Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Troche mnie nie było z racji tego ze chce sie pozbyć nałogu związanego z zegarkami, ale jak patrze na te zdjęcia  wasze to mam ochotę sobie sprawić  ten model. Myślicie ze jest sens kupować używke ? Jakoś musze wytlumaczyć przed sobą ze znowu pieniądze wydane, ale jakoś bym wytłumaczył niższa cenę  w końcu używany :) Czy sa jakiekolwiek przecieki na temat następcy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używane są w cenie nowego na eglobal , tak że nie wiem czy to dobry pomysł. O następcy na razie ani widu ani słychu.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie polecic teraz gdzie mozną kupić w dobrej cenie? Ten Toma na allegro  jeszcze jest ? Ma ktos jego namiary ? Musze sie szybko zdecydować  bo jak nie to pewnie kupie nowego Romana...... a  potem bede jadl trawe z ogrodu :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja nigdy nie rozumiałem tak do końca fascynacji Eglobalem przecież ten sklep zawsze miał i ma bardzo dużo negatywnych opinii. Oczywiście fajne ceny itp. ale ja chyba mimo wszystko bym nie zaryzykował. Nawet teraz na opineo ma 14% negatywnych a to bardzo dużo. Śmigając też po różnych forach ludzie dość ostrożnie i sceptycznie podchodzą do Eglobal w sumie tylko tutaj jakoś bardzo go polecacie.

Edytowane przez Diodes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście zamówiłem u nich 5 zegarków i za każdym razem było ok. Myślę ze takich ludzi jest bardzo dużo tu i na grupach Facebook-owych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diodes poczytaj opinie. Część jest tego typu że zegarek dostarczony po 2 tygodniach. Myślą że jak jest polska strona to za 2 dni zobaczą zegarek. W ciągu miesiąca kupiłem 3 zegarki przyszły po 10-14 dniach.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diodes, kupiłem na eglobal kilka zegarków i zawsze wszystko było OK.

Przy tak dużej sprzedaży przez atrakcyjną ofertę zdarzają się pomyłki i błędy ludzkie ale z tych 14% negatywnych opinii już nikt nie dopowiedział że pewnie w 13,5% kasa przez sklep została zwrócona lub wysyłka po prostu się opóźniła a to już nie jest negatyw dla mnie.

Kupiłem kilkadziesiąt zegarków z Azji i nawet sprawdzone sklepy przeze mnie i polecane miały wpadki, czasem czekałem na zegarek kilka tyg. aby w końcu otrzymać zwrot kasy i to jest najważniejsze bo czasem coś po prostu nie zagra i już.

Opinię z reguły piszę się negatywne bo jak Ktoś jest zadowolony to opinii w internecie nie wyraża bo traktuje to jako norma a licząc wszystkie transakcje to pewnie okazałoby się że to jest 0,1% niezadowolonych ;)

Czepiać się można wszystkiego, nawet w Zibi miałem problemy z zakupem a kupiłem tam też kilka zegarków :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża część opinii negatywnych jest pisana przez tych co płacą przez Przelewy24 i w między czasie puszczają im nerwy nie mając jeszcze towaru w domu. Na samo zaksięgowanie środków czeka się około 8 dni roboczych i wtedy jest praktycznie cisza w eterze od eG. Wiem coś na ten temat, bo sam pierwszym razem to przerabiałem, ale drugi zegarek już PayPal hehe.

Edytowane przez artsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża część opinii negatywnych jest pisana przez tych co płacą przez Przelewy24 i w między czasie puszczają im nerwy nie mając jeszcze towaru w domu. Na samo zaksięgowanie środków czeka się około 8 dni roboczych i wtedy jest praktycznie cisza w eterze od eG. Wiem coś na ten temat, bo sam pierwszym razem to przerabiałem, ale drugi zegarek już PayPal hehe.

Panowie... Opiekowałem się 4 sklepami internetowymi, które robiły ok, 400 tyś. obrotu miesięcznie i miały ok 600 wysyłek. EG pewnie ma że sto razy tyle, albo i więcej.

 

Uwierzcie mi, że pozytywne komenty pisze kilka procent kupujących. Negatywne kilkanaście. Robiłem nawet statystyki, ale nie wiem gdzie to mam. Przewaga krzykaczy, jest o wiele wyższa niż tych zadowolonych, przekładając na komentarze.

 

Byłem I jestem codziennie świadkiem telefonów, maili od debili, którzy chcą np. dostawać paczki w niedzielę, zamawiając w sobotę. Chory jestem jak czasem czytam opinie. Nawet o EG.

Edytowane przez JobForACowboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 (...) Śmigając też po różnych forach ludzie dość ostrożnie i sceptycznie podchodzą do Eglobal w sumie tylko tutaj jakoś bardzo go polecacie.

Co do tych różnych for, to najwięcej lamentów na EG zauważyłem na grupie na fb, której Zibi patronuje.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię GWG 1000 żółtego lub zielonego ewentualnie zielonego z żółtym paskiem. W stanie najlepiej 10/10. Może ktoś by chciał sprzedać swojego rodzynka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojadę klasykiem ... "to nie są tanie rzeczy panie Boczku" :D

 

To nie dla mnie, a dla kolegi. Niestety z żółtym paskiem już wycofany z produkcji a z EG mu się nie chce czekać dlatego zapytałem tu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię GWG 1000 żółtego lub zielonego ewentualnie zielonego z żółtym paskiem. W stanie najlepiej 10/10. Może ktoś by chciał sprzedać swojego rodzynka 

I najlepiej jeszcze za 1/2 ceny :D

A w jakimś sklepie szukałeś?? Bo stan 10/10 to stan sklepowy :P Nie widziałem jeszcze żółtego ani zielonego GWG... ale widać mało widziałem jeszcze...

 

DSC07957.jpg

 

DSC07971.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  Nie widziałem jeszcze żółtego ani zielonego GWG... ale widać mało widziałem jeszcze...

 

Oj tam oj tam Piotrek nie czepiajmy się szczegółów, kolega uogólnił  :D 

 

 Wyklikane z mojego Commodore Business Machines CBM64 :P

a wygląda jak z ZX Spectrum :P

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam Piotrek nie czepiajmy się szczegółów, kolega uogólnił  :D

 

Tak się tylko drażnię ;):D

 

 

a wygląda jak z ZX Spectrum :P

 

Zastanawiałem się czy nie lepiej będzie klikać z Amiga 500, ale to już bardzo wypasiony sprzęt i niektórzy by pękli z zazdrości :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się tylko drażnię ;):D

Ja też, słonko wyszło, przyszła wiosna, od razu lepiej się człowiek czuje :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I najlepiej jeszcze za 1/2 ceny :D

 

 

Ty to napisałeś. Reszta twojego komentarza nic nie wnosi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.