Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Sam czekam na pasek camo od zibi techno. Czas realizacji 2 miesiące i 220 złociszy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam czekam na pasek camo od zibi techno. Czas realizacji 2 miesiące i 220 złociszy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja czekałem blisko 4 miesiące. Może Ty będziesz miał więcej szczęścia. Tego Ci życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi sie udalo, tylko 2 miesiące

Edytowane przez Host

by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś potwierdziłem zamówienie a czas realizacji zamówienia do 4 tyg. Jak będzie w rzeczywistości okaże się

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a gdzie można kupić ten zegarek w dobrej cenie ? Interesuje mnie ten zielony :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na eglobalu jest 700pln tańszy tyle że, wersja cygańska czyli złota :).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a gdzie można kupić ten zegarek w dobrej cenie ? Interesuje mnie ten zielony :)

 

Wysłałem PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watchshop

 

za tyle co mają tu można kupić z polskiej dystrybucji Zibi w polskim sklepie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kod na -10% wklepaleś?

 

G-Life

2723zł normalna cena, przy 2 sztukach - rabat wychodzi po 2206 zł, to chyba nie jest super cena ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na watchshop kupiłem za 350£ ale już dawno temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na watchshop kupiłem za 350£ ale już dawno temu :)

Wiesz niektórzy kupowali w kraju po 1700- 1800 kiedyś z oficjalnej dystrybucji :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to ja prawie za darmo dostałem :D:P

Chyba z kiosku takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zegarka casio gwg 1000 nikomu zegarek jest wadiwy zatrzymuje się wskazówka sekundnika. Mam ten zegarek około 6 miesięcy. Używam raz w tygodniu może dwa i juz się popsuł. Wysłałem do serwisu do Sochaczewa po miesiącu przyszedł z naprawy i od razu wskazówka sekund nika się zatrzymała. Zegarek niby miał wymieniony analog. czyli nowy tez nic nie warty bo uszkodzony Teraz czekam na rozwiązanie tej sprawy mam walnięty zegarek który po naprawie przez miesiąc dalej jest popsuty.
Nie wiem co robić. Mam casio 9200 od chyba 8 lat i żadnych problemów używam go na co dzień do wszystkich zadań nie zdejmuję go. gwg 1000 użyty może tylko z 40 dni na ręku do paradowania żadnych obciążeń bo to zegarek na wyjście i nie wytrzymał a serwis nie umiał go naprawić...
https://youtu.be/xaKYb41NvKk
https://youtu.be/30bAOXbg8IA
Szmelc za bardo duża kasę.

Edytowane przez kris_kow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz pecha kolego , bo mój działa już ponad półtorej roku (idealnie).

 

W twoim przypadku przykra sprawa.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem wnerwiomy na tą sytuacje ale taka firma jak casio czy zibi powinni wymienić na nowy lub zwrócić kasę. Inaczej to brak jakiej kolwiek renomy dla tych firm. Ale czekam na roztrzygniecie zwróciłem się tym razem do sprzedawcy o pomoc. Bo serwis w Sochaczewie ma narazie dużego minusa. Zwłaszcza za brak jakich kolwiek informacji czy dostali paczkę czy naprawiają czy nawet ze wysyłają zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zegarka casio gwg 1000 nikomu zegarek jest wadiwy zatrzymuje się wskazówka sekundnika. [...]

Szmelc za bardo duża kasę.

 

Współczuję bo sytuacja nerwowa.

Niemniej też mam GWG od kilku miesięcy, to jeden z najczęściej używanych przeze mnie zegarków na co dzień i żadnych problemów nie zauważyłem - co do serwisu Zibi to... powinni solidnie popracować nad wizerunkiem :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem o tym problemie i zawsze sekundnik zatrzymuje się w tym samym miejscu u wszystkich co mają taki problem. Dam znać jak firmy rozwiążą ten problem. Nawet gwarancji nie przedłużyłem bo uważałem ze casio to casio a tu taka niemiła niespodzianka.

Edytowane przez kris_kow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

A to bardzo ważna informacja, czy zatrzymuje się zawsze w tym samym miejscu czy losowo  <_<  To pierwsze wskazuje na uszkodzenie mechaniczne. Bardzo dużo było już takich przypadków w GWG-1000, GWN-1000, GPW-1000, GA-1000, GWN-Q1000, GG-1000   :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mają taką wadę te zegarki. Mój praktycznie traktowany jak jajko wiec nie wiem jak mógł się popsuć. Używam go w niedziele i święta w sumie wyjdzie ze 40 dni na ręku. Nie biegam z nim nie jeżdżę rowerem nie wykonuje żadnych prac -taki książę wśród moich zegarków i padl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

To nie ma znaczenia, jak jest jakaś wada w przekładni (niestety casio jest dobre w elektronice, a nie w mechanice) to będzie się tak działo. Najgorszy jest brak wiedzy co tam się dzieje, bo możliwe że to jakiś bzdet. Niestety serwis jest kiepski i wymienia całe moduły (podobno) nie wnikając w sedno problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.