Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Eglobal

Dzięki już tam wpadam.


EDOX C1 DIVER 70157 3 NIN, SEIKO SAMuRAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d5pBZzg.jpg
 

Zdjęcie podłe ale na szybko cyknięte. Można dodać do listy.
 
Przy okazji czy jest opcja by zmienić format daty z amerykańskiego tj miesiąc/dzień na dzień/miesiąc?

Edytowane przez snowdesk

Kupię każdy zegarek typu UFO, Cheburashka, Shaiba w stanie 9/10-NOS. Rakieta, Poljot, Cornavin, Zim, Cardinal, Exacta etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie podłe ale na szybko cyknięte. Można dodać do listy.

 

Prz okazji czy jest opcja by zmienić format daty z amerykańskiego tj miesiąc/dzień na dzień/miesiąc?

d5pBZzg.jpg

Nie ma takiej opcji niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji niestety.

 

Jak nie ma jak jest - ja zmieniałem dwa razy  8-mego sierpnia i 9-tego września, ale mi się nie podobało i zmieniłem z powrotem na wersje amerykańską, ale na 11-tego listopada sobie zmienię bo fajnie będzie wyglądać o 11-tej 11-ście ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D :D :ph34r:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest - ja zmieniałem dwa razy 8-mego sierpnia i 9-tego września, ale mi się nie podobało i zmieniłem z powrotem na wersje amerykańską, ale na 11-tego listopada sobie zmienię bo fajnie będzie wyglądać o 11-tej 11-ście ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D :D :ph34r:

Chyba, że tak ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Waveceptorem. Mianowicie jestem na wakacja na na Krecie i od dnia wyjazdu zegarek nie zsynchronizował się z ani razu. Próbowałem dzisiaj zrobić ręczenie synchronizację ale świecie tylko RC!, a L1, L2 i L3 w ogole się nienpojaeiaja. Na koniec wyskakuje ERR. Co może być przyczyna ?

 

 

Tak w ogole proszę o dopisanie do listy ????

 

Na Zakyntos też ani razu mi się nie synchronizował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, może już było, wie ktoś jaka jest cena paska camo i żółtego do GWG w ZIBI konkretnie?

Ceny z allezło i Świata Zegarków znam ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, może już było, wie ktoś jaka jest cena paska camo i żółtego do GWG w ZIBI konkretnie?

Ceny z allezło i Świata Zegarków znam ;)

 

20% znanej ceny odejmij i Ci wyjdzie, zamawiałem w Zibi paski do G-9300 i GW-9200, były 20% tańsze niż te z Jasła ;) ale wiadomo - czekać trzeba było dwa miesiące, no i w przesyłce przysłali jeszcze kilka części których nie zamawiałem :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, może już było, wie ktoś jaka jest cena paska camo i żółtego do GWG w ZIBI konkretnie?

Ceny z allezło i Świata Zegarków znam ;)

Ja za camo płaciłem ok 230zł w Zibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za camo płaciłem ok 230zł w Zibi.

Dzięki :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest - ja zmieniałem dwa razy  8-mego sierpnia i 9-tego września, ale mi się nie podobało i zmieniłem z powrotem na wersje amerykańską, ale na 11-tego listopada sobie zmienię bo fajnie będzie wyglądać o 11-tej 11-ście ;)

 

 A 10 października o 10-tej 10-sięć jeszcze fajniej :) z ciśnieniem 1010 hpa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D :D :ph34r:


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na eglobal taka cena, że sam się chyba skuszę ;)

 

Ile czasu realnie trwa wysyłka z Waszego doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na eglobal taka cena, że sam się chyba skuszę ;)

 

Ile czasu realnie trwa wysyłka z Waszego doświadczenia?

Moj Roman zwykłą przesyłką jak to oni określają ekonomiczną, 8 dnia był u mnie. Kupowałem w niedzielę koło północy

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja GWG zamowilem w piatek dzis dostalem maila że wysłali... paczka ekonomiczna. Myśle że koło następnej środy bedzie. Romek szedł mi 10 dni. Jak przepakuja w UK to przejmuje to DPD.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko.

Słyszeliście, żeby komuś taka paczka zaginęła?

Inaczej, czytałem, że przy zwykłej płatności czasem przelew "nie dochodził" i nie wysłali towaru i kasy też nie było. Ja zawsze tylko paypal-tu nie czytałem o jakichś komplikacjach :) u mnie zawsze wszystko było ok.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na eglobal taka cena, że sam się chyba skuszę ;)

Ile czasu realnie trwa wysyłka z Waszego doświadczenia?

Miesiąc temu GW9400 szedł 8 dni kalendarzowych ( zamówiony dla kolegi).

W piątek w nocy zamówiłem dla kolejnego znajomka GWG1000 i dziś dostałem info o tym, że pakują przesyłkę.

Myśle ze do 10 dni jak najbardziej realna dostawa. Płatne PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Sam czaję się na zakup GWG-1000-1A w sklepie www.eglobalcentral.eu. Widziałem w postach, ze już neiktórzy są po zakupie tego zacnego sikora :) Mam pytania:

1. Na stronie sklepu (www.eglobalcentral.eu) nie ma Polski na liście krajów, do których obowiązuje darmowa wysyłka. Tak więc jak to wyglądało? Doliczyli coś za przesyłkę? Jesli tak to ile?

2. Jak wygląda sprawa różnych podatków i innych opłat doliczanych często do przesyłek. w polskim sklepie ten zegarek kosztuje co najmniej 3500, a w eglobal  około 1700 - różnica kosmiczna. Dlatego pytam czy ktoś miał jakieś ekstra opłaty po dotarciu przesyłki.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest polska strona, sklep sprawdzony, darmowa wysyłka do Polski jest no i cena dobra jest. Żadnych dodatkowych opłat nie ma. Z oddawaniem czegokolwiek na gwarancję do tego sklepu jeszcze nie słyszałem tak że się nie wypowiem.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.