zwykła kolaboracja Casio z Maharishi nie można nazywać Limited czegoś co jest robione w milionach egzemplarzy , GWG jest tylko prawdziwa jedna LE w postaci 32 sztuk i już kosztuje majątek.

No a płacisz za kombinerki z napisem G shock i za czarną walizkę oraz napis x/32.

A no i mój błąd, taki skrót myślowy z tą limitką.

Edytowane przez Marca101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest limited edition :) to że zawiera inną puszkę kilka gadżetów i nabite na pasku numery  to inna bajka , chodzi o sam fakt że jest ich 32 a nie 3200000 do tego dążę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest limited edition :) to że zawiera inną puszkę kilka gadżetów i nabite na pasku numery to inna bajka , chodzi o sam fakt że jest ich 32 a nie 3200000 do tego dążę.

Wiem o co Ci chodzi, rozumiem. Po prostu w przypadku tych 32 sztuk cena jest ogólnie nieadekwatna, choć to pojęcie bardzo względne. Jestem bardziej skłonna dać 3k z hakiem za gwg który jest trochę inny niż kwotę bardziej pasującą do mrg niż mudmastera za jedną z 32 sztuk. A odbiegając od tematu wydałbyś tyle kasy, żeby mieć limitowany grawer? Chodzi mi w przypadku jeśli miałbyś kasę, którą chcialbyś przeznaczyć na tego typu zegar. Edytowane przez Marca101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że maharashi jest w jakimś stopniu limitowany mimo, że nie jest numerowany. Po prostu wyprodukują teraz trochę tych zegarków i koniec. Na rynku będzie ich na pewno mniej niż zielonych czy czarnych, które będą ciągle produkowane. Za rok czy dwa z tego powodu cena pójdzie sporo w górę. Tak to widzę i nazwałbym go limitowanym.

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem GWG z zielonym paskiem i wiem że po zakupie (chociaż kupiłem go bardzo tanio) żałowałem trochę wydatku , wg mnie jest wart maksymalnie 2000-2500 , początkowo chciałem dokupić tylko pasek w wersji Desert ale czas i cena (  to zwykły pasek nie Carbon ) mnie zniszczyła , sprzedałem kupiłem co innego a teraz czekam na fabryczny Desert w dobrej cenie bo kombinowanie z paskiem jest jednak bez sensu ( można wyrwać z UK w ok cenie ale bez gwarancji )


Mi się wydaje, że maharashi jest w jakimś stopniu limitowany mimo, że nie jest numerowany. Po prostu wyprodukują teraz trochę tych zegarków i koniec. Na rynku będzie ich na pewno mniej niż zielonych czy czarnych, które będą ciągle produkowane. Za rok czy dwa z tego powodu cena pójdzie sporo w górę. Tak to widzę i nazwałbym go limitowanym.

 

Ja pozostaję przy swoim Colabo to Colabo Limited to Limited a Anniversary to Anniversary w przypadku Casio


Każdy może nazywać jak chce , ja wolę nazywać rzeczy po imieniu , nazwa limited musi mieć numerację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że maharashi jest w jakimś stopniu limitowany mimo, że nie jest numerowany. Po prostu wyprodukują teraz trochę tych zegarków i koniec. Na rynku będzie ich na pewno mniej niż zielonych czy czarnych, które będą ciągle produkowane. Za rok czy dwa z tego powodu cena pójdzie sporo w górę. Tak to widzę i nazwałbym go limitowanym.

Też tak trochę sądzę. Patrząc teraz na rynek G shocków nawet niektóre modele, które nie były wydane z żadnej okazji (ani xx-lecie ani kolaboracja) osiągają wysokie ceny jak na to co oferują lub jakie były ich początkowe ceny. Czyli w sumie też już takie limitki. Przykład king, teraz bardzo pożądany. Czym większy popyt na coś, tym cena coraz mniej atrakcyjna. Edytowane przez Marca101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat GX i GXW to jedne z moich ulubionych modeli i nie jest to związane z obecną modą :) a wśród kolekcjonerów takie rzeczy które cieżko dostać a były dostępne bez limitacji to  Very Rare :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat GX i GXW to jedne z moich ulubionych modeli i nie jest to związane z obecną modą :) a wśród kolekcjonerów takie rzeczy które cieżko dostać a były dostępne bez limitacji to Very Rare :)

Tez mam Kinga i planuje kolejne, mimo swojej prostoty, mają cojones. Edytowane przez Marca101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje czekać na wersje love the sea and the earth :) i to będzie dopiero limitka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nawet ceny zwykłych G shocków są istnie "limitowane".

Edytowane przez Marca101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , ja podziwiam ludzi którzy kupują np GA i inne masówy za 600-700 pln ( jak kupowałem frogmana w grudniu przed samymi świętami spędziłem w TT ok godziny , przez ten czas sprzedali takie 2 sztuki w tych cenach )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo spójrz na cenę gwg 1000gb w Polsce i zestaw razem z ceną z eglobala.

Edytowane przez Marca101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo spójrz na cenę gwg 1000gb w Polsce i zestaw razem z ceną z eglobala.

Przed rzekomym brexitem na expedite leżał o 500- niż na eglobal teraz  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie trzeba patrzeć na eGlobal ( tam akurat cena jest adekwatna do tego ile jest wart ) niestety gorzej jest z gwarancją ( ale fakt jest też taki że w JP US czy nawet w UE gwarancja na G to 12 - 24 miesiące , tylko u nas są 3 lata + 3 przedłużenie i tam nikt nie narzeka ) problem jest taki że G analogowo/cyfrowe z 3 sensorami nie są już tak bezawaryjne jak zwykły digtal


Po tym jak czytam że to komuś odpadła wskazówka sekundnika , albo po użyciu kompasu wskazówki nie wracają już na swoje miejsce w zegarku za kilka tysi daje to do myślenia ( od ok 94 roku do teraz miałem spokojnie ponad 100 G i nigdy żadnego nie oddałem na serwis ( oprócz standardu bateria uszczelka dokupienie bezela paska teleskopów itp ) jak weszło na rynek TT i dostawałem blankiet przedłużenia gw to leciał w kosz od razu , teraz już do kilku zegarków dokupiłem te 3 lata ( ale tylko tam gdzie miałem sensory lub wskazówki bo uważam że stricte cyfrowe nadal są bezawaryjne )

Edytowane przez Arthoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.