Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Dzisiaj tak dosyc dokladniej oblukalem fotki na forum. Mam taka refleksje.... PIOWA zamiescil kiedys obrazek calej 9ki razem. Po powiekszeniu obrazka na prawie wszystkich widac kregi a najbardziej chyba na zielonym, czerwonym i zlotym - wiec tak juz widac musi byc

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręgi to wartość dodana do gwg. Za darmo.

Żaden inny zegarek tego nie oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale do czego są te kręgi?

To specjalna funkcja do wykrywania obcych. Jak gdzieś w okolicy pojawiają się kręgi w zbożu to zegarek to sygnalizuje. Coś jak alarm baro tylko ukierunkowany na możliwość kontaktu z obcymi.

 

 

 

 

A tak na poważnie, to od panelu słonecznego. ;)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie specjalne czujniki - jak ktos wyzej napisal: wartosc dodana za darmo do GWG, zaden inny tego nie oferuje - do: jedna wersja mowi, ze do odbierania energii kosmicznej a druga, ze do lacznosci z opcymi po falach radiowych... Archiwum X GWG normalnie

 

A tak powaznie - to chyba nikt na forum nie ustalil co to takiego i skad sie bierze... Dlatego tyle jest niewiarygodnych teorii. Pozdro

 

Pewne jest tylko to, ze ma to tylko GWG MM

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie specjalne czujniki - jak ktos wyzej napisal: wartosc dodana za darmo do GWG, zaden inny tego nie oferuje - do: jedna wersja mowi, ze do odbierania energii kosmicznej a druga, ze do lacznosci z opcymi po falach radiowych... Archiwum X GWG normalnie

 

A tak powaznie - to chyba nikt na forum nie ustalil co to takiego i skad sie bierze... Dlatego tyle jest niewiarygodnych teorii. Pozdro

 

Pewne jest tylko to, ze ma to tylko GWG MM

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Pewnie jest to związane z tą częścią5c1a92dc39ed38c3a9ae6e9665e8dd01.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. No i kolega MATEJ wyjasnil zagadke naszych MM. Pewnie tak jest nawet mam wrazenie, ze krag na tej czesci jest identyczny jak ten na tarczach naszych zabawek. Wiedzialem, ze to kiedys nastapi - ale teorie jakie w zwiazku z tymi kregami - zostaly wysnute na forum dodawaly GWG nieco tajemnicy... Pozdrowienia dla kolegi. Teraz juz tez wiadomo, ze solar jest dostepny jako osobna czesc Pozdro.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak powaznie - to chyba nikt na forum nie ustalil co to takiego i skad sie bierze... Dlatego tyle jest niewiarygodnych teorii. Pozdro

 

Pewne jest tylko to, ze ma to tylko GWG MM

 

 

A i owszem, kolega "murcins" już kiedyś o tym pisał, że kręgi są od solara. Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i owszem, kolega "murcins" już kiedyś o tym pisał, że kręgi są od solara.

A pisał:) wcześniej też już ktoś o tym wspominał tylko nie pamiętam który z kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisał :) wcześniej też już ktoś o tym wspominał tylko nie pamiętam który z kolegów.

No i mnie obraziłeś  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie obraziłeś -_-

A to przepraszam ;) daaawno to było więc wybacz :)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak po kilku dniach obcowania z MM chcialbym sie podzielic pewnymi refleksjami... sa one zwiazane z tematem, ktory juz byl walkowany... casio - ilosc kosztem jakosci Nie mam najmniejszych watpliwosci, ze MM jest jak do tej pory najfajniejszym zagarkiem Casio jaki wpadl mi w rece - jednak... Pomijam juz plusy dodatnie i ujemne, ktore wyliczal Piowa. Pomijam luzna (cykajaca) obudowe czujnika i sprawe kregow czy sruby, atraby na bezelku - nie trzymajace pionu... Najbardziej mieszane odczucia mam jednak co do wykonania szczegolow w MM a dokladnie osadzenia na tarczy symboli godzin, a szczegolnie godziny 12-tej, a dokladnie wyciecia na nie - jego gornej czesci (nad cyfra jeden) i brakujacego w tym miejscu piktogramu sekundowego... zreszta w innych miejscach tez kilku brakuje - moze to jest powodem tego, ze sekundnik dokladnie w nie nie trafia. Ten element ewidentnie projektantom nie wyszedl (jest to jakas tragedia). Chyba w zadnym innym modelu Casio nie odwalilo takiej lipy - nawet slabszy brat GG1000 ma to lepiej wykonane - nie wymieniajac innych modeli ze wskazowkami... a przeciez GWG1000 to jest flagowiec Casio za gruba kase (cena w naszym kraju nadal grubo powyzej 3000zl)... Mam nadzieje, ze w nastepcy jakosc bedzie na wyzszym - normalnym poziomie, tak jak w dobrych starych G. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Powody mojego wywodu... Dobranoc.6199a4a93ff83783e855ba0af063962f.jpg3ec96f37afdb7316a346e60cea05b76b.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kiepsko to wygląda i może dlatego MM to nie model "premium" choć cena w naszym pięknym kraju jest mocno "premium" ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby nie premium... ale na oficjalnej stronie Zibi - w zakladce Master of G... Mam nadzieje, ze fachowcy od Casio obserwuja fora i wezma sie do roboty. Zbiora wszystkie najfajniejsze funkcje, dopracuja szczegoly i zrobia nowego MM... jako prawdziwego Master of G... Takie marzenia

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na to uwagi nie zwróciłem... a jak nie zwróciłem to znaczy, że można bez tego życ :)

 

Niech oni lepiej nowego MM nie robią, już Romka odświeżyli....

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przy każdej cyfrze brakuje po prostu dwóch indeksów. Gdyby tam były, to na pewno znalazł by się ktoś, kto by narzekał, że tarcza "przeładowana". 

 

Zwróciłem na to kiedyś uwagę, ale nie jest to dla mnie żadną wadą (ani zaletą). 

Dywagacje na ten temat trudno nawet nazwać "problemami pierwszego świata". 

 

"Master of G" to bardzo pojemna cenowo kategoria od Mudmana G-9000 i Gulfmana G-9100 po Frogmana D. 

 

pozdrawiam, Piowa

 

BTW. Zegar mam od ponad dwóch i pół roku (30-09-2015), noszę codziennie, chyba czas na mały update do listy plusów dodatnych i ujemnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To o czym pisalem - to tez nie jest dla mnie wiekszy problem. Tak tylko czepiam sie szczegolow ale za taka kase chyba moge... Gdyby bylo tak jak mowi Piowa i wszedzie (proporcjonalnie) brakowalo by dwoch indeksow - to bylo by fajnie i pewnie lepoej by to wygladalo... moim skromnym zdaniem. Te tarcze przeciez ktos projektuje na kompie i tam mozna wszystko ustawic, sprawdzic, zobaczyc, dodac, przestawic... itp., zanim sie kliknie - zapisz . I komentujac pewne stwierdzenie - ja osobiscie, wolalbym ta tarcze przeladowana niz niedopracowana. Bo czy mozna Mudka jeszcze bardziej przeladowac? Ponizej porownanie tarczy GWG i GG - i jesli chodzi o tarcze tego drugiego oraz szczegoly - to mozna zrobic wszystko symetrycznie i proporcjonalnie? Mozna, a przeciez GWG ma duzo wieksza tarcze i mnie naladowana bajerami. Wiec wydaje mi sie, ze w nim by tez tak moglo byc - a tak mozna wytknac firmie Casio maaaaala niestarannosc w wykonaniu GWG. Pozdro.9ba60f6823b941a391f2c72a68d56565.jpg8ebd1a6c404dda08fc38a8787fd67445.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Nie zmienia to faktu, ze moj Hipopotam GWG jest najfajnieszym zegarkiem w mojej kolekcji - zawsze szukalem duzego zegara, laczacego funkcje serii PRW z zegarkiem wskazowkowym oraz posiadajacego wszystkie cechy G... no i prosze - mowisz masz. Jest GWG jest zabawa

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tego co napisalem powyzej dodam kilka tarcz zegarkow serii G - dla porownania... kazdy moze sam ocenic: proporcje, sposob i jakosc wykonania, dbalosc i szczegoly, przeladowanie, itp. Pozdro.20ec1695172bf95518ff27dda84355e4.jpg8fea52796e52ab4dfed2d12d9c6542e8.jpg63e269508ef6ea332fe6f7fcca994201.jpg8a7c18a00d41e128b0483bd5dccb5c7a.jpgf4d9e745a3b454e3caab3c4bf32ebf96.jpg5f0f3b587c385a25bf712f22f7bb1772.jpgaaf43428167646da6e99d4ce711f2619.jpge1df426a185cb94c0fa0767b7bf98eb1.jpgcb4895fd752a7c1bddf30f4e0088a861.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

I kolejna porcja... 3ef91c3fec16d6fc6f4b8d1b50138b5d.jpgd53b7accd37b20061f215c8ec9765f36.jpg411492f467f7772286f15710a46900f3.jpg51ed2078665baed80635c83beaba2399.jpg81e6b82122eed9696f87bf36831a2795.jpgf89b23be6bf06c524eaf827c19dea113.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w niektórych brakuje kilku kreseczek, a w innych są wszystkie. Nadal jednak nie rozumiem w czym problem. 

 

A tu taka ciekawostka... może już było, jeśli tak to sorry...

 

Casiojpg_qnahsrr.jpg

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NiGGeR77 dorysuj sobie na jakiejś grafice te "brakujące" indeksy a następnie pomniejsz ją do naturalnej wielkości zegarka, wtedy zrozumiesz dlaczego tych "brakujących" indeksów w GWG nie ma - wszystkie przywołane przez Ciebie modele "G", których zdjęcia wkleiłeś są sporo uboższe w funkcję i można sobie pozwolić na "kreślanie" po ringach... Dymałem z tym zegarkiem ponad rok wykorzystując większość z jego możliwości i nie uważam żeby brak tych "indeksów" w czymś przeszkadzał, a wręcz przeciwnie - te "ubytki" podnoszą jego czytelność i funkcjonalność.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.