Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy pojawi się następcą bo to już staruch :D

Oho ktoś by tu coś kupił :D

Może lepiej żeby nie robili nowego MM, bo znowu jakiegoś cyfrowego potworka wymyślą wielkości patelni :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dołączam do posiadaczy GWG. Wcześniej AW-590. Nosiłem go na ręku jedenaście lat !!! 

 

post-95849-0-13154800-1549533917_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ze zdjęcia 11 lat dzień w dzień? Coś za dobrze wygląda ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedenaście lat dzień w dzień. To był mój jedyny zegarek którego używałem na co dzień. Raz jakieś pięć lat temu zmieniłem pasek i bezel. Bezel się zniekształcił i odstawał trochę od koperty. Przez te jedenaście lat dwukrotnie była zmieniana bateria. Na dzień dzisiejszy działa tak samo jak był nowy.

Edytowane przez karbeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95849-0-71135900-1549646023_thumb.png

 

Czemu często w internecie widzę tak ładnie zapakowane Mudmastery w takie pudełka a nasze kupujemy w standardowych puszkach?

Czy one wychodzą na jakieś inne rynki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czemu często w internecie widzę tak ładnie zapakowane Mudmastery w takie pudełka a nasze kupujemy w standardowych puszkach?

Czy one wychodzą na jakieś inne rynki?

Tak, dokładnie. To jest Mudmaster na rynek Japoński.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższe modele G-Shocków na rynek japoński są pakowane w takie pudełka.

 

Edyta:

Ups, Tomasz, jak zwykle niezawodny i na straży :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależne od modelu i półki premium.

Miałem GPW-1000 z polskiej dystrybucji i był w takim ładnym pudełku  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależne od modelu i półki premium.

Miałem GPW-1000 z polskiej dystrybucji i był w takim ładnym pudełku :)

Zgadza się, bo GPW-1000 na każdy rynek są w takich pudełkach, a GWG-1000 niestety tylko na Japonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda. Płacimy taką kasiorkę. Na pewno przyjemniej jest rozpakować sobie zegarek z takiego pudełka. Trochę taka odrobina luksusu. A zegarek przecierz taki sam.

Edytowane przez karbeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Froga też powinni pakować w takie pudło a dostajesz w zwykłej puszce:/ na JP oczywiście w pudle master of G...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek marzenie a bez pudełka. Trudno, dam radę. Puszek już kilka mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest za***isty. Trudno uwierzyć że po czterdziestce jeszcze można cieszyć się z takich małych rzeczy. Jeżeli GWG w ogóle można nazwać małym. Po kilku dniach użytkowania zauważyłem że wkurza mnie tak cichutki sygnał pełnej godziny. W AW 590 jest dużo głośniejszy, całkiem taki bardziej wyraźny. Powinna tu być regulacja głośności tak jak ustawia się długość podświetlania tarczy. Taki dzik a taki cichutki.

Edytowane przez karbeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest za***isty. Trudno uwierzyć że po czterdziestce jeszcze można cieszyć się z takich małych rzeczy. Jeżeli GWG w ogóle można nazwać małym. Po kilku dniach użytkowania zauważyłem że wkurza mnie tak cichutki sygnał pełnej godziny. W AW 590 jest dużo głośniejszy, całkiem taki bardziej wyraźny. Powinna tu być regulacja głośności tak jak ustawia się długość podświetlania tarczy. Taki dzik a taki cichutki.

Odkręć koronkę - będzie głośniej. ;)

 

A na poważnie to jakoś tak jest, że im wyższy model zegarka, tym cichsze dźwięki. GMW-B5000 na ten przykład to mistrz dyskrecji. Żeby jego budzik kogokolwiek obudził, to sygnał alarmu z modułu zamiast być podanym na głośniczek piezoelektryczny powinien być podawany bezpośrednio do mózgu budzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój walczy z żywiołem a mój pełen relaks  :D

 

post-95849-0-40698700-1549955047_thumb.jpg

 

W towarzystwie Pliska XO

Edytowane przez karbeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak naszlo na zmiane i zastanawiam sie, czy nie opchnac swojego GWG-1000 i moze zmienic na GWG-100-1AER, bo wlasciwie i tak nie uzywam wszelkich dodatkow, czyli wysokosciomierzy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedasz używkę, kupisz nowego, a za różnice w cenie kupisz dwie paczki fajek i piwo. Warto? Moim zdaniem nie, zostając przy GWG-1000 zaoszczędzisz trochę czasu, który zajęłyby Ci wszelkie czynności logistyczne związane ze sprzedażą i zakupem nowego, a i zdrowszy będziesz, bo fajek i piwa nie kupisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z GWG-1000 to jeszcze jakiś szacun na dzielni a GWG-100 to GWG-1000 for a poor man :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.