Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to, że jestem jedyną osobą zarówno w tym wątku jak i na watchuseek której padło podświetlenie albo je w jakiś sposób wyłączyłem. Sam przycisk podświetlenia działa ok, bo wskazówki po kombinacji wracają na 2.10.10. 

Może ktoś odsyłał zegarek do eglobal i pomoże. Czy wysyłam cały komplet? Jak długo trwa naprawa gwarancyjna? Kto zamawia kuriera w tym przypadku? Nie mam też dowodu zakupu czy drukuję potwierdzenie z PayPal?

Przestudiowałem przed zakupem cały wątek i widziałem, że ktoś odsyłał, ale teraz przyznam że nie mogę tego odszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmerald, olej to EGlobal, zwroc wadliwy zegarek, niech zwroca Ci hajs i zamow z Watchshop.pl za taka sama cene. Masz gwarancje Casio i zegarek u siebie w jeden dzien. Taka moja rada.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK ale z tego co czytałem na zwrot mam 48 godzin później to już naprawa. NA Watschop.pl cena: 3250zł więc różnica jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gmerald

 

Na watchshop.com z rabatem RBT10 > 2818,69zł dostawa gratis


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo na Watchshop.pl masz opcje „negocjuj cene”. Ja w swoim przypadku podeslalem linka do oferty z EGlobal, dlatego puscili mi za 1750.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem ale muszę jeszcze za tego odzyskać kasę. Jutro zgłaszam do RMA zobaczymy co dalej wyjdzie w praniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, jesli jednak jest ustawienie w trybie serwisowym wylaczenia tej jasnej diody i zostawienie tej przy negatywie, to chetnie bym sam z takiego czegos skorzystal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SANDMASTERS

A mój spakowany i czeka co dalej. Swoją drogą ciekawe jaka będzie decyzja bo obecnie wymiana korespondencji z eGC. Najpierw opis usterki, później fotki a teraz musiałem przesłać film.W eGC podnieśli też cenę więc widocznie muszą mieć zbyt. 
Mam prośbę czy może ktoś podesłać długość paska w GX-56BB. Chodzi mi o to czy pasek jest dużo dłuższy niż w GWG1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gmerald

 

"SANDMASTERS"

 

Dla żółtego raczej słabo się to skończy > piasek dostanie się pod bezel i porysuje wyświetlacz ...

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowiedzcie. Kuriera zamawia eGC czy ja będę musiał zamówić. Korespondencja leci piąty dzień. Przesyłałem fotki, filmy i dziś stwierdzili, że jest najprawdopodobniej DOA (Dead on Arrival). Teraz mam potwierdzić , że nie ma żadnych fizycznych uszkodzeń. Wymiana informacji w najlepsze. Odsyłał ktoś do eGC z innego powodu? Jak to się odbywa?

Edytowane przez gmerald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmerald, skoro już tak namiętnie z nimi piszesz, to może zapytaj po prostu, kto zajmuje się zamówieniem kuriera w takich wypadkach. ;) Co do reszty to nie pomogę, nie miałem do czynienia z EGC.

 

EDIT: A tu fota z dzisiaj, na sportowo:

 

fssfgf.jpg

Edytowane przez mateuszmck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zapytasz, to każą Ci wysłać na Twój koszt. Upieraj się żeby to oni pokryli wszystkie koszta.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tu fota z dzisiaj, na sportowo:

O, czyżby pierwszy 1A1 na forum? Jak czytelność na żywca? Miałeś porównanie z 1A albo z 1A3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, czyżby pierwszy 1A1 na forum? Jak czytelność na żywca? Miałeś porównanie z 1A albo z 1A3?

Bardzo słaba luma :( chyba jeszcze gorzej niż w Maharishi

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, czyżby pierwszy 1A1 na forum? Jak czytelność na żywca? Miałeś porównanie z 1A albo z 1A3?

 

Spędziłem jakieś 2 tygodnie, jeżdżąc po salonach i robiąc oględziny każdego modelu, każdej wersji - więc tak, miałem porównanie z innymi kolorystykami. W zegarku za 2 koła wiadomo, że nie chodzi tylko o pokazywanie czasu (i kilka bardziej lub mniej przydatnych funkcji), ale również o aspekt wizualny, dlatego musiałem pójść na pewien kompromis. Nie zaprzeczę - w wersji 1A1 cyfry są przyciemnione (nie są białe ani tak jasne jak w innych wersjach) przez co nieuniknionym jest, iż czytelność będzie trochę słabsza. W praktyce jednak nie robi różnicy, nie muszę się przyglądać ani spędzać więcej czasu, aby odczytać tarczę. Inaczej bym go nie kupił, ale rozumiem ludzi, którzy narzekają. Pomijam kwestię lumy, bo to akurat traktuję jako drobiazg, w ogóle mi nie przeszkadza. Wersja 1A1 mi się po prostu cholernie podoba z wyglądu - ascetyzm, surowość, minimalizm barw, uniwersalność, praktyczność jeśli chodzi o estetykę. Moja cała garderoba składa się z czarnych, szarych i białych kolorów. Wkraczając w temat gustów, kończą się racjonalne argumenty. Mogę zabrzmieć dziwnie dla niektórych osób, ale inne wersje kolorystyczne Mudmastera wydały mi się "oczojebne" i pstrokate, więc czy mam wartościować białe cyfry i indeksy (i lumę) ponad fakt, że zegarek wygląda kiczowato z żółtymi/czerwonymi wstawkami (moim zdaniem)? No przecież jasne, że nie. 

 

EDIT: Dodam tylko, że wszystkie zegarki, jakie posiadałem w przeszłości (nawet mój poprzedni G-Shock, którego sprzedałem niedawno) były właśnie w takich ciemnych, czarnych barwach - bez żadnych dodatkowych kolorów - więc może to też kwestia przyzwyczajenia. Może podoba nam się to, co znamy i wiemy, że się sprawdzi.

Edytowane przez mateuszmck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateuszmck

 

Najważniejsze, że jesteś zadowolony ... bo na zdjęciu, czytelność niestety praktycznie żadna.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateuszmck

 

Najważniejsze, że jesteś zadowolony ... bo na zdjęciu, czytelność niestety praktycznie żadna.

 

No jak "żadna". Aż samo ciśnie się na usta: "Ślepy jesteś?". Może podkręć sobie jasność w telefonie/na kompie. Zdjęcie robione pod słońce (masz pionową smugę promieni nawet fotce), choćbyś posadził w miejsce zegarka najjaśniejszego sikora świata, to będzie on zaciemniony, tak działa fizyka. Nie chcę zabrzmieć obraźliwie, ale mierzi mnie, gdy w dorosłej dyskusji, ludzie posługują się skrajnościami, które jak wiadomo mają nijakie przełożenie w rzeczywistości.

 

EDIT: Don't take it personal. ;)

Edytowane przez mateuszmck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateuszmck

 

Wow, widzę, ze uraziłem Kolegi uczucia ... hmm > "mierzi mnie, gdy w dorosłej dyskusji", no właśnie, po przeczytaniu Twoich wyrzutów, mam wrażenie, że jestem w piaskownicy. BTW, zrobiłem w życiu trochę zdjęć, to Ci się wybitnie nie udało.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wersja 1A1 mi się po prostu cholernie podoba z wyglądu - ascetyzm, surowość, minimalizm barw, uniwersalność, praktyczność jeśli chodzi o estetykę.

 

I o to chodzi - przede wszystkim ma się podobać. Wtedy aspekty praktyczne schodzą na dalszy plan. Świetny zakup, graty. :)

 

Mi też się podoba ta wersja niemal "stealth", choć ja poszedłem w nieco innym kierunku i w 1A3 zmieniłem tylko pasek na czarny, więc jedynie na tarczy zegarka pozostało tylko kilka oczojebnych akcentów, w tym najlepsza wśród MM luma. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.