Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tych indywidualnych numerów to ja dzisiaj mam w pracy GW-A1000FC i tam nie widać indywidualnego numeru ale Matej dzisiaj ma MT-GS1000 i tam dla przykładu są dwa numery - fabryki i jakiś inny numer - prawdopodobnie indywidualny


A odnośnie jeszcze gwarancji - kontaktowałem się z z ZiBi przy zakupie 2 lata temu GA-1000-9 z Japonii z Rakutena  i powiedzieli że uznają 1 rok gwarancji z dokumentem zakupu na którym jest widoczna data i model zegarka.

 

Nie uznali za to gwarancji na GWN1000 kupionego w USA - powiedzieli że oni nie uznają gwarancji na zegarki zakupione w USA (niestety nie uzasadnili dlaczego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GWG, GWN, GW-9400 i tam na bank jest bity numer partii... czyli kod zakładu i kod z datą produkcji. I z danego dnia i tej samej fabryki na wszystkich zegarkach jest taki sam numer. Mam Hamiltona i tu jest numer indywidulany tak samo jak miałem Victorinoxy i Vostok'a zegarki mają swoje niepowtarzalne numery.

 

Dlatego pytanie Zibi o realizacje gwarancji po numerze seryjnym ma się nijak....

Chodziło o ustalenie czego serwis wymaga przy realizacji międzynarodowej gwaracji i to ustaliłem i Wam opisałem.

 

I zegarek który oferuje na bazarku ma dokładnie to co opisałem i serwis bez problemu go przyjmie w razie usterki. Dlatego nie życzę sobie bezpodstawnych oskarżeń bo nikogo nie wprowadzam w błąd. Dokładnie wszystko wyjaśniłem przed umieszczeniem takiej informacji.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A odnośnie jeszcze gwarancji - kontaktowałem się z z ZiBi przy zakupie 2 lata temu GA-1000-9 z Japonii z Rakutena  i powiedzieli że uznają 1 rok gwarancji z dokumentem zakupu na którym jest widoczna data i model zegarka.

 

Nie uznali za to gwarancji na GWN1000 kupionego w USA - powiedzieli że oni nie uznają gwarancji na zegarki zakupione w USA (niestety nie uzasadnili dlaczego).

Bo to inny rynek zbytu. To tak jak auta, te na Stany mają inną jakość wykonania niż na Europę.

Zegarki sprzedawane z Unii Europejskiej (GB jeszcze należy :D) są troszkę inaczej traktowane.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dość że umęczyłem Zibi to pisałem jeszcze do casio oto odpowiedz:

 

Dear Tomasz,


Thank you for your email.


I can confirm that all Casio watches purchased in Europe has 2 years warranty with Casio UK and your watch will have a 1 year international warranty.  However, please be advised that the strap, glass and cases of our watches are not covered by the warranty as they are deemed to be consumables and the warranty doesn't cover accidental damage, misuse or mishaps with consumables. 


In the event that the watches you purchased requires repair a copy of your proof of purchase will be required to redeem your warranty. Please note, an invoice, receipt or bank statement are all valid forms of proof of purchase. As a result an International guarantee card is not required in case of repair.

 

If I can be of  further assistance please do not hesitate to ask.

 

Kind regards,

 

Chris

Casio Customer Support"

 

 

Tylko źle mnie zrozumieli że mam zegarek spoza Unii. Rozmawiałem jeszcze z Zibi bo jak wynika z info od Casio nie wymagają karty gwarancyjnej ale Zibi się upiera i musi być.

Także temat gwarancji mam wyjaśniony.

 

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisał Kyo, MTG-S1000D ma drugi numer (ledwo widoczny) i z tego co pamiętam GPW też miał dwa numery. Sprawdziłem GWG i jeżeli jest drugi to musi być ukryty pod skrzydełkami - jeżeli go tam nie ma, to jest tylko kod fabryki i data produkcji.

Niestety nie mam teraz GWN-Q i nie mogę sprawdzić ile jest tych numerów.

Swoją drogą ciekawe dlaczego MTG i GPW (chyba) mają po dwa numery, a inne równie drogie modele nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może co droższe to się opłaca naprawiać, a tania masówka idzie na wymianę bez rozbierania :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może co droższe to się opłaca naprawiać, a tania masówka idzie na wymianę bez rozbierania :D

Czy droższe to nie wiem ale wszystkie składane w Japonii, m.inn. linia premium, reszta to popierdółki  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy droższe to nie wiem ale wszystkie składane w Japonii, m.inn. linia premium, reszta to popierdółki :P

Zgadza się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Piotrek widzę że udało się MTG wymienić... :)

Się udało... :)  I jestem bardzo z tego faktu zadowolony, porównać się tych dwóch zegarków nie da, bo są kompletnie inne, ale ewidentnie GWG to zegar dla mnie jakby dla mnie robiony był... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

to zegar dla mnie jakby dla mnie robiony był... :)

Ile razy już od Ciebie o tym słyszałem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy już od Ciebie o tym słyszałem  :D

:lol: :lol: 

 

 

ja też mając MTG a teraz GWG bardziej jestem za Mudmasterem...

MTG jest świetny ale to bardziej "G" wizytowy.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Ja się zastanawiam nad zamiana swojego mudka na mtg.

Chce się może ktoś zamienić? Lub kupić mudka?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jacek_25_25 - żółty

2. Piowa - czarny

3. Myszor - czarny

4. Wąski88 - zielony

5. Elixir - czarny

6. Ziko739 - zielony

7. Cinekr - żółty

8. Floyd - czarny

9. Davidofx - zielony

10. Bujman - zielony

11. Frommert -  żółty 

12. Kapral172 - żółty

13. Login - zielony 

14. Marcin128gb - zielony

15. Bakus80 - czarny  

16. Sebastian1 - żółty

17. Majkk - żółty

18. Romseyman - zielony

19. Zetrov - zielony

20. Kjawor - żółty

21. Rangy67 - zielony

22. Piszczo122 - zielony

23. memOK - żółty

24.  Romseyman - złoty

25. Jasny - zielony

26. Emuezo - zielony

27. Rado S -  zielony

28. Arcoss - żółty

29. Wacha56ks - zielony

30. Grzesiek 8111 - zielony

31. Ponurykosiarz - czarny

32. Artek90 - czarny

33. Diodes - czarny

34. Lisek - zielony

35. _jendraz - zielony

36. Szyra - zielony

37. Heckler - zielony

38. Szubekkrzys - zielony

39. Melkor1410 - zielony

40. Wlochaty - zielony

41. Insane_infinity - żółty

42. Argentorat - żółty

43. Raphael - zielony

44. Bazyliszek - żółty

45. Igorro - czerwony

46. Bocian11 - Maharishi

47. Swajur - żółty

48. Roberto18 - zielony

49. Makrys - czarny

50. bb203 - żółty

51. lobuz1 - zielony

52. KaoG-Shock - zielony
53. Host - czarny

54. Snoopy_1 - zielony

55. szuwar1978 - zielony

56. Yacek66 - piaskowy camo

57. Michał60sek - żółty

58. Kyo - Maharishi

59. Tommly - zielony

60. Mber - złoty

 

29 zielonych

15 żółtych

10 czarnych

2 Maharishi

2 złote

1 czerwony

1 piaskowy camo

 

2MM - Romseyman 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy już od Ciebie o tym słyszałem  :D

 

Słyszałeś to tylko o zegarkach które nadal są u mnie w skrzynce albo na kwietniku tak że to dobrze wróży temu "G" ;)

 

 

 Lub kupić mudka?

 

Ja się rozglądam ale za wersją GW - to będzie mój następny zakup. 

Edit: Aaaaaa Ty o GWG piszesz... Mundek mi się z 9300 kojarzy jeszcze ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr gratki.

U mnie GWG to dopełnienie kolekcji do MTG i GPW. Każdy z nich ma w sobie to coś i każdy jest inny. Wymieniłem swego czasu GWG na GPW i potem żałowałem :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, GG to substytut GWG  ^_^

Przedwczoraj w TT porównywałem kilka plasticzaków, w tym tą dwójkę i rzeczywiście w bezpośrednim porównaniu (pomijając już same funkcje) czuć różnicę jakości zarówno wizualną jak i w samym dotyku.

GWG jest prawdziwym Mudmasterem  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w filmie.casio chciało sprzedać ludziom zamiennik gwg których na niego nie stać i tyle.podobnie jest z gn 1000 choć uważam,że dużo lepiej wygląda względem gwn,niż gg przy gwg

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w filmie.casio chciało sprzedać ludziom zamiennik gwg których na niego nie stać i tyle.podobnie jest z gn 1000 choć uważam,że dużo lepiej wygląda względem gwn,niż gg przy gwg

Też uważam, że GN ma dużo więcej do zaoferowania niż GG i bliżej ma do GWN ni GG do gwg ;)

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominacie o GN-1000 to też przymierzałem golda i jest fajny, zgadzam się że fajniejszy niż GG  :)

No ale znów to samo, co prawda wizualnie poprawny ale w dotyku znów czuć gorsze materiały niż GWN/GWG  ;)

No ale mi się podoba  :)

GN-1000GB-1A.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzałem ostatnio sporo modeli:

9300, 9400, GG, GN, GWN, GWN-Q, GPW, MTG-S, GWF, GWF-D

i zdecydwałem się zostać przy mojej parce.

 

GWGjpg_aarsraw.jpg

King-01jp_aarsxph.jpg

 

pozdrawiam już świątecznie, Piowa

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piowek, masz gdzieś te wszystkie konfigurację MM z różnymi kombinacjami pasków?

Prosiłbym o podesłanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.