Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak z czerwonym paskiem

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Fakt - z czerwonym nie mierzyłem. Czerwony chyba jednak najmniej z tych wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej fajnie wygląda jaki koszt takiego paska DC ?

Dzięki :)

Ja podpiąłem się do dużego zamówienia kumpla i jeśli dobrze pamiętam to po rabacie zapłaciłem ok 200 PLN. Ale czekałem jakieś 5 tygodni

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koszt paska w TT to 266 PLN. Wiem bo zamówiłem. Czas oczekiwania trzy tygodnie.

Edytowane przez Kashin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koszt paska w TT to 266 PLN. Wiem bo zamówiłem. Czas oczekiwania trzy tygodnie.

Dzięki z info to i tak taniej jak na allegro chodzą około 390 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za sklep TT? Chyba nie ogarniam skrótu

Time Trend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matej, @Glaza No masz rację, mogłem to precyzyjniej wyjaśnić. Chodziło o serwis fabryczny Zibi w Sochaczewie.

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę się teraz nie śmiać, pytanie zupełnego laika jeśli chodzi o zamawianie części choćby z TT :lol: na ich stronie są same zegarki ( mowa akurat o Time Trend), więc jak zamówić pasek, bezel etc.? na maila do nich napisać o jaką część mi chodzi i jaki byłby jej koszt? :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę się teraz nie śmiać, pytanie zupełnego laika jeśli chodzi o zamawianie części choćby z TT na ich stronie są same zegarki ( mowa akurat o Time Trend), więc jak zamówić pasek, bezel etc.? na maila do nich napisać o jaką część mi chodzi i jaki byłby jej koszt? :ph34r:

Jeśli jesteś tu nowy i nic jeszcze od nich nie zamawiałeś, to pytanie jest jak najbardziej zasadne - nie ma się z czego śmiać.

 

Zgadza się: na stronie Time Trend, czyli sklepu firmowego Zibi S.A., polskiego oficjalnego dystrybutora Casio, są same zegarki, zaś sprzedażą części i serwisem zegarków zajmuje się Zibi Techno w Sochaczewie.

 

Jeśli chciałbyś uzyskać informację odnośnie cen i dostępności części, wyślij maila z zapytaniem na [email protected] podając pełen symbol zegarka (np. GD-350-1BER). Musisz wykazać się anielską wręcz cierpliwością, gdyż na odpowiedź przyjdzie Ci poczekać tydzień lub dłużej. Do tego dochodzi czas oczekiwania na zamówione części - od 4 do 8 tygodni, ale niestety bywa i dłużej. Paczka przychodzi za pobraniem, koszt przesyłki około 20zł, co przy samym pasku i bezelu jest dość znaczącą wartością.

 

Druga opcja to zamówić takie rzeczy przeze mnie. Na priv przesyłasz, jakie części do jakiego zegarka potrzebujesz, ja Ci odpowiadam i po realizacji zamówienia wysyłam Ci je poleconym za 10zł. Ot, cała różnica. Plus taki, że nie użerasz się z Zibi i nie odbierasz paczki za pobraniem (która często potrafi przyjść z zaskoczenia). Minus taki, że u mnie może być minimalnie dłużej.

 

Jak coś, to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś tu nowy i nic jeszcze od nich nie zamawiałeś, to pytanie jest jak najbardziej zasadne - nie ma się z czego śmiać.

 

Zgadza się: na stronie Time Trend, czyli sklepu firmowego Zibi S.A., polskiego oficjalnego dystrybutora Casio, są same zegarki, zaś sprzedażą części i serwisem zegarków zajmuje się Zibi Techno w Sochaczewie.

 

Jeśli chciałbyś uzyskać informację odnośnie cen i dostępności części, wyślij maila z zapytaniem na [email protected] podając pełen symbol zegarka (np. GD-350-1BER). Musisz wykazać się anielską wręcz cierpliwością, gdyż na odpowiedź przyjdzie Ci poczekać tydzień lub dłużej. Do tego dochodzi czas oczekiwania na zamówione części - od 4 do 8 tygodni, ale niestety bywa i dłużej. Paczka przychodzi za pobraniem, koszt przesyłki około 20zł, co przy samym pasku i bezelu jest dość znaczącą wartością.

 

Druga opcja to zamówić takie rzeczy przeze mnie. Na priv przesyłasz, jakie części do jakiego zegarka potrzebujesz, ja Ci odpowiadam i po realizacji zamówienia wysyłam Ci je poleconym za 10zł. Ot, cała różnica. Plus taki, że nie użerasz się z Zibi i nie odbierasz paczki za pobraniem (która często potrafi przyjść z zaskoczenia). Minus taki, że u mnie może być minimalnie dłużej.

 

Jak coś, to pisz.

 

 Może nowy to nie, ale nigdy żadnych części nie zamawiałem :rolleyes: w każdym razie dziękuję za odpowiedź i chęć pomocy-na pewno kiedyś skorzystam :D  a co do długości oczekiwania na przesyłkę, miałem ostatnio taką sytuację- otóż zamówiłem folię ochronną do mojego rangmana ( proszę mnie nie kamienować :P ). Sprzedawca wysłał 24.10 list polecony priorytetowy- doszedł do mnie 31.10-cóż przecież z Sosnowca do Krakowa strasznie daleko  ( ok 85km ) :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę się teraz nie śmiać, pytanie zupełnego laika jeśli chodzi o zamawianie części choćby z TT :lol: na ich stronie są same zegarki ( mowa akurat o Time Trend), więc jak zamówić pasek, bezel etc.? na maila do nich napisać o jaką część mi chodzi i jaki byłby jej koszt? :ph34r:

 

Czasem wystarczy zadzwonić do najbliższego salonu Time Trend lub ZIBI i zapytać czy można zamówić daną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - logo na wyświetlaczu po przełączeniu w tryb TIME: litera H - zegarek zamówiony w kwietniu, dwa numery seryjne, litera M - przyszedł dziś, jeden numer seryjny. Oba z EG.

post-25839-0-40877100-1541532637_thumb.jpg

post-25839-0-10078600-1541532652_thumb.jpg

Edytowane przez jareddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litera wskazuje poziom naładowania akumulatora

 

Oooo haha a tak myślałem dlaczego nie ma w nim wskaźnika naładowania baterii, trzeba zacząć czytać instrukcję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - logo na wyświetlaczu po przełączeniu w tryb TIME: litera H - zegarek zamówiony w kwietniu, dwa numery seryjne, litera M - przyszedł dziś, jeden numer seryjny. Oba z EG.

 

:blink:  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że poziom merytoryczny forum "G" schodzi na psy ... :huh:


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa przez chwilę miałem rozdwojenie jaźni i nie wiedziałem o co chodzi z tym M i H  :ph34r:


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.