Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sprzedałem GWG kupiłem GG , sprzedałem GG kupiłem MTG , sprzedałem MTG kupiłem GWG taki sam jak miałem 1 :)

 

Back to the roots. 8--))

 

Dla Waldziora wrzucam 9 kombinacji trzech pierwszych modeli. 

Muddie-CO_aarqahq.jpg

 

Obecnie jest już 7 modeli, więc 49 kombinacji... 

 

GWG-1000j_axnrnhe.jpg

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem GWG kupiłem GG , sprzedałem GG kupiłem MTG , sprzedałem MTG kupiłem GWG taki sam jak miałem 1 :)

Boże,to jakaś tragedia życiowa musiała się trafić żeby gwg zmienić na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna tragedia podobał mi się piaskowy i go kupiłem ,nie rozumiem nagonki na GG bardzo fajny zegarek ( o ile kupi się go tak jak ja nowego w granicach 800pln ) wykonanie takie samo jak GWG , miałem sprzedałem wróciłem do GWG ale nie umniejszam nic GG ( ten tylko z piaskowym paskiem i negatywem inny dla mnie w rachube nie wchodzi )

To jak zamienić siekierkę na kijek to żadna nagonka,bo gg jest ok ale nie w porównaniu do gwg.zresztą sam widzisz-wróciłeś do gwg,a to już mówi samo za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

To jak porównywać dwa Mercedesy,

S klasę i B klasę.

Ta sama marka ale wyglad, funkcjonalność, styl jest inny.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja napisałem że coś zamieniłem za coś ? Miałem oba i tyle zresztą miałem je oba równocześnie z kilkunastoma innymi g shockami i nic nie musiałem sprzedawać :) sprzedałem gwg i kupiłem sobie po prostu gg bo mi się kolorystycznie i wizualnie podobał , nie porównywałem też nigdy tych 2 zegarków bo to 2 inne półki cenowe ( miałem już takie jazdy po kilka razy ten sam model nie tylko w przypadku gwg bo np GX i GXW miałem po kilka razy ten sam model i kolorystyke tak samo 9400 np i nie jest powiedziane że nie kupię znów MTG tylko inny kolor )

 

Ato porównanie że to inny styl i wygląd to trochę nie na miejscu bo te zegarki są do siebie właśnie wizualnie podobne tylko funkcjonalność inna ( tak realnie to w GG brakuje tylko solara i multiband 6 ) praktycznie nic innego w gwg nie używam :)

Po pierwsze to metafora,po drugie gg tylko próbuje udawać,że jest mudmasterem.a prawda jest taka,że nie znam osoby której jeśli pokazać oba te zegarki równocześnie po raz pierwszy,to wybrałaby gg.nie ma takiej opcji Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja napisałem że coś zamieniłem za coś ? Miałem oba i tyle zresztą miałem je oba równocześnie z kilkunastoma innymi g shockami i nic nie musiałem sprzedawać :) sprzedałem gwg i kupiłem sobie po prostu gg bo mi się kolorystycznie i wizualnie podobał , nie porównywałem też nigdy tych 2 zegarków bo to 2 inne półki cenowe ( miałem już takie jazdy po kilka razy ten sam model nie tylko w przypadku gwg bo np GX i GXW miałem po kilka razy ten sam model i kolorystyke tak samo 9400 np i nie jest powiedziane że nie kupię znów MTG tylko inny kolor )

 

Ato porównanie że to inny styl i wygląd to trochę nie na miejscu bo te zegarki są do siebie właśnie wizualnie podobne tylko funkcjonalność inna ( tak realnie to w GG brakuje tylko solara i multiband 6 ) praktycznie nic innego w gwg nie używam :) i to właśnie przez to że są do siebie podobne jest nagonka na gg przez wiele osób które przez wygląd porównują je do siebie co nie powinno mieć miejsca ( jak można porównywać nominalnie zegar który w PL dystrybucji kosztował od 3890pln do zagara który kosztował ok 1590 pln ) ?

Porównuje się te dwa modele z winy Casio - MSZ niepotrzebnie nazwali go Mudmaster :) ludzie chcą mieć Mudmastera bo to "coś" znaczy i tyle :) wygląd podobny ale to wszystko niestety :(

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Back to the roots. 8--))

 

Dla Waldziora wrzucam 9 kombinacji trzech pierwszych modeli.

 

pozdrawiam, Piowa

Podziękował.

Pytanie:

Czy oryginalny z zielonym paskiem ma bezel taki jakiś granatowy?

Bo ze zdjęć wynika, że jest jakiś inny..

Czy to złudzenie? W rzeczywistości jest czarny?

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet kobieta się pozna, pokazując palcem różnice i co mają inaczej rozmieszczone  :D  :lol:

ten ma kółko tu a ten tam

ten ma wyświetlacz tu a tamten nie ma w tym miejscu

itd. itp.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet kobieta się pozna, pokazując palcem różnice i co mają inaczej rozmieszczone :D

ten ma kółko tu a ten tam

ten ma wyświetlacz tu a tamten nie ma w tym miejscu

itd. itp.

:D

Ślepy nie jestem a widzę różnicę i myślę, że nie tylko ja :) ale spoko każdy odbiera inaczej pewne rzeczy :)

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Edyta :miało być do posta Arthura sorki za pomyłkę

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się , tylko dając tej kobiecie te 2 zegarki obok siebie zobaczy różnicę , mając go na ręce tak jak napisałem wyżej w 1 dzień GWG GB w drugi GG GB myślisz że ta kobieta poda na 3 dzień poda Ci tą różnicę bez przyglądania się tarczy tym bardziej kobieta która nie zna się i nie przywiązuje większej uwagi do tego co masz ma ręce ? Wątpie powie Ci że to ten sam zegar 2 inne światy ale podobne i tyle nie da się pomylić np frogmana z kingiem czy aviatora z rangemanem tutaj jakieś podobieństwo jest tak mniej więcej jak ga100 i ga 110 .

 

A co to ma za znaczenie czy do "akcji" weźmiesz kobietę czy faceta?

Moja Szanowna o "G" i nie tylko wie więcej niż przeciętny sprzedawca w TT czy innym "butiku", bez problemu Ci powie czy zegarek analogowy na ręce kolesia w PKS'ie który stoi na światłach obok jej auta to automat czy kwarc - płeć tutaj nie ma znaczenia... Po prostu albo ktoś się interesuje zegarkami i wtedy na pierwszy rzut oka dostrzeże różnicę w wyglądzie i technologii albo ktoś się zegarkami nie interesuje i wtedy nie zauważy - a nawet jak mu powiesz na czym polega to na drugi dzień nie powtórzy... bo go to nie interesuje.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak Wam działa waveceptor. Mnie działa tylko w jednym pokoju przy oknie. Co sądzicie czy następcy naszych gwg-1000 będą miały wbudowany odbiornik GPS do ustawiania czasu? Napiszcie co sądzicie. Żółty Mudmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej napisałeś przecież to samo co Ja że są podobne i na tym koniec więc o co chodzi :) a potem że ślepy nie jesteś i jest różnica - no jest i musi być ,dyskusja zrobiła się z niczego , w ogóle GWG i MTG to pierwsze zegarki G do których pierwszy raz musiał bym zaglądnąć do instrukcji , ale dzięki Tobie nie musiałem za co wielkie propsy z mojej strony :)

Przecież luzik :) fajnie że oglądasz moje filmiki, dzięki

Wesołych Świąt dla Wszystkich :)

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie czy do "akcji" weźmiesz kobietę czy faceta?

Moja Szanowna o "G" i nie tylko wie więcej niż przeciętny sprzedawca w TT czy innym "butiku", bez problemu Ci powie czy zegarek analogowy na ręce kolesia w PKS'ie który stoi na światłach obok jej auta to automat czy kwarc - płeć tutaj nie ma znaczenia... Po prostu albo ktoś się interesuje zegarkami i wtedy na pierwszy rzut oka dostrzeże różnicę w wyglądzie i technologii albo ktoś się zegarkami nie interesuje i wtedy nie zauważy - a nawet jak mu powiesz na czym polega to na drugi dzień nie powtórzy... bo go to nie interesuje.

Moja przez 2 miesiące nie zauważyła, że noszę gwn-q1000 i że nie jest to mój stary Gulfmaster (gwn-1000) . Z resztą kolega też mi powiedział, że nie widzi różnicy między tymi zegrakami

Więc popieram, że jak ktoś się nie interesuje to nie widzi różnicy, bo go to nie obchodzi po prostu :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Moja Szanowna o "G" i nie tylko wie więcej niż przeciętny sprzedawca w TT czy innym "butiku"...

Tjaaa, podzieliłeś się pasją a tera Ci podkrada G  ^_^ 

O tym nie pomyślałeś  :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak Wam działa waveceptor. Mnie działa tylko w jednym pokoju przy oknie. Co sądzicie czy następcy naszych gwg-1000 będą miały wbudowany odbiornik GPS do ustawiania czasu? Napiszcie co sądzicie. Żółty Mudmaster

Nie śpij w tym pokoju bo tam jest szkodliwe promieniowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa, podzieliłeś się pasją a tera Ci podkrada G  ^_^

O tym nie pomyślałeś  :D  

Nie podkrada - ma własne :P


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śpij w tym pokoju bo tam jest szkodliwe promieniowanie ;)

Dobrze, że mi łapie w kuchni :)


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...G-Mario a ty znów swoje dodajesz gdzie napisałem coś o tym żeby ktoś postawił dwa obok siebie i wybierał ? Chodzi o wygląd nie funkcje jest podobny i koniec tematu , a to że Ty nie znasz nikogo kto by z wyglądu wybrał GWG nad GG nie znaczy że wszyscy tak mają ( pokaż oba zegarki postronnym osobom które nie mają pojęcia o gg i gwg w podobnej wersji kolorystycznej w odstępie kilku kilkunastu minut ciekawe czy się zjarzy czy to 2 inne zegarki ( mowa o kimś kto nie zna g shock nie jara się zegarkami itd )

Czytaj ze zrozumieniem.gdzie niby napisałem,że to Twoje słowa?uparcie obstajesz za tym gg,to po jakiego grzyba wróciłeś do gwg?bo jest lepszy i nie ma po co bić tu piany.każda postronna osoba widząc gwg i gg może stwierdzić,że są podobne ale z pewnością,że nie są to te same zegarki.a osoba która zna się na G i stać ją na gwg,to wybierze właśnie gwg a nie gg Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.