Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Taniej to już raczej nie będzie, bo promocje się skończyły i przestali dawać bonusy na kolejny zakup  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was, nie miałem czasu wpaść na forum.

Tak to jest casio g shock gwg 1000 1a3, mogę potwierdzić, że jest to 100% oryginał. Posiada oryginalne numery. Na dekielku mam dwa nabite numery ale podobno casio tak je nabija od jakiegoś czasu. Mogę podrzucić zdjęcia jak ktoś jest zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, gratuluje.

To byla ostateczna, graniczna cena, jaka bylbym w stanie zaplacic za zegarek.

Czekam na kolejna okazje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem zadowolony do dziś do godziny 19:15  :angry:  :angry:  :angry:  czy widzicie anomalie na tym zdjęciu, przez to spóźniłem się bo zawierzyłem wskazaniom tego G...a   :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  w pierwszej chwili miałem zamiar potraktować go młotkiem osobiście dzięki za taką jakość pierwsze i ostanie casio tyle kasy w błoto bo oczywiście wskazówka ruszyła i nic nie udowodnię :( IMG9553jp_qsqexnh.jpg

Edytowane przez Kosmala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że minutowa stanęła. Niższe modele wskazówkowych G miały problemy z zawieszającymi się modułami i wskazówkami, w GWG to raczej nie miało miejsca, no ale to tylko zegarek, każdy może się zepsuć.

Po to jest gwarancja.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

bo niestety sa tylko jedne słuszne G-Shock'i . . . .... z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym :)

 

A powaznie pytajac..Ja rozumie ze nie masz dowodów,ale czy mimo to,serwis nie ma obowiązku go od Ciebie przyjąć i sprawdzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naczytałem się o serwisie ZIBI w internecie i nie wygląda to ciekawie, zegarek ma miesiąc około i zero śladów używania, nie chcę go dostać porysowanego z masakrowanymi śrubkami. Dodam tylko że na ogół sam grzebię w swoich automatach i nigdy nie zarysowałem dekla 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, wszystkie duże serwisy internetowe z ofertą casio g shock gwg 1000 1a3 zeszły na cenę 2490 zł :D aż sam jestem zły, że mam wersję A3DR a nie EU, ale kto to wiedział, że ceny tak spadną...

Edytowane przez titek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, wszystkie duże serwisy internetowe z ofertą casio g shock gwg 1000 1a3 zeszły na cenę 2490 zł :D aż sam jestem zły, że mam wersję A3DR a nie EU, ale kto to wiedział, że ceny tak spadną...

Moze wykryto wade fabryczna wystepujaca na wieksza skale? Tak czy siak czekam na cene 2000 (lub nizej)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

PS

A co to jest A3DR i czy taka wersje sprzedawali w Kaktusie?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, wszystkie duże serwisy internetowe z ofertą casio g shock gwg 1000 1a3 zeszły na cenę 2490 zł :D aż sam jestem zły, że mam wersję A3DR a nie EU, ale kto to wiedział, że ceny tak spadną...

 

Jaka to dla Ciebie różnica czy masz wersję A3DR czy A3EU ?

Ja miałem najpierw rok temu EU a ostatnio 2 egz. DR i uważam, że one są lepsze jeśli chodzi o wykonanie ;)

post-94831-0-70059600-1570968698_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem zadowolony do dziś do godziny 19:15  :angry:  :angry:  :angry:  czy widzicie anomalie na tym zdjęciu, przez to spóźniłem się bo zawierzyłem wskazaniom tego G...a   :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  w pierwszej chwili miałem zamiar potraktować go młotkiem osobiście dzięki za taką jakość pierwsze i ostanie casio tyle kasy w błoto bo oczywiście wskazówka ruszyła i nic nie udowodnię :(

Wskazówka minutowa stanęła całkowicie, czy normalnie chodziła i problem dotyczył tylko synchronizacji z wyświetlaczem?

Jeżeli to drugie, to może przygrzmociłeś gdzieś zegarkiem i dlatego wskazówki się rozjechały. Wówczas uruchamiasz tryb synchronizacji i wszystko wraca do normy. Jeżeli zaś wskazówka się zatrzymała lub "rozjazd" będzie się powtarzał, to zapewne moduł jest do wymiany - na gwarancji z pewnością to ogarną.

 

Wygląda na to, że minutowa stanęła. Niższe modele wskazówkowych G miały problemy z zawieszającymi się modułami i wskazówkami, w GWG to raczej nie miało miejsca, no ale to tylko zegarek, każdy może się zepsuć.

Po to jest gwarancja.

W przypadku MM również był problem ze wskazówkami, ale z tego co pamiętam, dotyczyło to zatrzymującej się wskazówki sekundowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówka minutowa stanęła całkowicie, czy normalnie chodziła i problem dotyczył tylko synchronizacji z wyświetlaczem?

Jeżeli to drugie, to może przygrzmociłeś gdzieś zegarkiem i dlatego wskazówki się rozjechały. Wówczas uruchamiasz tryb synchronizacji i wszystko wraca do normy. Jeżeli zaś wskazówka się zatrzymała lub "rozjazd" będzie się powtarzał, to zapewne moduł jest do wymiany - na gwarancji z pewnością to ogarną.

 

W przypadku MM również był problem ze wskazówkami, ale z tego co pamiętam, dotyczyło to zatrzymującej się wskazówki sekundowej.

Minutowa stała cały czas dopóki nie stuknąłem delikatnie w zegarek, wtedy ruszyła, zrobiłem synchronizacje i teraz działa. Wiele razy ustawiałem wskazówki na 14 i za każdym razem wracają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wykryto wade fabryczna wystepujaca na wieksza skale? Tak czy siak czekam na cene 2000 (lub nizej)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

PS

A co to jest A3DR i czy taka wersje sprzedawali w Kaktusie?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie wiem nic o wadzie fabrycznej i wątpię żeby takowa była, to byłaby zbyt wielka kompromitacja tak wciskać klientom zegarki.

Wersja A3DR to wersja na rynek azjatycki. Końcówka ER to Europa. Kaktus24 sprzedaje wersję 1A3DR i taką też posiadam.

Jaka to dla Ciebie różnica czy masz wersję A3DR czy A3EU ?

Ja miałem najpierw rok temu EU a ostatnio 2 egz. DR i uważam, że one są lepsze jeśli chodzi o wykonanie ;)

W sumie żadna różnica, tak sobie marudzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wysłać GWG1000 do serwisu żeby nie zepsuli bardziej niż jest?

Sekundowa się zatrzymała, a reszta wskazówek czasem leci dookoła.

Edytowane przez login

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to jest jak epidemia.

Czy jest jakas korelacja miedzy wystepowaniem tej wady a data produkcji albo konkretna odmiana?

No i w tej sytuacji kupowanie tego modelu na e-global central troche ryzykowne jest.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w tej sytuacji kupowanie tego modelu na e-global central troche ryzykowne jest.

 

 

To akurat wątpliwa sugestia, bo nie mająca związku. Mogłeś Kolego kupić super egz, to się zastanawiałeś ;)

post-94831-0-75692000-1571830303_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiazek jest taki ze okazuje sie ze jakas czesc topowych g-shockow jest wadliwa a w praktyce gwarancja eglobala jest watpliwa.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nabyłem 3 szt. w ciągu roku i jakoś żadna nie była wadliwa. Jak dotąd wszyscy właściciele mega zadowoleni z zegarków i ich ceny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy GWG-1000 pochodzi również z dystrybucji HK i jest jak na razie wzorowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.