Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

ER to rynek europejski, DR- inny, ale nie pamiętam jaki ;) modele takie same, niczym się nie różnią.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Dzięki za info :) potrzebuję instrukcji do GWG-1000 może ktoś podrzucić, będę wdzięczny . 

Edytowane przez mmariusz_2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ER to rynek europejski, DR- inny, ale nie pamiętam jaki ;) modele takie same, niczym się nie różnią.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

ER - Europa

DR - Azja z wyłączeniem Chin i Japonii i chyba Afryka

CR - Ameryka (lub obie Ameryki - nie jestem pewien)

JF - Japonia

PR - Chiny

 

Różnica między modelami na różne rynki tkwi w opakowaniach i zestawie językowym instrukcji obsługi. Sam zegarek - jak napisał Matej - niezależnie od rynku jest identyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

bardzo mi się podoba ten zegarek, lecz niestety nie mam go gdzie przymierzyć i trochę boję się jego wielkości. Mam teraz stosunkowo świeżo MTG-G1000 i ten to raczej tak na granicy jak dla mnie, bo też duży. Czy mógł by ktoś z Was posiadających teraz czy w przeszłości, oba te modele, czyli GWG1000 i MTG1000, wyrazić swoją opinię? Jest Mudmaster jeszcze istotnie większy, czy są raczej porównywalne? Zdjęcia w internecie to już chyba wszystkie oglądałem, ale na żywo to coś innego.

Brać czy nie ;)  bo już mi z tego .... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bohush

Kolego, całe życie nosiłem zegarki nie większe z kopertą jak szkło w Mudmasterze i mówiłem, że nie potrzebuje busol. Ręce mam chude, bo 17.5 cm w nadgarstku i odkąd go mam wiem, że nie ma za dużego zegarka. Fakt w niektórych sytuacjach jego grubość jest upierdliwa, ale o wygląd się nie martw. To tylko kwestia przyzwyczajenia oka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz MTG-G i Ci odpowiada, to i z GWG nie będziesz miał żadnego problemu wielkościowego.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bohush

Kolego, całe życie nosiłem zegarki nie większe z kopertą jak szkło w Mudmasterze i mówiłem, że nie potrzebuje busol. Ręce mam chude, bo 17.5 cm w nadgarstku i odkąd go mam wiem, że nie ma za dużego zegarka. Fakt w niektórych sytuacjach jego grubość jest upierdliwa, ale o wygląd się nie martw. To tylko kwestia przyzwyczajenia oka ;)

 

 

Jeżeli masz MTG-G i Ci odpowiada, to i z GWG nie będziesz miał żadnego problemu wielkościowego.

 

 

Dzięki panowie, takie odpowiedzi chciałem słyszeć, bo po prostu chce mi się go :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz MTG-G i Ci odpowiada, to i z GWG nie będziesz miał żadnego problemu wielkościowego.

 

Mam jeden i drugi. Wydaje mi się że MTG jest wygodniejszy w noszeniu pomimo większej wagi. Niewiem może bransoleta sie lepiej układa. Nie obawiaj się rozmiaru. Bierz śmiało GWG. Ja miałem na odwrót. Najpierw GWG później MTG ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki.

A w międzyczasie już zamówione, zapłacone i teraz...czekam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kędziorek niestety wyczerpał limit wylinek i odszedł do krainy wiecznych łowów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta już ma 12 lat, ale karmię raz na dwa-trzy miesiące, żeby nie zrzucała spodni za często. Xenesthis immanis dla zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na rączki bym go chyba nie wziął hehe (mam na myśli tego ptasznika?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No długo żyje, bo samica. Samiec po ostatniej wylince u mnie coś koło roku chyba pociągnął.

Mój to był ptasznik kędzierzawy (brahypelma albopilosum).

Dobra koniec,bo nas opierdzielą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak popiję, to biorę, nawet po tylu latach hodowli ptadzników Głupek stary...

 

Ta zaraz będą warny

Edytowane przez JobForACowboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w temacie  B)

Po remoncie trzeba było solidnie wykąpać  :)

1.jpg

2.jpg

 

No i przy okazji założyłem z ciekawości żółte gacie  ^_^

3.jpg

4.jpg

5.jpg6.jpg

7.jpg8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przy okazji założyłem z ciekawości żółte gacie  ^_^

 

 

Pasuje (do zielonego bardziej niż do czarnucha).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, lepiej. Dlatego u mnie zielona leży w pudełku.

Zastanawiam się, skąd ceny za ten kawałek plastiku... W Polsce 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że żółty pasek do wersji zielonej nie pasuje ...wedlug mnie idealnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i przy okazji założyłem z ciekawości żółte gacie ^_^

 

Tomek, bardzo dobrze wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde, nie kupiłem zielonego tylko czarny bo mi przeszkadzała ta paleta kolorów (zielony pasek, żółte napisy, białe indeksy) ale z żółtym paskiem to zdecydowanie zmienia postać rzeczy. Może bym się nie zamienił ale wygląda 100 razy lepiej niż na tym zielonym (oczywiście wg mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że nie bardzo tutaj ale temat MTG raczej kuleje czy wiecie może dlaczego MTG 1000 tak staniał w Polsce. Zawsze mi się podobał a teraz można go spokojnie kupić za 2100 zł nawet w TT jest po 2400 zł  mega to dziwne aczkolwiek bardzo dla mnie miłe bo chyba w takiej cenie sobie go sprawię. Tylko dziwi mnie że Mudmaster po 3500 zł a MTG po 2100 przecież on zawsze był znacznie droższy od Mudmastera. Kurde nawet na Eglobalu srebrny MTG ponad 2600 zł a w Polsce czarny MTG 2100 zł na spokojnie do kupienia. :) Oj Mudmasterek będzie miał braciszka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.