Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety produkcja masowa powoduje ze takiw rzeczy maja prawo sie zdarzyc i sie zdarzaja. To nieublagana statystyka. Nie dotyczy to tylko zegarkow ale kazdego innego wyprodukowanego sprzet elektronicznego. Ja nigdy nie mialem zeosutego gshocka ale kumpel mial taki feler z polskiej dystrybucji w innym modelu i nie bylo problemu z rekojmia. W 5 minut dostak jowy egzemplarz. Wszyscy chyba sa dorosli i znaja ryzyko kupowania na EG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa a kiedys pytalem, czy czlowiek nie ryzykuje zakupu na EG...wszyscy mi wtedy krzyczeli...kupuj, kupuj, co moze dziac sie z GSHOCKIEM, no i kupilem, no i niby jest ok. ale teraz czlowiek widzi jak sie otarl prawie o smierc, bo to stres, cisnienie zaraz, nerwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dramatyzujecie za bardzo.

Spora część forumowiczów własnie tam kupiła zegarki bez "przygód" opisywanych wyżej.

Nie ma co generalizować i przesadzać, że kupowanie na EG to "ocierka o śmierć" :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dramatyzujecie za bardzo.

Spora część forumowiczów własnie tam kupiła zegarki bez "przygód" opisywanych wyżej.

Nie ma co generalizować i przesadzać, że kupowanie na EG to "ocierka o śmierć" :D

Oczywiście masz rację. Przeczytałem ogromną ilość opinii o tym sklepie i gdyby pozytywne nie przeważały nie zdecydowałbym się na zakup z EG. Zobaczymy jak teraz podejdą do tematu zwrotu pieniędzy/ wymiany sprzętu na sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację. Przeczytałem ogromną ilość opinii o tym sklepie i gdyby pozytywne nie przeważały nie zdecydowałbym się na zakup z EG. Zobaczymy jak teraz podejdą do tematu zwrotu pieniędzy/ wymiany sprzętu na sprawny.

 

no właśnie poczekam na rozwój twojej sprawy z reklamacją


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką odpowiedź od EG:

 

Dziękuję za zapytanie. Ponieważ pakiet został otwarty i nie można go odłączyć, możemy go zaakceptować tylko zgodnie z naszymi zasadami DOA zamiast zwrotu pieniędzy. Przeczytaj poniższe zasady DOA:

DOA POLICY

Nasze zasady DOA pozwalają klientom zwrócić wadliwy produkt na następujących warunkach:

1) W ciągu 30 dni od zakupu (będzie uważany za roszczenie gwarancyjne, jeśli po 30 dniach i w okresie gwarancji)

2) Bez uszkodzeń fizycznych lub płynnych (Gwarancja wygasa)

3) Dokładny ten sam przedmiot z tym samym numerem seryjnym na zamówienie (bez gwarancji, jeśli nie od nas)

4) Produkt nie został hartowany lub demontowany przez firmę zewnętrzną (gwarancja jest nieważna)

Proszę zwrócić uwagę na zwroty DOA, przedmiot zostanie sprawdzony i potwierdzony wadliwy, jak twierdził. W przeciwnym razie nie będą wydawane żadne zwroty ani wymiany i będą naliczane opłaty.

Aby przyspieszyć rozpatrzenie roszczenia, proszę dostarczyć zdjęcia (mniej niż 4 MB każda) lub VIDEO LINK (możesz przesłać i podać nam link, np. Dropbox / dysk Google) problemu dla referencji naszego technika.

Wróć do nas w ciągu okresu DOA. Dziękuję Ci.

 

Opisałem im jaki jest problem, dołączyłem zdjęcia i od razu napisałem im żeby podali adres do wysyłki aby przyspieszyć cały ten proces. Czekam na ich ruch

Edytowane przez Sawek88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację. Przeczytałem ogromną ilość opinii o tym sklepie i gdyby pozytywne nie przeważały nie zdecydowałbym się na zakup z EG. Zobaczymy jak teraz podejdą do tematu zwrotu pieniędzy/ wymiany sprzętu na sprawny.

 

Sam jestem ciekaw jak sprawę potraktują.

Miejmy nadzieję, że wszystko zakończy się pozytywnie :rolleyes:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką odpowiedź od EG:

 

Dziękuję za zapytanie. Ponieważ pakiet został otwarty i nie można go odłączyć, możemy go zaakceptować tylko zgodnie z naszymi zasadami DOA zamiast zwrotu pieniędzy. Przeczytaj poniższe zasady DOA:

DOA POLICY

Nasze zasady DOA pozwalają klientom zwrócić wadliwy produkt na następujących warunkach:

1) W ciągu 30 dni od zakupu (będzie uważany za roszczenie gwarancyjne, jeśli po 30 dniach i w okresie gwarancji)

2) Bez uszkodzeń fizycznych lub płynnych (Gwarancja wygasa)

3) Dokładny ten sam przedmiot z tym samym numerem seryjnym na zamówienie (bez gwarancji, jeśli nie od nas)

4) Produkt nie został hartowany lub demontowany przez firmę zewnętrzną (gwarancja jest nieważna)

Proszę zwrócić uwagę na zwroty DOA, przedmiot zostanie sprawdzony i potwierdzony wadliwy, jak twierdził. W przeciwnym razie nie będą wydawane żadne zwroty ani wymiany i będą naliczane opłaty.

Aby przyspieszyć rozpatrzenie roszczenia, proszę dostarczyć zdjęcia (mniej niż 4 MB każda) lub VIDEO LINK (możesz przesłać i podać nam link, np. Dropbox / dysk Google) problemu dla referencji naszego technika.

Wróć do nas w ciągu okresu DOA. Dziękuję Ci.

 

Opisałem im jaki jest problem, dołączyłem zdjęcia i od razu napisałem im żeby podali adres do wysyłki aby przyspieszyć cały ten proces. Czekam na ich ruch

 

jak wygląda sytuacja ?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza wiadomość od EG po tym jak im wszystko opisałem, przesłałem zdjęcia i filmik

 

Z informacji otrzymanych od Państwa, sądzimy, że product [item] z zamówienia [number] jest przypadkiem DOA (Dead on Arrival). Po otrzymaniu produktu w celu inspekcji, zostanie zorganizowana wymiana produktu, o czym zostaną Państwo natychmiastowo poinformowani. W przypadku jeśli w czasie inspekcji, product okaże się nie być uszkodzony przy dostawie, skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy raport naprawy z kosztami serwisu i przesyłki zwrotnej zanim podejmiemy się naprawy.

 

Podałem im wszystkie dane, adres itp. Kuriera zamówiłem na piątek. Czekam dalej. Zobaczymy czy kurier przyjedzie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, ale ten czas oczekiwania może denerwować  :wacko:

Tak czy siak mam nadzieję, że sprawa zakończy się pomyślnie dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WookieWroc

Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to na EG masz do dziś ważny kod promocyjny na 60 PLN rabatu: DEC2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WookieWroc

Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to na EG masz do dziś ważny kod promocyjny na 60 PLN rabatu: DEC2018

 

Już zamówiony ale od kogoś innego ;]


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nastał ten dzień, stałem się posiadaczem gwg-1000-1a3.

Tak na szybko to jest super ale jedna rzecz która jest gorsza niż w o polowie tańszym rangemanie, szlufka bez blokady zsuwania się...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff, w końcu :D Gratulacje :P:D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzięki dzięki, a co z tą szlufką? jest jakaś która idealnie pasuje i ma tą blokadę ?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zamiennik z Ali podejdzie, są srebrne, czarne, złote (do Romka pasuje idealnie).

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oryginały z innego modelu ?

 

Jeszcze jedno pytanie, żółty pasek tak samo traci kolory z czasem użytkowania jak pozostałe paski w tańszych modelach ?

Edytowane przez WookieWroc

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij oryginalną szlufkę kombinerkami przez szmatkę, żeby nie porysować. W Romanie ponoć pomagało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij oryginalną szlufkę kombinerkami przez szmatkę, żeby nie porysować. W Romanie ponoć pomagało ;)

 

po co mam ściągać?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clusca pewnie na myśli miał abyś ścisnął. Żółty nie straci koloru, tylko będzie się stopniowo brudził od ubrań itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, żebyś ścisnął, ale autokorekta zasugerowała, żebyś ściągnął ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clusca pewnie na myśli miał abyś ścisnął. Żółty nie straci koloru, tylko będzie się stopniowo brudził od ubrań itp.

Raczej to wina samych ubrań niż paska, nic takiego nie stwierdziłem, jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.