Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

WD-40 B)

 

Bez żartów. Rozbierać zegarek i WD psikać :) Do tego zegarek na gwarancji 

Edytowane przez Fazik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, żartowałem :D

Oddawaj szmelc na gwarę ;)

 

Kurde jak pomyśle jak oni traktują to wszystko w tym Sochaczewie to aż mi się odechciewa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak pomyśle jak oni traktują to wszystko w tym Sochaczewie to aż mi się odechciewa 

To niestety nie tylko ZIBI tak działa, większość serwisów odwala fuszerki.

 

Ostatnio oddałem wieżę Yamahy na reklamację, bo przestała się wysuwać tacka na płyty. Przed zgłoszeniem obejrzałem obudowę dokładnie, czysto, jak nowa, bo praktycznie jest nowa.

Fakt serwis (Janki) expresowo poradził sobie z usterką, bo w środę oddałem we Wro w sklepie, a w piątek wieża już była z powrotem, ale co z tego !!!

Obudowa źle skręcona, a po obu bokach (czerń portepianowa) rysy. Pokazuję gościowi z przyjęć w MM, a on: ...no widzę...

Mówię i...? ... Możemy odesłać ponownie....

Zapytałem go, czy mogę sobie skręcić sam, bo nie widzę żadnych plomb: ...chyba tak, chociaż może niech Pan podejdzie do chłopaków na dział, może coś poradzą, ale nie, bo oni i tak nie mają narzędzi...

Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Gdyby to nie był piątek przed Sylwestrem, to może bym i odesłał raz jeszcze, ale jak tak sobie pomyślałem, z czym jeszcze może wrócić do mnie za drugim razem, to stwierdziłem, ża mam to w głębokim poważaniu. Obudowę sam ustawiłem odpowiednio i skręciłem, a ryski przepolerowałem.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety nie tylko ZIBI tak działa, większość serwisów odwala fuszerki.

 

Ostatnio oddałem wieżę Yamahy na reklamację, bo przestała się wysuwać tacka na płyty. Przed zgłoszeniem obejrzałem obudowę dokładnie, czysto, jak nowa, bo praktycznie jest nowa.

Fakt serwis (Janki) expresowo poradził sobie z usterką, bo w środę oddałem we Wro w sklepie, a w piątek wieża już była z powrotem, ale co z tego !!!

Obudowa źle skręcona, a po obu bokach (czerń portepianowa) rysy. Pokazuję gościowi z przyjęć w MM, a on: ...no widzę...

Mówię i...? ... Możemy odesłać ponownie....

Zapytałem go, czy mogę sobie skręcić sam, bo nie widzę żadnych plomb: ...chyba tak, chociaż może niech Pan podejdzie do chłopaków na dział, może coś poradzą, ale nie, bo oni i tak nie mają narzędzi...

Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Gdyby to nie był piątek przed Sylwestrem, to może bym i odesłał raz jeszcze, ale jak tak sobie pomyślałem, z czym jeszcze może wrócić do mnie za drugim razem, to stwierdziłem, ża mam to w głębokim poważaniu. Obudowę sam ustawiłem odpowiednio i skręciłem, a ryski przepolerowałem.

 

Wysłem im Edifice na reklamacje. Poduszeczka, oryginalne pudełko. Oczywiście na poduszeczce zegarek w tym pudełeczku :) Wracawszystko  z reklamacji. Pudełko porwane ( to takie twarde ) w pudełku brak poduczeczki. Wciśnięte wszystkie papiery jakie były tylko. Zegarek o tak luzem wrzucony w woreczek z folii bąbelkowej :( Paranoja. Pomyśleć tylko co by było jak by wysłać im MR-G. Rozesłałem meile wszedzie gdzie tylko się dało. Kontak pani jakiejś. Ok przepraszamy i wyślemy pudełko z poduszką. Przychodzi samo pudełko, poduszki brak :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłem im Edifice na reklamacje. Poduszeczka, oryginalne pudełko. Oczywiście na poduszeczce zegarek w tym pudełeczku :) Wracawszystko  z reklamacji. Pudełko porwane ( to takie twarde ) w pudełku brak poduczeczki. Wciśnięte wszystkie papiery jakie były tylko. Zegarek o tak luzem wrzucony w woreczek z folii bąbelkowej :( Paranoja. Pomyśleć tylko co by było jak by wysłać im MR-G. Rozesłałem meile wszedzie gdzie tylko się dało. Kontak pani jakiejś. Ok przepraszamy i wyślemy pudełko z poduszką. Przychodzi samo pudełko, poduszki brak :)

Bo to jest Polska właśnie, 100 lat za Murzynami, nie obrażając oczywiście nikogo :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak Steinharta na gwarancji wysłałem do serwisu w "opakowaniu zastępczym" od Deep Blue bo uznałem że będzie lepiej zabezpieczony jak w gąbce i plastiku pojedzie to wrócił do mnie w oryginalnych pudełkach Steinharta (obu), oczywiście moje "zastępcze" również wróciło, i jeszcze przeprosiny i pasek skórzany gratis dostałem...  :huh: Zibi faktycznie powinno się jeszcze wiele nauczyć... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak Steinharta na gwarancji wysłałem do serwisu w "opakowaniu zastępczym" od Deep Blue bo uznałem że będzie lepiej zabezpieczony jak w gąbce i plastiku pojedzie to wrócił do mnie w oryginalnych pudełkach Steinharta (obu), oczywiście moje "zastępcze" również wróciło, i jeszcze przeprosiny i pasek skórzany gratis dostałem...  :huh: Zibi faktycznie powinno się jeszcze wiele nauczyć... 

 

Bo tak właśnie powinno być. Pełna profeska, a tu marże wywalone w kosmos i serwis taki super. Tak samo i serwisy ASO nadają się do wymiany klocków, filtrów itp. Oczywiście zdarzają się wyjątki....ale mało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

planuję zakup GWG ale ceny na rynku od ok 2tys do 3,5. Kogo polecacie? Kupował ktoś na allegro od mdc4? Wysyła z Wielkiej Brytanii.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Oczywiście że EG i p.. gwarancję  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że EG i p.. gwarancję  :P

 

a jak będzie Ci przycisk źle chodził jak mi to odeślesz do Hong Kongu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak będzie Ci przycisk źle chodził jak mi to odeślesz do Hong Kongu ;)

Można bez problemu :)

Kto nie ryzykuję ten nie ma ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzieś czytałem o tajemniczym ringu, który wczoraj dojrzałem na tarczy swojego zegarka. O co z nim chodzi, bo jeśli to wadliwa partia zegarków to słabo...?

Edytowane przez tomaszek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak będzie Ci przycisk źle chodził jak mi to odeślesz do Hong Kongu ;)

 

To już bym wolał odesłać do Hongkongu niż do Sochaczewa.

 

Panowie, gdzieś czytałem o tajemniczym ringu, który wczoraj dojrzałem na tarczy swojego zegarka. O co z nim chodzi, bo jeśli to wadliwa partia zegarków to słabo...?

O ile dobrze pamiętam to związany jest ten ring z panelem słonecznym, kiedyś gdzieś zdjęcia widziałem takie złożeniowe. Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzieś czytałem o tajemniczym ringu, który wczoraj dojrzałem na tarczy swojego zegarka. O co z nim chodzi, bo jeśli to wadliwa partia zegarków to słabo...?

 

 to dobrze - zegarek oryginalny.

w podróbach okręgi nie występują :D

Edytowane przez mber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze - zegarek oryginalny.

w podróbach okręgi nie występują :D

Pomyliłeś, wskazówka się obluzowała i rysuje tarczę. Za jakiś czas się zatrzyma i moduł do wymiany

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak będzie Ci przycisk źle chodził jak mi to odeślesz do Hong Kongu ;)

Zawsze można użyć WD-40 :D

I też sądzę, tak jak Capri, że lepiej do Hong Kongu niz do ZIBI, bo chociaż wymienią na nową sztukę, a nie rozgrzebią, zostawią ślady paluchów w środku, źle złożą i jeszcze czekaj na to 2-3 miesiące :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie odcisków palców zostawionych przez serwisanta... Ten frog (gwf-d1000) co jest na licytacji na allegro miał wymieniana kopertę na nową, zaciekawiło mnie co było powodem wymiany koperty w nowym frogu. Okazało się, że jeden przycisk ciężko chodził, właściciel wysłał do zibi, udało im się to naprawić ale zrobili 2 ryski na szkle od wewnatrz więc musieli wymienić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie odcisków palców zostawionych przez serwisanta... Okazało się, że jeden przycisk ciężko chodził, właściciel wysłał do zibi, udało im się to naprawić ale zrobili 2 ryski na szkle od wewnatrz więc musieli wymienić :P

No więc właśnie o tym mówię, wolę mieć rok gwarancji z Azji i taniej zapłacić, niż 3 lub nawet 6 lat w ZIBI.

Są oczywiście wyjątki wśród G, które lepiej kupić w kraju, ale to wyjątki :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wyjątkowy talent zarysować szkło od środka. Szczególnie szafirowe :D


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.