Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam tylko jedno pytanie techniczne : próbuje ustawić wysokość nad poziomem morza. Sprawdziłem na necie i moje miejsce na mapie według kartografii to 121.7 m n.p.m.

Biorę zegarek ustawiam: wciskam "A" wciąga koronkę i przesuwam do wartość podanej na mapie, czyli 121.7 m n.p.m.

Czekam i .... zegarek ustawia sam na 134 n n.p.m. Rano ustawił się wogóle na 185 m n.p.m.

Chyba coś robię nie tak. Mam instrukcje po polsku ale różnica 60 m to chyba przesada.

Dajcie mi jakąś wskazówkę :):)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wskazówka jest jedna - wysokościomierz baryczny :) co prawda zegarek nie powinien od razu sam zmieniać wartości ale zmiana po nocy to standard :) jak znajdziesz chwilkę to zapraszam do obejrzenia mojej recenzji

https://youtu.be/KPjJ77JsTGk

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak Matej pisze hasło do wpisania w google "wysokościomierz baryczny" i wszystko bedzie jasne.. ;)

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rety ale wykład. Szacun. Świetnie to zrobiłeś - przejrzyście i czytelnie. Super. Dziękuję.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co liczysz???? Dostałes hasło klucz i nawet z google albo nawet z szukajki na forum nie chce sie skorzystać nie mowiac juz o czytaniu ze zrozumieniem instrukcji (strona 39) .... ale po co lepiej czekac na gotowe moze koledzy jak dziecku wszystko wytlumacza. Brawo Ty.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co liczysz???? Dostałes hasło klucz i nawet z google albo nawet z szukajki na forum nie chce sie skorzystać nie mowiac juz o czytaniu ze zrozumieniem instrukcji (strona 39) .... ale po co lepiej czekac na gotowe moze koledzy jak dziecku wszystko wytlumacza. Brawo Ty.

Co ty pi...sz jak potłuczony. Czytaj o co poprosiłem. Instrukcje mam a pytałem czy robie coś źle.

Czytaj ty ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego... otrzymałeś wyczerpującą odpowiedz na swoje pytanie. Jak zegarek Cię przerasta oddaj komuś bardziej rozgarniętemu. Ja temat kończę bo nie będę zaśmiecał forum a tym bardziej zniżał się do Twojego poziomu. Myślę że Twój powyższy wpis jest dobrą wizytówką....

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia z zegarkiem.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego... otrzymałeś wyczerpującą odpowiedz na swoje pytanie. Jak zegarek Cię przerasta oddaj komuś bardziej rozgarniętemu. Ja temat kończę bo nie będę zaśmiecał forum a tym bardziej zniżał się do Twojego poziomu. Myślę że Twój powyższy wpis jest dobrą wizytówką....

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia z zegarkiem.... :)

Ucisk masz na jakąś część ciała ? Co się dowaliłeś do kolegi ! Barana se strzel najlepiej w swoją wizytówkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te okrągle dziurki w Gulfmasterze. Zupełnie jak w Gaussmanie. 8--))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIOWA dopisz proszę ponownie moją "zgniłą zieleń" do listy :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha długo żeś wytrzymał kolego ;) Graty

 

Pozdrawiam, Matej ☺

No nie mogłem się oprzeć :D Dzięki.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jacek_25_25 - żółty

2. Piowa - czarny

3. Myszor - czarny

4. Wąski88 - zielony

5. Elixir - czarny

6. Ziko739 - zielony

7. Cinekr - żółty

8. Floyd - czarny

9. Davidofx - zielony

10. Bujman - zielony

11. Frommert -  żółty 

12. Kapral172 - żółty

13. Login - zielony 

14. Marcin128gb - zielony

15. Bakus80 - czarny  

16. Sebastian1 - żółty

17. Majkk - żółty

18. Romseyman - zielony

19. Zetrov - zielony

20. Kjawor - żółty

21. Rangy67 - zielony

22. Piszczo122 - zielony

23. memOK - żółty

24.  Romseyman - złoty

25. Jasny - zielony

26. Emuezo - zielony

27. Rado S -  zielony

28. Arcoss - żółty

29. Wacha56ks - zielony

30. Grzesiek 8111 - zielony

31. Ponurykosiarz - czarny

32. Artek90 - czarny

33. Diodes - czarny

34. Lisek - zielony

35. _jendraz - zielony

36. Szyra - zielony

37. Heckler - zielony

38. Szubekkrzys - zielony

39. Melkor1410 - zielony

40. Wlochaty - zielony

41. Insane_infinity - żółty

42. Argentorat - żółty

43. Raphael - zielony

44. Bazyliszek - żółty

45. Igorro - czerwony

46. Bocian11 - Maharishi

47. Swajur - żółty

48. Roberto18 - zielony

49. Makrys - czarny

50. bb203 - żółty

51. lobuz1 - zielony

52. KaoG-Shock - zielony
53. Host - czarny

54. Snoopy_1 - zielony

55. szuwar1978 - zielony

56. Yacek66 - piaskowy camo

57. Michał60sek - żółty

58. Kyo - Maharishi

59. Tommly - zielony

 

29 zielonych

15 żółtych

10 czarnych

2 Maharishi

1 złoty

1 czerwony

1 piaskowy camo

 

2MM - Romseyman 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego... otrzymałeś wyczerpującą odpowiedz na swoje pytanie. Jak zegarek Cię przerasta oddaj komuś bardziej rozgarniętemu. Ja temat kończę bo nie będę zaśmiecał forum a tym bardziej zniżał się do Twojego poziomu. Myślę że Twój powyższy wpis jest dobrą wizytówką....

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia z zegarkiem.... :)

a skoro lubisz podsumowywać czyjeś wizytówki to może podsumujesz swoją:

Skoro jesteś tak wszechwiedzący dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd w swojej ofercie sprzedaży  i piszesz, że Zibi zrealizuje gwarancję dla zegarka kupionego w UK ?

Jeżeli jest inaczej to proszę uzasadnij to:

"Do sprzedania Casio G-Shock GWN-Q1000-1AER Gulfmaster.  Made in Japan.

Jest to nowy model z głębokościomierzem.

Zegarek jest nowy nie noszony w foliach.

Data zakupu 03-04-2017. 

Gwarancja 24 miesiące od daty zakupu realizowana w serwisie centralnym Zibi w Sochaczewie. 

Dystrybucja europejska. 

W zestawie to co fabryka dała + potwierdzenie zakupu + karta GW."

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/146331-casio-gwn-q1000-1aer-gulfmaster-v2-gw24-nowy-folie-made-in-japan/?do=findComment&comment=1979416

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns - dziękuję za wsparcie.

Jak to mówią "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie"

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skoro lubisz podsumowywać czyjeś wizytówki to może podsumujesz swoją:

Skoro jesteś tak wszechwiedzący dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd w swojej ofercie sprzedaży  i piszesz, że Zibi zrealizuje gwarancję dla zegarka kupionego w UK ?

Jeżeli jest inaczej to proszę uzasadnij to:

"Do sprzedania Casio G-Shock GWN-Q1000-1AER Gulfmaster.  Made in Japan.

Jest to nowy model z głębokościomierzem.

Zegarek jest nowy nie noszony w foliach.

Data zakupu 03-04-2017. 

Gwarancja 24 miesiące od daty zakupu realizowana w serwisie centralnym Zibi w Sochaczewie. 

Dystrybucja europejska. 

W zestawie to co fabryka dała + potwierdzenie zakupu + karta GW."

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/146331-casio-gwn-q1000-1aer-gulfmaster-v2-gw24-nowy-folie-made-in-japan/?do=findComment&comment=1979416

 

 

Widzisz chłopcze tylko szczekać potrafisz a siedzisz na tym forum jakiś czas a tak istotnej informacji nie wiesz... nie sprawdziłeś... tylko czekasz na gotowe. A naprawdę nie potrzeba wiele telefon do serwisu, mail ale po co prawda lepiej rzucasz oskarżenia.  Ale znany już jesteś ze swoje frustracje przelewasz na ludzi w różnych postach....  zaspokoję Twoją ciekawość... oto mail od Zibi po wysłaniu do nich zdjęcia papierów od zegarka: 

 

"

Dzień dobry,

 

Jeśli chodzi o Nasz Serwis Centralny Zibi w Sochaczewie to jak najbardziej z tymi dokumentami, może Pan oddać zegarek na reklamację w razie takiej potrzeby.

 

 

--

Pozdrawiam,

Elwira Lot

Serwis Zibi

 

 

 

Zibi S.A.

ul. Wirażowa 119; 02-145 Warszawa

Tel. +48 22 3289111; Fax. +48 22 3289112

KRS: 0000292790, Sąd Rejonowy dla M. ST. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP: 522-28-63-721; REGON: 141113976

Kapitał zakładowy, opłacony: 38 432 044 PLN

Numer GIOS: E0002157WZBW

_LOGO_AEO.jpg

Niniejsza wiadomość (wraz z załącznikami) może zawierać informacje poufne i jest przeznaczona wyłącznie dla adresata. Zabronione jest - jako potencjalnie naruszające prawo - jakiekolwiek korzystanie z informacji zawartych w wiadomości oraz załącznikach do niej przez osoby do tego nieuprawnione, w szczególności rozpowszechnianie, ujawnianie bądź kopiowanie wiadomości lub załączników do niej. Jeżeli nie jest Pan/Pani zamierzonym adresatem niniejszej wiadomości, proszę o poinformowanie o tym fakcie nadawcy oraz o natychmiastowe usunięcie wiadomości.

 

The information in this e-mail and any attachments may be confidential and is intended only for the use of the named recipient(s) above. If you are not the intended recipient, then any use of the information contained in this e-mail or any attachments, especially any distribution, disclosure or copying, is prohibited as an action which may be deemed unlawful if undertaken. If you are not the intended recipient, please delete this message and any attachments immediately and advise the sender by replying to this e-mail.

 

 

 

Zibi S.A.

ul. Wirażowa 119; 02-145 Warszawa

Tel. +48 22 3289111; Fax. +48 22 3289112

KRS: 0000292790, Sąd Rejonowy dla M. ST. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP: 522-28-63-721; REGON: 141113976

Kapitał zakładowy, opłacony: 38 432 044 PLN

Numer GIOS: E0002157WZBW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli na coś się powołujesz to brakuje informacji wysłanych przez ciebie chłopcze łącznie z datą wiadomości i nr seryjnych o jakim zegarku mowa,
a szczeka to pies - jak w szkole nie nauczyli!

Edytowane przez DawPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś sie orientował chłopcze to casio nie ma indywidualnych numerow seryjnych... ale co ja tam wiem.... Ty jesteś znawcą.

 

No i gadaj z rowerem to Ci przejedzie..........

 

Dla mnie temat zakończony.

Pozdrawiam

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś sie orientował chłopcze to casio nie ma indywidualnych numerow seryjnych... ale co ja tam wiem....

Ja się orientuję, weź swojego q1000 do ręki najlepiej z lupą, albo w okularach i popatrz dobrze.

Możesz też wspomóc się filmikami Mateja, o które się tak wkurzałeś gdzie dokładnie to pokazuje przy gwg i omawia cały dekiel

podlinkować Ci ?

 

nic ci nie podlinkuję, bo nie jesteś dla mnie partnerem do rozmów i ogólnie jesteś mi już obojętny - Żegnam

jednocześnie współczuję tym, którym przyjdzie coś kupić od ciebie, no ale może jak chłopcze zobaczysz kasę to wtedy będziesz sztucznie miły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś sie orientował chłopcze to casio nie ma indywidualnych numerow seryjnych... ale co ja tam wiem.... Ty jesteś znawcą.

 

No i gadaj z rowerem to Ci przejedzie..........

 

Dla mnie temat zakończony.

Pozdrawiam

Na deklu zegarka małymi cyframi wybity jest numer seryjny.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się orientuję, weź swojego q1000 do ręki najlepiej z lupą, albo w okularach i popatrz dobrze.

Możesz też wspomóc się filmikami Mateja, o które się tak wkurzałeś gdzie dokładnie to pokazuje przy gwg i omawia cały dekiel

podlinkować Ci ?

 

nic ci nie podlinkuję, bo nie jesteś dla mnie partnerem do rozmów i ogólnie jesteś mi już obojętny - Żegnam

jednocześnie współczuję tym, którym przyjdzie coś kupić od ciebie, no ale może jak chłopcze zobaczysz kasę to wtedy będziesz sztucznie miły 

 teraz to mnie rozbawiłeś..... :) :)

nigdzie nie napisałem że casio nie ma numerów tylko że nie ma numeru indywidualnego dla każdego zegarka. Na casio jest bity numer partii .... i z danego dnia roku i dla danej fabryki wszystkie zegarki mają chłopcze taki sam numer.........

Czytaj ze zrozumieniem!!!!!

 

Druga sprawa to o co Ci człowieku chodzi nigdy nic złego nie napisałem na filmy Mateja... zawszę chętnie oglądam i podziwiam za kawał dobrej roboty. I znowu się kłania czytanie ze zrozumieniem.

Brawo Ty szkoda słów i czasu....... zmień leki albo odstaw to co bierzesz.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dajcie na luz, szkoda czasu nerwów. Życie jest zbyt krótkie - cieszmy się z tego co mamy, że jesteśmy zdrowi i pełni optymizmu na lepsze jutro. Zdrowych spokojnych Świąt przy okazji. Pozdrawiam serdecznie

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gwarancji to informacja dla Was....

Jeżeli macie zegarki kupione np. w WatchShop to macie pełna gwarancje realizowana w Zibi ale w serwisie centralnym w Sochaczewie. Wyjaśniałem tą sprawę z serwisem i sklepem.

Sklep daje dokument zakupu na którym w lewy górnym roku jest taki pasek naklejka na której są wszystkie dane (sklep, model zegarka, napis gwarancja, i data zakupu). Naklejkę umieszcza się na karcie gwarancyjnej i pełni ona rolę pieczątki. I z takim zestawem dokumentów Zibi bez problemu przyjmuje do siebie ale tylko na serwis centralny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.