Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

a może temu pranemu GWG1000 "zaszkodziły" detergenty użyte do prania. Nie znam się na chemicznych właściwościach proszków czy płynów piorących ale potrafię sobie wyobrazić, że ich celem jest docieranie do wnętrza tkaniny więc może są one bardziej " wnikające"???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gwoli wyjaśnienia... Nie płaczę.

 

 

 

Ludzka rzecz popłakać.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu!

 

Brawo.

 

Gwoli wyjaśnienia... Nie płaczę. Po prostu mam żal, że zegarek za 3 k się popsuł, kiedy nie powinien.

 

Powodzenia.

Zegarek by się nie popsuł jakbyś go normalnie używał, czyli nurkował z nim, jeździł na motorze, rowerze, grał w piłkę itp. Ty jednak lubisz prać zegarki więc musisz napisać do firmy Casio i może zrobią dla Ciebie specjalną edycję, Casio - Ojciec Prać!

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... moj pranie wytrzymal bez urazow. Jednak wczoraj troche posmakowal terenowej jazdy rowerem... byla opcja "padam - bo umiem..." na mocno kamienistym podlozu i pierwsze rany/przecierki juz na obudowie sa... niewielkie ale zawsze - lakier roweru i moja du...ma ucierpialy bardziej. Teraz juz mam jedyny taki. Pozdro.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem po rozmowach z TimeTrend... i nareszcie jakas super wiadomosc dotyczaca GWG, nowy bezel do wersji 1A3 kosztuje tylko 35zl, zamowiony od reki. Czas oczekiwania 7 dni - a jednak mozna. Tylko znowu dreczy mnie pytanie - pasek 150zl, bezel 35zl, kilka innych elementow tez jest w cenie ponizej 50zl... wiec co w tym Hipopotamie winduje cene do ponad 3000zl? Za kilka dni znow bedzie ladny. Pozdro.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj o cenę modułu, to się przekonamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie rozwalilem... i oby jak najpozniej, ale jak mi sie uda - to obiecuje, ze cene podam oficjalnie

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej ma film ma Youtube i tym bede sie podpieral. Zobaczymy.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzka rzecz popłakać.

trzeba było prać bez namaczania ;-)

a może temu pranemu GWG1000 "zaszkodziły" detergenty użyte do prania. Nie znam się na chemicznych właściwościach proszków czy płynów piorących ale potrafię sobie wyobrazić, że ich celem jest docieranie do wnętrza tkaniny więc może są one bardziej " wnikające"???

Zegarek by się nie popsuł jakbyś go normalnie używał, czyli nurkował z nim, jeździł na motorze, rowerze, grał w piłkę itp. Ty jednak lubisz prać zegarki więc musisz napisać do firmy Casio i może zrobią dla Ciebie specjalną edycję, Casio - Ojciec Prać!

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Ja powiem tak... moj pranie wytrzymal bez urazow. Jednak wczoraj troche posmakowal terenowej jazdy rowerem... byla opcja "padam - bo umiem..." na mocno kamienistym podlozu i pierwsze rany/przecierki juz na obudowie sa... niewielkie ale zawsze - lakier roweru i moja du...ma ucierpialy bardziej. Teraz juz mam jedyny taki. Pozdro.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Ja pier...olę

 

Wy dalej temat ciągniecie po tylu dniach? Ja już nawet o tym zapomniałem.

 

Dajcie sobie spokój z tymi przygłupawymi komentarzami (co poniektórzy), bo bynajmniej wiecie na co stać te zegarki. Ja przynajmniej wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CowboyJob wez browara siadz na kanapie i poogladaj mecz... Sledzilem ostatnio strone Casio i widze, ze rozbili Gwg 1000 na pol i zrobili z niego dwoch slabszych braci 1. Juz byl wczesniej - GG 1000 a teraz doszedl 2. GWG - 100. Oba cos maja a czegos nie. Jak zlozyc je razem to prawie Mundek wyjdzie. Co Wy ma taka polityke Casio powiecie?

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityka poprawna, na każdą kieszeń coś się znajdzie, od zegarka za 5 dych do 30k. ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i juz trzej muszkieterowie z serii Mudmaster sa: GG 1000 - Aramis, GWG 100 - Atos u GWG 1000 - Portos.... Ciekawe kiedy bedzie i jak bedzie wygladal czwarty - Dartanian

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Baki Nie mam pojecia jak koledzy na forum ale tu masz 3 odnosniki. Pozdro.d6957d15a2e3f488c1f430826a41d7f4.jpg76f3ccf2cfb589be9d27688054b98f1e.jpgca05ac9b560044883590f7b6d1a02c6f.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupię zielony pasek, ktoś coś?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pw

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie na PW sobie zaśmiecać?

nie masz innych problemów?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wejść na allegro czy olx albo forumowy bazar i poszukać.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wejść na allegro czy olx albo forumowy bazar i poszukać.

jak widać wybrałem inna metodę, jeśli komuś to nie pasuje jego problem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Bakus80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak orientacyjnie tylko, może ktoś chce lub myśli o pozbyciu się swojego GWG, jeśli tak proszę o info na PW, interesuje mnie stan min 9/10-pełna dokumentacja, tylko nieprane sztuki proszę  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.