Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszego gwg kupiłem na watchshop po prawie roku sprzedałem go bo stwierdziłem, że to nie dla mnie ale nigdy nie sprawiał mi problemów jak koledze wyżej to samo miałem z drugim kupiłem na EG również wszystko było ok teraz mam już trzeci raz MM kupiony w zegarkicentrum narazie nic się z nim nie dzieje i jestem zadowolony z niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nikt nie twierdzi ze wszystkie Mudmastery sa wadliwe. Nikt nie twierdzi nawet ze wiekszosc jest wadliwa. Czy nawet polowa.

Osobiscie nie sadze zeby to bylo 10%

 

Ale tych wadliwych troche jest i nawet jesli to dotyka 1% to sprawa jest na tyle powazna ze Casio powinno cos z tym zrobic. Jesli to dotyczy okreslonej serii czy fabryki to mogliby zaproponowac program wymiany. A tak czy inaczej - poprawic kontrole jakosci.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wziąć pod uwagę , że na eGlobal te zegarki są jednak sporo tańsze. Kupując cokolwiek zakładasz, że się popsuje ? Jeśli tak, to weź pod uwagę ile pieniędzy zaoszczędziłeś kupując w HK i jeśli  przypadkiem znajdziesz się w tym ułamku pechowców ( co jest mało prawdopodobne ) to stać Cię będzie na ew. naprawę ;)

Trzeba myśleć pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - ile kosztuje ta naprawa. Bo jak na razie nikt sie nie pochwalil.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój od listopada 2015 chodził wzorowo. 2 tygodnie temu zaczęły się problemy. Gwarancję wykupiłem dodatkową więc pojechał do „szpitala” w Sochaczewie.

 

 

Sent from iOS

Edytowane przez login

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, czy poza nizszymi walorami kolekcjonerskim sa jakies minusy?

 

I czy ta wersja ma lume na indeksach i cyferkach?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno tutaj mówić o jakichkolwiek walorach , zwłaszcza kolekcjonerskich. To zegarek świeżo odnowiony :(

W dodatku Kaktus podaje w opisie cyt. Fabrycznie nowy i oryginalny zegarek Casio ???

W ofercie wersja z lumą na indeksach i wskazówkach.

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem świeży w temacie , proszę o pomoc w wyborze gwg-1000 jaką wersję nabyć i gdzie najlepiej

Pytanie drugie co jest nie tak z mudmasterami sprzedawanymi na kaktus24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decoded = something is wrong

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

Święte słowa - omijać szerokim łukiem. Zegarek z usuniętym kodem jest nierozpoznawalny  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa - omijać szerokim łukiem. Zegarek z usuniętym kodem jest nierozpoznawalny :(

W dodatku kasznaisto wygląda polerowany dekiel://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz różnicy czy zegarek ma 3 m-ce czy 3 lata od daty produkcji ? W tym zegarku ze spolerowanym deklem tego nie ustalisz.

Jeśli chodzi o lumę, to ten egz. ją akurat ma ;)

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, to mój pierwszy post na forum na którym wylądowałem po lekturze o GWG1000. Bardzo chciałem kupić tan zegarek ale na ten moment nabyłem GWG100. Zakup w Time Trend w październiku tego roku. Dzięki forum mogłem odczytać z numerów date produkcji mojego nabytku - 13.06.2018. Także kupiłem nówkę prawie półtoraroczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w kwietniu kupiłem i jestem zadowolony. Zegarek przyszedł po 2 tyg świeżutki i pachnący nowością:)

Edytowane przez janekldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak. Ale bez gwarancji.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jest roczna gwarancja sklepu, sprawdzona przez kwłaśę. GWG- wskazowki standardowo zamrożone, kazali odesłać zegarek chyba do UK, wymienili na nowa sztukę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się rozjechały wskazówki po 11 miesiącach od zakupu w EG. Kazali odesłać do UK, za jakiś czas dostałem nowy egzemplarz. Także nie jest tak strasznie z tą gwarancją u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się rozjechały wskazówki po 11 miesiącach od zakupu w EG. Kazali odesłać do UK, za jakiś czas dostałem nowy egzemplarz. Także nie jest tak strasznie z tą gwarancją u nich.

Właśnie o Tobie pisałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.