Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedzcie mi Panowie jedną rzecz...

czy jak dotykacie tych trzech czarnych plasticzków na koronce to czy mają taki delikatny luz i wydają takie charakterystyczne ''tykanie''? Dodam, że koronka siedzi sztywno, tylko te plasticzki delikatnie się ruszają jak któregoś dotknę i słychać takie ''tyk'' :D ... Ma ktoś może podobnie? Mam się tego obawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem mam już trzeciego MM we wszystkich trzech miałem to samo jak to piszesz tykanie także moim zdaniem to normalne... Koronka czuć jakby miała taki delikatny skok

Mój egzemplarz jest z kwietnia 2019 lecz zastanawia mnie co oznacza ten drugi kod 94CER5 nigdy na wczesniejszych dwóch nie było tego drugiego kodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest 91CENA  i na początku bałem się że to jakaś podróbka  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dwa numery nabite na dekielku ale są ładnie, symetrycznie nabite, nie na jakimś tle brązowym czy coś jak gdzieś widziałem, wygląda jak fabryka.

A to tykanie mnie wkurza lekko ale skoro mówicie, że tak macie też to olewam, co myślicie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest jak piszesz, to wszystko dobrze i nie ma się czym przejmować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem mam już trzeciego MM we wszystkich trzech miałem to samo jak to piszesz tykanie także moim zdaniem to normalne... Koronka czuć jakby miała taki delikatny skok

Mój egzemplarz jest z kwietnia 2019 lecz zastanawia mnie co oznacza ten drugi kod 94CER5 nigdy na wczesniejszych dwóch nie było tego drugiego kodu

 

Jest tak jak napisałeś 9 ( rok 2019 ) 4 ( kwiecień ) CER5 ( indywidualny symbol egz. ). Drugi kod wprowadzono rok temu w japońskich fabrykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numeracja jak najbardziej poprawna. Ja nabyłem kolejną sztukę i jest dokładnie tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numeracja jak najbardziej poprawna. Ja nabyłem kolejną sztukę i jest dokładnie tak samo ;)

Co Ty z nimi wszystkimi robisz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej bez związku. Aktualnie posiadam tylko jedną szt. tego modelu z lipca 2019 i ma u mnie dożywocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wersja 1A3DR różni się w czymś od wersji 1A3ER? W jakości są różnice? W ogóle są jakieś różnice? Pierwsza z tego co wiem jest na rynek azjatycki a druga na europejski, coś poza tym? Jakość? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wersja 1A3DR różni się w czymś od wersji 1A3ER? W jakości są różnice? W ogóle są jakieś różnice? Pierwsza z tego co wiem jest na rynek azjatycki a druga na europejski, coś poza tym? Jakość? :D

Nie, same zegarki są identyczne, jakość również taka sama, jedyne różnice (poza gwarancją oczywiście) to zestawienie języków w instrukcji obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej bez związku. Aktualnie posiadam tylko jedną szt. tego modelu z lipca 2019 i ma u mnie dożywocie.

Sorki, myślałem że nabyłeś kolejnego gwg 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nabyłem ;) Poprzedni się sprzedał błyskawicznie i równie szybko zauważyłem jego brak ;)

 


Pewien sklep internetowy zadziałał błyskawicznie i otrzymałem nowy egz. w tydzień.

post-94831-0-74538300-1569408270_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tu obecnych nosi mudmastera non stop 24h?  bo ja po 13 godzinach non stop odczuwam dyskomfort a nadgarstek mam 20cm   :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie duże zegarki nie są do wygodnego noszenia tylko do lansu na dzielni :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdarzało nie zdejmować mojego z nadgarstka przez dobę - i to kilka razy odkąd go mam - włącznie ze spaniem - i tego problemu nie stwierdziłem... Ale mam też mniejszy nadgarstek bo skromne 17,5 cm - może to w rozmiarze tkwi problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż trzeba będzie się przyzwyczaić  :)  może to dla tego że zawsze nosiłem zegarki 42mm 

Ja już jestem dużym chłopcem i nie muszę się lansować  :P

Zegar jest kozak i mam nadzieję że zostanie na dłużej, zawsze mogę dokupić jakiegoś maluszka z G

Edytowane przez Kosmala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten zegarek jest lekki i gdzie tu dyskomfort. Wystarczy nie zapinać go zbyt ciasno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.