Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem mojego GWG za granicą ale jeśli coś mu będzie dolegac to przecież serwis zibi musi go przyjąć oczywiście odpłatnie :)

jak coś Ci padnie bo np samych czujników nie wymieniają - wpiszą wymiana modułu -> to ten moduł będzie kosztował 50% nowego zegarka z ich metki, to tak pi razy drzwi ~1800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żart rozumiem. Wolałbym kupić kolejny cały zegarek w EU. Pytanie brzmi czy w PL są tak chytrzy czy to Casio załatwìło ich kiepskimi umowami na przedstawicielstwo i zegarki musz kosztować 2x a moduły 1/2x żeby im się bilans zgadzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś Ci padnie bo np samych czujników nie wymieniają - wpiszą wymiana modułu -> to ten moduł będzie kosztował 50% nowego zegarka z ich metki, to tak pi razy drzwi ~1800zł

Na pewno tyle ten moduł kosztuję do GWG, 1800 zł.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tyle ten moduł kosztuję do GWG, 1800 zł.?

Strzeliłem z palca jak może być na podstawie innych ich wycen (pathfinder, protrek) a nie stwierdziłem fakt, że co do joty jest tak w tym przypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 50% polskiej ceny całego zegarka - pamiętaj - zapytaj. Zobaczymy kto będzie stawiał browara!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy w Polsce GWG kosztował 3k, ja na expeditelectronics zamawiałem ten model za 1.55k.

Gdy u nas zegarek kosztował już 3.7k, ja płaciłem za zielonego 2k. 

 

Jak to jest możliwe ? W jaki sensowny sposób wyjaśnić taką przebitkę ?

Dlaczego robią z nas wała w tak bezczelny sposób ?

 

Odpowiedź jest prosta. Bo pozwalamy sobie na to, by tak nas traktowano.

Bo świadomość zegarkowa w naszym otoczeniu, jest praktycznie zerowa.

Dlatego również, że dajemy sobie wmówić, że potrzebujemy gwarancji 3 letniej,

oraz kolejnej rozszerzonej ..

 

Poza tym, jak coś sporo kosztuje, to w naszej chorej mentalności, musi być dobre.

To bez wątpienia daje prestiż, oraz + 10 do lansu na dzielni.

 

I wreszcie dlatego, że spora część z nas jest po prostu leniwa. Mając kasę,

nawet nie silimy się na to, by poszukać czegoś tańszego.

 

Nie należy również zapomnieć o monopolistycznych zapędach ZIBI.

Niestety, brak zdrowej i silnej konkurencji, oznacza dyktat cenowy.

I jeśli nawet taka konkurencja się pojawi, to dochodzi do niepisanej zmowy cenowej.

I błędne koło się zamyka.

 

Osobiście nie kupiłbym w Polsce żadnego zegarka, którego dystrybutorem jest ZIBI.

Póki co jestem konsekwentny. I nie sądzę, by to się zmieniło ..


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elixir - nie wiem czy zauważyłeś że w identyczny sposób w Polsce postępuje wiele firm i koncernów. Chyba przeoczyli moment otwarcia granic i zamkniecia Pewexów. Generalnie nie mogę tego zrozumieć z jakiej paki cena x razy większa i gwarancja międzynarodowa czy EU niechonorowana. Nawet nie jest mi ich szkoda że płacą za prąd, czynsz i ekspedientkę w pustym salonie. Jak ceny będą jednolite to zawsze ktoś kupi nawet z przypadku bo nie będzie mu się chciało sprawdzać i szukać a przynajmniej pomacać można. Teraz to jest jawne polowanie na frajera - niestety polskie dziecko z reguły nie dostanie 4k kieszonkowego na zaku0 plastikowego g.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami trafi się jakaś wyprzedaż w TT i można wyrwać coś ciekawego, jak np. GW-3000BD Blue Falcon za 1k., czasami też w outlecie poniewiera się coś wartościowego, jak np. MRG którego za grosze kupił Waldzior.

No ale to tylko potwierdza regułę, bo skoro mogą naliczyć rabat 45% od ceny z metki i jeszcze na nim zarobić, to co to kuwa jest za chora marża  :blink:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami trafi się jakaś wyprzedaż w TT i można wyrwać coś ciekawego, jak np. GW-3000BD Blue Falcon za 1k., czasami też w outlecie poniewiera się coś wartościowego, jak np. MRG którego za grosze kupił Waldzior.

No ale to tylko potwierdza regułę, bo skoro mogą naliczyć rabat 45% od ceny z metki i jeszcze na nim zarobić, to co to kuwa jest za chora marża :blink:

Delikatnie powiedziane .

Prosta sprawa, skoro płacimy to sprzedawcy podkręcają i tak wyśrubowane już ceny, przecież "głupi" (bez urazy) klient i tak kupi, podniesiemy cenę o 70℅ zrobimy rabat 19 ℅ to jeszcze będzie nas po rękach całował w podzięce........

Pozdrawiam serdecznie

 

Tapnięte z Raphaelo phone One+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać tutaj jak coś sam jestem ciekaw tych cen :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje tam gdzie jest taniej, jeśli chodzi o gwarancje, to więcej problemów z naprawami na podstawie gwarancji  miałem w naszym kochanym kraju niż z uznaniem gwarancji w sklepach poza granicami naszego kraju. Mojego GWG kupiłem w UK, jeśli się zepsuje i naprawa będzie nieopłacalna, kupie drugi zegarek też w UK i nie będę długo płakał, w końcu swojego GWG kupiłem prawie za połowę Polskiej ceny  :D  (Nie umiem negocjować i nie lubię TT) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami trafi się jakaś wyprzedaż w TT i można wyrwać coś ciekawego, jak np. GW-3000BD Blue Falcon za 1k., czasami też w outlecie poniewiera się coś wartościowego, jak np. MRG którego za grosze kupił Waldzior.

No ale to tylko potwierdza regułę, bo skoro mogą naliczyć rabat 45% od ceny z metki i jeszcze na nim zarobić, to co to kuwa jest za chora marża :blink:

Dodam, że ktoś ostatnio kupił MT-G S1000D z TT za 2600 mimo, że były podwyżki na modelach premium..

Czasem trafiają się ślepym kurom ziarna :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior akurat ten zegarek w TT i gdzie indziej mocno potaniał i jest obecnie dużo tańszy od GWG 1000. Obecnie na stronie TT jest jakoś za 3140 zł myślę że zejście do 2600 zł to żaden problem przy mądrych negocjacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jest to mój pierwszy post. 

Jestem na etapie poszukiwań zegarka GWG1000. Niestety ale cena w Polsce to porażka dlatego szukam zagranicą.

Czy ktoś z Was może polecić sklep internetowy gdzie można kupić taniej.

Myślałem o Garminie Fenix 3 ale casio wygrał. Obecnie mam Riseman GW9200 jest już ze mną chyba 6 lat i złego słowa o nim nie mogę powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Expedite electronic poszukaj

Dzięki za informacje ale ta strona "Expedite electronic " jest nieaktywna.

Edytowane przez Makrys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój za 2000 zł kupiłem na angielskiej stronie www.watches2u.com w promocji (obecnie nie mają tego modelu). Warto zaglądać bo czasami są na tej stronie niezłe przeceny. Ps. Podrzucam tobie stronę www.pricerunner.co.uk to takie angielskie ceneo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój za 2000 zł kupiłem na angielskiej stronie www.watches2u.com w promocji (obecnie nie mają tego modelu). Warto zaglądać bo czasami są na tej stronie niezłe przeceny. Ps. Podrzucam tobie stronę www.pricerunner.co.uk to takie angielskie ceneo

Dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka fajna, tylko jakoś dziwnie ten zegarek na ręce nosi (do góry nogami) :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.