Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jacek_25_25 - żółty

2. Piowa - czarny

3. Myszor - czarny

4. Wąski88 - zielony

5. Elixir - czarny

6. Ziko739 - zielony

7. Cinekr - żółty

8. Floyd - czarny

9. Davidofx - zielony

10. Bujman - zielony

11. Frommert -  żółty 

12. Kapral172 - żółty

13. Login - zielony 

14. Marcin128gb - zielony

15. Bakus80 - czarny  

16. Sebastian1 - żółty

17. Majkk - żółty

18. Romseyman - zielony

19. Zetrov - zielony

20. Kjawor - żółty

21. Rangy67 - zielony

22. Piszczo122 - zielony

23. memOK - żółty

24.  Romseyman - złoty

25. Jasny - zielony

26. Emuezo - zielony

27. Rado S -  zielony

28. Arcoss - żółty

29. Wacha56ks - zielony

30. Grzesiek 8111 - zielony

31. Ponurykosiarz - czarny

32. Artek90 - czarny

33. Diodes - czarny

34. Lisek - zielony

35. _jendraz - zielony

36. Szyra - zielony

37. Heckler - zielony

38. Szubekkrzys - zielony

39. Melkor1410 - zielony

40. Wlochaty - zielony

41. Insane_infinity - żółty

42. Argentorat - żółty

43. Raphael - zielony

44. Bazyliszek - żółty

45. Igorro - czerwony

46. Bocian11 - Maharishi

47. Swajur - żółty

48. Roberto18 - zielony

49. Makrys - czarny

50. bb203 - żółty

51. lobuz1 - zielony

52. KaoG-Shock - zielony
53. Host - czarny

54. Snoopy_1 - zielony

55. szuwar1978 - zielony

56. Yacek66 - piaskowy camo

57. Michał60sek - żółty

58. Kyo - Maharishi

59. Tommly - zielony

60. Mber - złoty

61. Daito - zielony

62. 19Damian83 - zielony

63. Matej - Maharishi

64. G-Mario - zielony

65. Arthoor - piaskowy camo

66: Arthoor - zielony

67. John.doe - zielony

68. Mistrz17 - zielony

 

35 zielonych

15 żółtych

10 czarnych

3 Maharishi

2 złote

2 piaskowe camo

1 czerwony

 

 

2MM - Romseyman, Arthoor

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GWG to naprawdę taki kozak ? :)

Mam teraz GW 9400 i myślałem o zakupie GG 1000

Ale może zamiast tych dwóch to właśnie GWG 1000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz nie znasz się :) Jest kozak, z jakiegoś powodu mam go już 2 raz :D

 

Note 4


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie drugi raz sprzedasz :D:P

Nie nie skąd. No a przynajmniej nie planuję :)

 

Note 4


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat ale kogoś zainteresuje. Właśnie Garmin wypuścił nową serię Garmin Fenix 5 i między innymi 5X na który zachorowałem miłością wielką. Wcześniej wahałem się między Mudmasterem a Garminem Fenixem 3. Mudmaster jak dla mnie wygrywa bezapelacyjnie wyglądem, dizajnem i wielkością,  Fenix 3 wygrywa bezapelacyjnie funkcjonalnością ale brakowało mi w nim pełnych map z nawigacją i właśnie wyszedł Garmin Fenix 5X który obsługuje w pełni mapy i może służyć za normalną nawigację obsługuje min. mapę PLTopo 2017 pełną dużą wersję i ma chyba 12 GB pamięci wewnętrznej jest też ładny i duży i Pragnę go :) Tylko ta cena niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat ale kogoś zainteresuje. Właśnie Garmin wypuścił nową serię Garmin Fenix 5 i między innymi 5X na który zachorowałem miłością wielką. Wcześniej wahałem się między Mudmasterem a Garminem Fenixem 3. Mudmaster jak dla mnie wygrywa bezapelacyjnie wyglądem, dizajnem i wielkością, Fenix 3 wygrywa bezapelacyjnie funkcjonalnością ale brakowało mi w nim pełnych map z nawigacją i właśnie wyszedł Garmin Fenix 5X który obsługuje w pełni mapy i może służyć za normalną nawigację obsługuje min. mapę PLTopo 2017 pełną dużą wersję i ma chyba 12 GB pamięci wewnętrznej jest też ładny i duży i Pragnę go :) Tylko ta cena niestety :(

A ekran ile ma cali 8, czy 10 ten Fenix

? :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WARTO!! zegarek bardzo wygodny :)

post-64221-0-47444000-1495476729_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wahałem się między Mudmasterem a Garminem Fenixem 3.

 

Ale że niby porównywałeś ogłupiacz z g-shockiem?  :blink: Przecież tego się porównać w ogóle nie da - Garmin to gadżet który ma wyciągnąć kasiorę od "naiwnych" - GWG to solidna przemyślana konstrukcja. Jak w ogóle można nazwać zegarkiem coś co działa 13h na baterii???

Przeraża mnie to jak obserwuję którą stronę się ten świat "cywilizowany" posuwa - tydzień bez prądu i "cywilizację" szlak trafi bo się "inteligenci" pogubią w lesie, no chyba że go wcześniej wytną :D :D

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito a w ogóle widziałeś Garmina albo chociaż czytałeś o nim. To na prawdę fajne urządzenie bo w sumie to urządzenie wielofunkcyjne nie zegarek. A tak na marginesie potrafi trzymać długie tygodnie przy funkcji samego zegarka choć im więcej korzystasz z wielu funkcji tym krócej. Ale jak nie korzystasz z nawigacji tylko z całej reszty z tydzień pociągnie. Jak ktoś uprawia sport co ja skromnie czynię to super komputerek do treningów. Poza tym fajnie wygląda i jest bardzo dobrze wykonany zwłaszcza z szafirowym szkiełkiem i metalową branzelotą . Wiem że G-shock a Garmin to trochę dwa różne światy ale Garmin według mnie jest najlepszym ni to smartwachem ni to komputerkiem jaki obecnie jest dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diodes, jesteś na forum casio a dokładnie w temacie GWG, nie licz że ktoś Ci przyklaśnie  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito a w ogóle widziałeś Garmina albo chociaż czytałeś o nim. To na prawdę fajne urządzenie bo w sumie to urządzenie wielofunkcyjne nie zegarek. A tak na marginesie potrafi trzymać długie tygodnie przy funkcji samego zegarka choć im więcej korzystasz z wielu funkcji tym krócej. Ale jak nie korzystasz z nawigacji tylko z całej reszty z tydzień pociągnie. Jak ktoś uprawia sport co ja skromnie czynię to super komputerek do treningów. Poza tym fajnie wygląda i jest bardzo dobrze wykonany zwłaszcza z szafirowym szkiełkiem i metalową branzelotą . Wiem że G-shock a Garmin to trochę dwa różne światy ale Garmin według mnie jest najlepszym ni to smartwachem ni to komputerkiem jaki obecnie jest dostępny.

 

Diodes - nie zrozum mnie źle, ALE jak coś jest do wszystkiego to... jest do niczego, nie trawie smartwach'y bo "tworzą mit" który w rzeczywistości okazuje się najsłabszym ogniwem, jeśli chodzi o zabezpieczenia i przez nie najłatwiej włamać się do urządzeń z którymi są "sparowane" to po pierwsze, po drugie jestem z pokolenia które do biegania czy jazdy na rowerze nie potrzebuje tony elektroniki, "inteligentnych butów" i podkoszulka który "oddycha" - tętno też potrafię sobie zmierzyć przy pomocy zwykłego sekundnika, nie gubię się w lesie, a do orientacji w terenie wystarcza mi kompas i mapa - nie mam pojęcia jaki Ty sport uprawiasz, ale jeśli do niego potrzebujesz tak precyzyjnych "wskaźników" to może lepiej po treningu "śmignąć taryfą" do jakiegoż ZOZ'u i EKG i EEG pyknąć a przy okazji może jakiś holter założyć...

Urządzenia typu Garmin po prostu się u mnie nie sprawdzają, bo jak mam biegać 10 km to po prostu biegnę, jak mam zrobić rozgrzewkę to ją robię, a jak mam dwie godziny treningu to trenuję i nie potrzebuje wiedzieć  ile kalorii spaliłem albo ime kroków zrobiłem, nie potrzebuje też urządzenia żeby wiedzieć czy jestem zmęczony oraz czy mam już dość czy może mogę "lać po ryju gostka w czerwonym" dalej, w życiu nie nazwałbym ich zegarkiem, a Garmin Fenix 5 technologicznie nie odbiega jakoś szczególnie od trójki... Poza tym jak patrze na dostępne funkcję tego "czegoś" to mi się włos na klacie jeży... i z grzeczności nie napiszę co myślę o kimś kto twierdzi że takie urządzenie jest mu potrzebne:

 

https://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/gps-na-rower/urzadzenia-gps/p,zegarek-fenix-5-sapphire-stalowoszary-z-metalowa-bransoleta-garmin,655336.html?gclid=CIvokZGbhNQCFRjgGQodYQABzg

 

Powiem tak - z moich obserwacji - "goście" z takimi gadżetami na łapie z reguły nie przychodzą na drugi trening... ale to świetnie że takie cuda na łapie zakładają bo wiadomo że na pierwszym trzeba ich skasować za cały miesiąc z góry :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie w Garminie sama nawigacja-jak można prowadzić samochód i jej używać na ręcę-za każdym razem wpatrywać się w mały wyświetlacz?

Oczywiście może komuś będzie wygodnie ale ja raczej wolę podwieszoną na stałę.Nie neguję samego wynalazku ale wolę mieć na ręcę mojego GWG a pod szybą telefon z nawigacją.

Do nikogo oczywiście nie piję żeby nie było-rozpatruję tylko sprzęt.

Pozdrawiam.

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Edytowane przez wacha56ks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie w Garminie sama nawigacja-jak można prowadzić samochód ...

Jaki samochód?

Wacha nie rozpędzaj się  :D

Nawi w tym ustrojstwie raczej jest przewidziana na piesze wycieczki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz nawet nie wiem jaka nawi siedzi w tym gadżecie dlatego tak daleko pojechałem a nie mam kiedy sprawdzić bo jestem w robocie poza domem.

Ale myślisz że by się nie zdała

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj przymierzyć. 

No fajny ten GWG nawet bardzo fajny. Ale chyba odpuszczę : )

Trochę ciężki mi się wydawał. Tak na od czasu do czasu na sportowo rower plaża góry to chyba wolę `GW 9400.

Chyba dokupię GG 1000 mogę kupić za 1050 z PL

I wtedy będę miał GW 9400 i GG 1000

A tak to tylko i aż tylko miałbym GWG 1000 

( a w sumie potrzebuję stoper i datę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast GG weź 9300 z radiem w/g mnie to jeden z fajniejszych "G" - mnie osobiście bardziej "leży" niż Roman ;)

 

DSC07471.jpg[/url]


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Roman dobrze leży i lubię ten zegarek. Chciałbym coś z wskazówkami tez. Dlatego pomyślałem na początek i GWG ale musiałbym sprzedać Romana lub dokupić GG i mieć dwa g shocki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Roman dobrze leży i lubię ten zegarek. Chciałbym coś z wskazówkami tez. Dlatego pomyślałem na początek i GWG ale musiałbym sprzedać Romana lub dokupić GG i mieć dwa g shocki :)

 

No to może poluj na GW-A1000 w dobrej cenie - świetny zegar, wielkością nie odbiega dużo od Romana, a ma radio i solar - GG bym odpuścił bo, moim zdaniem, szkoda kasy...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo gg ma niestety tendencję to wadliwych modułów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże co z tego wszystkiego wyjdzie...

Chociaż korci ten GWG : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż korci ten GWG : ) 

 

To poniekąd zrozumiałe - mnie wyleczył z ADHD zegarkowego, przynajmniej jak na razie :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już trzeci raz wróciłem do GWG i powiem tak jeśli raz kupisz mudmastera to będzie zawsze ciągło Cię w jego strone :) dzięki uprzejmości kolegi z forum wczoraj znowu do mnie wrócił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.