Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Bez ar szafir . Tam nie jest potrzebne AR


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Wam powiedziec ze zegarek mnie pozytywnie zaskoczył. Wykonanie super... idelanie trafia w indeksy. Narazie przyzywczajam sie do gabarytow.. :) a nosilem rożne duze zegarki (voskok, MTG) ale tu jest moc.. :) no i musi sie ułożyć na ręce ale tak to naprawde fajny sikor. Obawialem sie negatywnego wyswietlacza ale jest spoko widac wszystko a przez to fajnie sie zlewa z tarcza. Polecam niezdecydowanym.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę ten zegarek bardzo często. Jeden z moich ulubionych g-shocków :)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ar szafir . Tam nie jest potrzebne AR

a dlaczego, że tak laicko zapytam


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Wam powiedziec ze zegarek mnie pozytywnie zaskoczył. Wykonanie super... idelanie trafia w indeksy. Narazie przyzywczajam sie do gabarytow.. :) a nosilem rożne duze zegarki (voskok, MTG) ale tu jest moc.. :) no i musi sie ułożyć na ręce ale tak to naprawde fajny sikor. Obawialem sie negatywnego wyswietlacza ale jest spoko widac wszystko a przez to fajnie sie zlewa z tarcza. Polecam niezdecydowanym.. :)

Uuuu, już się znudził?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam.... z łapy nie schodzi. Kto powiedzial ze jednego mam..... :D

Zegar pierwsza klasa aż automaty wyparł i się kręcą w roto... :P

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest to jakiś problem, ale zauważyłem, że w moim GWG wskazówka trybu jest jakby przesunięta leciutko w lewą stronę... 046dbe04eaf769f0ec1bf4827a37525d.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego, że tak laicko zapytam

Miałem kilka miesięcy ten zegarek i nie odbijal światła. Jak nie można . odczytać godziny na wyświetlaczu to są wskazówki :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, jakiś czas temu (konkretnie w sierpniu) pisałem w tym temacie że mam problem z wskazówką sekundnika ( zacinała się w okolicach 45 sekundy) . Po konsultacji wysłałem zegarek do serwisu ZIBI gdzie po około 2 tygodniach odesłano mi go z wpisem na karcie gwarancyjnej że działa prawidłowo ( pomijając fakt kiedy rozpakowałem paczkę i otworzyłem pudełko wskazówka była zacięta :) ) Po ponownym zgłoszeniu usterki zegarek pojechał na drugą wizytę do serwisu, gdzie po około tygodniu dostałem SMSa że wykryto usterkę i zegarek będzie naprawiony w czasie do 6 tygodni. Zegarek był w serwisie nie 6 tygodni a 3 miesiące ( rzekomo nie było części do niego ) po 3 miesiącach zadzwoniłem do serwisu gdzie się dowiedziałem że zegarek został już naprawiony i zaraz go wyślą do mnie ( ciekawe ile bym czekał jakbym nie zadzwonił) Zegarek przyszedł do mnie tydzień temu i jakie było moje zdziwienie przedwczoraj kiedy wskazówka zacięła się dokładnie w tym samym miejscu co przed naprawą ( rzekomą).

Pisząc tego posta chciałem w pewien sposób przestrzec przed serwisem,a w szczególności serwisantami  w ZIBI bo albo nie wiedzą co robią albo jawnie kłamią że coś zostało wymienione , naprawione.

No nic , jutro zaczynam powtórną walkę z serwisem, mam nadzieję że tym razem wszystko zostanie naprawione.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Obsługa serwisowa takiego drogiego zegarka powinna być wzorcowa jeżeli chcą budować prestiż linii Masters of G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, jakiś czas temu (konkretnie w sierpniu) pisałem w tym temacie że mam problem z wskazówką sekundnika ( zacinała się w okolicach 45 sekundy) . Po konsultacji wysłałem zegarek do serwisu ZIBI gdzie po około 2 tygodniach odesłano mi go z wpisem na karcie gwarancyjnej że działa prawidłowo ( pomijając fakt kiedy rozpakowałem paczkę i otworzyłem pudełko wskazówka była zacięta :) ) Po ponownym zgłoszeniu usterki zegarek pojechał na drugą wizytę do serwisu, gdzie po około tygodniu dostałem SMSa że wykryto usterkę i zegarek będzie naprawiony w czasie do 6 tygodni. Zegarek był w serwisie nie 6 tygodni a 3 miesiące ( rzekomo nie było części do niego ) po 3 miesiącach zadzwoniłem do serwisu gdzie się dowiedziałem że zegarek został już naprawiony i zaraz go wyślą do mnie ( ciekawe ile bym czekał jakbym nie zadzwonił) Zegarek przyszedł do mnie tydzień temu i jakie było moje zdziwienie przedwczoraj kiedy wskazówka zacięła się dokładnie w tym samym miejscu co przed naprawą ( rzekomą).

Pisząc tego posta chciałem w pewien sposób przestrzec przed serwisem,a w szczególności serwisantami  w ZIBI bo albo nie wiedzą co robią albo jawnie kłamią że coś zostało wymienione , naprawione.

No nic , jutro zaczynam powtórną walkę z serwisem, mam nadzieję że tym razem wszystko zostanie naprawione.

Pozdrawiam.

 

Czemu mnie to nie dziwi.. Swego czasu oddałem Pulsara mojej żony gdyż źle chodził datownik, wskazywał z opóźnieniem dni tygodnia a w dodatku potrafił się czasem sam zatrzymać. Po wizycie w serwisie w Sochaczewie po 4 tygodniach usterka została rzekomo naprawiona i wymieniona została bateria na nową jednak po 3 dniach zegarek znowu się zatrzymał sam z siebie. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i wymieniłem sam baterie. Po jej wymianie zegarek działa po dziś dzień jednak problem z datownikiem jak był tak jest nadal.  <_<


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tragedia. Takie rzeczy tylko w PL... ja bym wyslal zegarek do innego serwisu i to nie w polsce. Sam czas naprawy 3 miechy ja bym chyba wybuchł... :) szacun za cierpliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety źle się czyta o takich wypadkach serwisowych, pomijając już wartość zegarka, serwis powinien w 150 % wykonać swoje zlecenia w jak najszybszym terminie i pozostawiając po sobie jak najlepsze wrażenie. W końcu trafiają tam zegarki wszelkiej maści i wartości, a klient ma odczuć, że to on i jego zegarek są w jak najlepszych rękach.

Życzę wszystkim abyśmy nigdy nie musieć korzystać z serwisów. Jednak jak już to niech to będzie mimo wszystko "pozytywne zaskoczenie"

Pozdrawiam nowych użytkowników GWG :)

 

Tapnięte z Raphaelo phone One+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem to samo, wysłałem do serwisu i wymieniony został mechanizm zegarka, oczywiście z wielkim problemem. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.

 

Niedawno zostałem oczarowany Mudmasterem na półce w sklepie i nie trzeba było długo czekać aż stałem się jego szczęśliwym (?) posiadaczem.

Myślałem sobie, że zegarek za odpowiednią, dosyć wysoką kwotę będzie bez zarzutu, niestety jest kilka rzeczy, które budzą moje obawy a co najmniej wątpliwości. Na kilka pytań znalazłem już częściowo odpowiedź tutaj na forum ale wolę się upewnić. Proszę o pomoc w miarę możliwości.

 

1. Najważniejsza kwestia czyli "pływająca" , nieosiowa wskazówka godzinna.

Zauważyłem, że przy automatycznym ustawianiu resetowaniu położenia wskazówek na zakończenie operacji gdy wszystkie powinny wskazywać na godzinę 12 wskazówka godzinna jest odchylona niewiele w lewo, tak samo przy odchylaniu wskazówek na godzinę 2. Co więcej, gdy potrząsnę zegarkiem (nawet nie bardzo mocno) to ta wskazówka przesuwa się raz wyprzedzając sekundową i minutową (czyli trochę w prawo) a raz znowu trochę się cofa.

Tęż tak macie? To usterka czy "feature" tego zegarka?

 

2. Drugie to wskazówka sekundowa nie zawsze zgodna, trafiająca w indeksy. To też norma?

 

3. Po trzecie to kwestia awarii polegającej na zawieszaniu sekundnika skutkującej wymianą modułu.

Czytam, że na forum przewinęło się Mudmasterów kilkadziesiąt, jak często zdarza się ten feler? Jest to parę procent egzemplarzy czy może co drugi?

 

4. Wszystkie te obawy biorą się głównie z tego, że kupiłem zegarek przez internet z watchshop.pl czyli z Anglii i mam jeszcze czas ewentualnie im go odesłać jakby co. Niektórzy z forum również widzę robią tam zakupy, wiecie może jak w tej firmie jest z reklamacjami i czy obowiązuje 24 miesiące jak piszą czy tylko 12, bo zdążyłem się już zorientować że w Polsce w ramach gwarancji go raczej nie naprawię.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego co do wskazowki to niecałe dwa lata temu wyjasnialem sprawe... wiekszosc analogowch casio to ma.. poczytaj sobie na podforum G-Shocka mniej więcej od strony 746.

A taka jest odpowiedz serwisu w tej sprawie:

 

"Otrzymałem dziś odpowiedz od Pani Ani z zibi odnosnie luzu wskazówki godzinowej:

 

 

"Witam,

Przesyłam informację jaka otrzymaliśmy z Casio, wynika z niej że nie jest to wada zegarka tylko tzw. luz miedzyzębny.

 

Regarding your question I would like to advice you as follows:

 

This light kick of the watch hands is not a fault or production defect. This is originated due to the play or backlash in the gear teeth of the watch motor."

 

Takze ciesz sie zegarakiem wszystko jest OK.

A co do zatrzymujacej sie wskazowki to sa nieliczne awarie nie dramatyzuj...:) Jak Ci padnie to odeslesz i tyle. Masz 2 lata GW.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego co do wskazowki to niecałe dwa lata temu wyjasnialem sprawe... wiekszosc analogowch casio to ma.. poczytaj sobie na podforum G-Shocka mniej więcej od strony 746.

A taka jest odpowiedz serwisu w tej sprawie:

 

"Otrzymałem dziś odpowiedz od Pani Ani z zibi odnosnie luzu wskazówki godzinowej:

 

 

"Witam,

Przesyłam informację jaka otrzymaliśmy z Casio, wynika z niej że nie jest to wada zegarka tylko tzw. luz miedzyzębny.

 

Regarding your question I would like to advice you as follows:

 

This light kick of the watch hands is not a fault or production defect. This is originated due to the play or backlash in the gear teeth of the watch motor."

 

Takze ciesz sie zegarakiem wszystko jest OK.

A co do zatrzymujacej sie wskazowki to sa nieliczne awarie nie dramatyzuj... :) Jak Ci padnie to odeslesz i tyle. Masz 2 lata GW.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.

Powiedz mi tylko czy grzechoczący czujnik to też norma bo niestety zauważyłem że też to mam :( I czy podlega to reklamacji ewentualnie czy jest na to jakiś patent by nie "grzechotało"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie czujnik halasuje ale osłona... poczytaj o tym w dziale GW-9400 tam jest wyjasnione. Przytrzymaj palcem tą bordową osłonke po lewej i już jest cisza.... :)

Wszystko masz jak najbardziej OK... ciesz sie zegarkiem.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17457289_896695543806584_173607632797831

 

Wiosna idzie, ciśnienie w górę :)


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.