Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Żółty trochę się jednak brudzi, dlatego moim zdaniem warto zostawić go sobie na lato, gdy nie ma juz długich rękawów, a na zimę zostać przy zielonym, albo założyć czarny.

 

A co do ściągnięcia szlufki przed jej ściśnięciem to uważam, że nie jest to wcale taki głupi pomysł, bo niech się coś omsknie, to ślad na pasku gotowy, a po zdjęciu jej z paska jest znacznie bezpieczniej i wygodniej. Żeby podczas ściskania szlufka nie wymsknęła się ze szczypiec, warto złapać ją, zamiast przez szmatkę, to przez jakiś kawałek gumy - doskonale się tu nada kawałek starej dętki rowerowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jednak wolałbym zamienić na jakąś inną elastyczną, miałem taką w Rangemana, cała czarna taka lekko gumowa z napisem CASIO, nie wiem z jakiego to modelu bo tak już kupiłem używkę.

 

Już znalazłem, to była szlufka z GG-1000

Edytowane przez WookieWroc

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wookie nie tylko to jesy gorsze niz w Romanie. Najgorszy minus wzgledem Romka to obciety kompas. Brak azymutu to najwiekszy minus tego zegarka dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takim to sposobem się dowiedziałem, że przepłaciłem i ogólnie mam nie G-shock, a G...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ja kompasu nie używam, mam w samochodzie koło lusterka  :lol:


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza wiadomość od EG po ..........  Podałem im wszystkie dane, adres itp. Kuriera zamówiłem na piątek. Czekam dalej. Zobaczymy czy kurier przyjedzie ????

 

Podobnie u mnie, dostałem wczoraj mail z prośbą o podanie adresu wysyłki nowego GWG. Powodem reklamacji był przycisk MODE, który nie powracał po wciśnięciu (zatarte uszczelki najprawdopodobniej). Przycisk DISPLAY powoli też sie sypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A użytkowałeś ten zegarek czy taki Ci przyszedł nowy?

Używałem ale ani razu go nawet nie zamoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Dziś kurier zabrał mój. Czekam na doręczenie do Hong Kongu i dalszy rozwój sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Dziś kurier zabrał mój. Czekam na doręczenie do Hong Kongu i dalszy rozwój sprawy.

Ja wysyłałem do Wlk. Brytanii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej kupić w polskiej dystrybucji zawsze to mniej nerwów.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej kupić w polskiej dystrybucji zawsze to mniej nerwów.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ha ha ha, tak Ci się tylko wydaje. Chyba nie słyszałeś historii o śladach na szkle, tarczy, o parowaniu zegarków itd... serwisowanych w ZIBI.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha, tak Ci się tylko wydaje. Chyba nie słyszałeś historii o śladach na szkle, tarczy, o parowaniu zegarków itd... serwisowanych w ZIBI.

Każdy kupuje skąd uważa za stosowne a zonk może trafić się wszędzie. Ja osobiście też wolałbym kupić w polskim sklepie z polską gwarancją itd. Aczkolwiek uważam że cena która obowiązuje u nas jest zbyt wysoka i gdyby nie EG to szkoda by mi było wyłożyć 3500 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje skąd uważa za stosowne a zonk może trafić się wszędzie. Ja osobiście też wolałbym kupić w polskim sklepie z polską gwarancją itd. Aczkolwiek uważam że cena która obowiązuje u nas jest zbyt wysoka i gdyby nie EG to szkoda by mi było wyłożyć 3500 zł...

Ależ kto bogatemu zabroni, ja tylko przedstawiłem jakie są fakty :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Johnny15 i TomG80 dziękuję za odpowiedź :) Dopytam tylko o cenę - sprawdziłam na stronie www.eglobalcentral.pl  zgodnie z sugestią i trafiłam na:

 

https://www.eglobalcentral.pl/casio-g-shock-master-of-g-mudmaster-tough-solar-ogladaj-gwg-1000-1a3-czarny-i-zielony-pl.html#description

 

cena 1769?? obstawiałam coś między 3000 a 3500 i jak to ma byc 1800 to super ale z drugiej strony coś za mało? może to nie ten model?? szukalam gwg-1000-1a3ER ale wskoczył 1a3 bez ER... czy to ma znaczenie? czy moze te zegarki teraz tyle kosztują??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Johnny15 i TomG80 dziękuję za odpowiedź :) Dopytam tylko o cenę - sprawdziłam na stronie www.eglobalcentral.pl zgodnie z sugestią i trafiłam na:

 

https://www.eglobalcentral.pl/casio-g-shock-master-of-g-mudmaster-tough-solar-ogladaj-gwg-1000-1a3-czarny-i-zielony-pl.html#description

 

cena 1769?? obstawiałam coś między 3000 a 3500 i jak to ma byc 1800 to super ale z drugiej strony coś za mało? może to nie ten model?? szukalam gwg-1000-1a3ER ale wskoczył 1a3 bez ER... czy to ma znaczenie? czy moze te zegarki teraz tyle kosztują??

Jak 1800 za mało?

Przecież ten zegarek sklepy kupują za tysiaka z groszem a reszta to marża sklepu, jedni zarabiają więcej inne mniej a że Polacy to bogaty naród to można i za 3,5k. sprzedawać ;-)

A ta końcówka oznaczenia nie ma znaczenia, to tylko oznacza rynek przeznaczenia a zegarki są te same.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 1800 za mało?

Przecież ten zegarek sklepy kupują za tysiaka z groszem a reszta to marża sklepu, jedni zarabiają więcej inne mniej a że Polacy to bogaty naród to można i za 3,5k. sprzedawać ;-)

A ta końcówka oznaczenia nie ma znaczenia, to tylko oznacza rynek przeznaczenia a zegarki są te same.

Tomek powtórzę się: kto bogatemu zabroni, a potem na forum zdziwienie, że ktoś poszedł do TT i bez negocjacji wziął G z półki za kilka tys zł.

 

GWG-1000 to GWG-1000, tak jak kolega napisał końcówka ER to rynek przeznaczenia Europa.

Trzeba pamiętać, że kupując na EG masz roczną gwarancję azjatycką, w Polsce jej nie honorują, to jest tylko ta różnica w cenie.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałam NIE ZNAM SIĘ - to tak jak GWG 100 i 1000 - jedno zero w nazwie różnica w cenie ogromna a jednak nie to samo - wolę się upewnić... Jeżeli coś kosztuje zwyczajowo 3000 a nagle pojawia się za 1500 to z jednej strony może okazać się że to super oferta a z drugiej podróba, towar używany, lewy albo inny model... Poza tym jak czytam powyżej o problemach z zegarkami które zdarzają się z EG to zaczynam się zastanawiać czy lepiej wydać 3k i mieć gwarancję czy wydać 2k i ryzykować że może będzie ok? Biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy... To ma być prezent na 40te urodziny, zaplanowany i wyjątkowy a nie taki z którym się będzie obdarowany bujać bo coś z nim jest nie tak... na kaktus24 jest za 2400 z 3 letnia gwarancją... 

Edytowane przez Blue1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy...

Przepłacać tym bardziej ;)

Bujać się możesz tak samo z tym jak z każdym innym kupionym gdziekolwiek.

Niestety nasza gwarancja TT to kpina i ja w życiu nie oddałbym tam zegarka na gwarancję, jak już to bym wysłał np. do Niemiec lub gdzie indziej w EU.

Jeśli TT wymieni zegarek na nowy to OK ale jeśli zabierają się za naprawę to ja dziękuję bardzo, poczytaj sobie jakie zegarki wracają ;)

Sam kiedyś (jak jeszcze mnie nie było na forum) miałem do czynienia z serwisantem Zibi, pytałem czy bezel jednego G pasuje do innego bliźniaczego modelu, oczywiście nie wiedział ale to pikuś bo gdy pytałem o wymianie paska to że w takim modelu jeszcze nie robił i poszuka na YT :D

Tam pracują ludzie z przypadku, często nie znając podstaw, tak jak sprzedawcy, żadnego profesjonalnego szkolenia, tylko przyszedł, dostał 10 zeta na godzinę i se robi

 

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Johnny15 i TomG80 dziękuję za odpowiedź :) Dopytam tylko o cenę - sprawdziłam na stronie www.eglobalcentral.pl zgodnie z sugestią i trafiłam na:

 

https://www.eglobalcentral.pl/casio-g-shock-master-of-g-mudmaster-tough-solar-ogladaj-gwg-1000-1a3-czarny-i-zielony-pl.html#description

 

cena 1769?? obstawiałam coś między 3000 a 3500 i jak to ma byc 1800 to super ale z drugiej strony coś za mało? może to nie ten model?? szukalam gwg-1000-1a3ER ale wskoczył 1a3 bez ER... czy to ma znaczenie? czy moze te zegarki teraz tyle kosztują??

Hej.

Ten z Twojego linka, to ten którego szukasz - z zielonym paskiem.

Niższa cena z eglobalcentral nie pojawiła się nagle, tylko utrzymuje się na tym poziomie od dłuższego czasu, a nawet była mniejsza - nie warto płacić ponad 3000 zł za ten zegarek.

Eglobal ma taką opinię, bo w większości piszą tylko ci u których pojawił się problem z zakupionymi zegarkami. O wiele wiecej osób, w tym ja, jest zadowolonych. Poza tym trzeba z nimi załatwiać wszystko po angielsku co niektórym może sprawiać problem i proces reklamacji jest bardziej czasochłonny.

Nawet jeśli pójdziesz do sklepu Time Trend i kupisz zegarek, to możesz nie zauważyć wad w pracy, które wyjdą przy codziennym użytkowaniu i uważnym obserwowaniu zegarka.

Twój facet i tak bardziej doceni fakt, że to Ty (z nasza małą pomocą) wybrałaś ten zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gwarancja w TT i ZIBI była naprawdę super, to wtedy większość z nas kupowałaby G w kraju, przymykając oko na "nieco" wyższą cenę, ale niestety tak nie jest, a więc po co przepłacać?

 

Kaktus24 daje swoją gwarancję, nie jest oficjalnym dystrybutorem Casio na Polskę, a więc nie korzysta z serwisu ZIBI. Albo sami naprawiają, albo odsyłają za granicę, gdzie kupili towar taniej.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz to jest dla mnie jasne :) nie sądziłam że zakup zegarka to taka przeprawa :) Dziękuję wszystkim i wesołych świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś z was taką fuzję > bezel z żółtą czcionką 1AER w GWG-1000-1A3 ??

 

Jak to będzie wyglądać? bo niby na tarczy zółte akcenty...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie Smart access w gwg-1000.

"W zegarku, który posiada taki ładunek funkcji jak MUDMASTER nie może zabraknąć rozwiązania o nazwie Smart Access. Jest to technologia wykorzystywana wyłącznie przez CASIO. Jej głównym zadaniem jest umożliwienie szybkiego i bezawaryjnego przełączania funkcji w zegarku. Dzięki SA można np. ustawić stoper, po czym przejść do godziny i w dowolnym czasie ponownie wrócić do stopera. Wówczas SA działa tak, że wskazówki automatycznie ustawiają się na czas odmierzany przez stoper."

Może ktoś wyjaśnić jak ustawić zegarek, żeby wskazówki ustawialy się na czas odmierzany przez stoper?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.