Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nigdy nie pomyslal zeby swojego DW-5600 w ten sposob testowac. Bo i po co?

Z drugiej strony dla mnie zegarek to nie obiekt kultu czy bizuteria ale po prostu zegarek.

DW5600 mialem na rece non-stop przez cwierc wieku. Na codzien, w miescie, na nartach, na zaglach, na rowerze, pod woda, na pustyni. To byl zegarek ktory zawsze dzialal a ja nie musialem sie martwic ze cos mu sie stanie, jak przypadkowo o cos nim zaczepie albo uderze. I nie musze go zdejmowac jak wchodze do wody czy nurkuje glebiej.

 

 

PS skoki na bungee to chyba KAZDY zegarek powinien wytrzymac.

Ostatecznie - nie kazdy lot konczy sie rabnieciem w beton.

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie mogę zrozumieć tego psioczenia o awaryjności (szczególnie , że zapewne to promil ogółu produkcji) a najbardziej dziwy mnie drążenie wciąż tego tematu przez T Atomicus - to tylko urządzenie które ma prawo się zepsuć , tym bardziej że przez mnogość funkcji jest skomplikowany technicznie. Skończyły się czasy kiedy robiło się produkty na dekady i to nie jest wyłącznie wymysł producentów ale w głównej mierze (większości) konsumentów poprzez chorobliwe wymiany na modele nowsze , "lepsze".

Po to jest gwarancją producenta aby chroniła użytkownika przed ewentualnymi usterkami , u nas w przypadku Casio z niezłym rozszerzeniem za niewielką opłatą.

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciaz twierdze ze skoro w tych zegarkach pojawia sie taka sama usterka to znaczy ze cos schrzaniono. Jak to by sie zdarzylo u jakiego appla czy vw (a zdarzalo sie) to producenci wycofaliby waa as dliwe profukty z rynku. Tym bardziej ze pokazywaniw prawidlowej godziny jest w przypadku zegarkow dosc kluczowa funkcja.

 

I nie rozmawiamy tutaj o zegarku z decathlonu za 30 zl (z ktorym problemow nie ma) a o flagowym zegarku wiodacej firmy za 3000 (taka jest cena katalogowa).

 

Czyli jednak gagdzet dla kolekcjonerow i szpanerow?

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ciekawe tez czy te chinskie podrobki tez sa dotkniete ta wada. Bo jesli nie to wybieram podrobke.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ciekawe tez czy te chinskie podrobki tez sa dotkniete ta wada. Bo jesli nie to wybieram podrobke.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jasne, bierz na każdy dzień tygodnia masz nowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy GWG parował i był 7 razy w serwisie w UK, po czym dostałem nowy.

 

Jakie było moje zdziwienie gdy ujrzałem, że ten też paruje. W innych zegarkach tego zjawiska nie zaobserwowałem.

 

Niemniej jednak, lubię ten zegarek i noszę go prawie codziennie, ale niesmak pozostanie i chyba żadnego Casio więcej nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ciekawe tez czy te chinskie podrobki tez sa dotkniete ta wada. Bo jesli nie to wybieram podrobke.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kiepski żart ogólnie  :angry:

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli Casio sprzedaje takie buble (co oznacza jawne lekcewazenie klientow)...

...to proponuję odpuścić sobie zainteresowanie tą marką i skupić się na takiej która spełni Twoje oczykiwania - nikt nie zmusza cię do zakupu produktu tego producenta wszak marek na rynku jest masa.

Poza tym jeśli już chcesz udowadniać "bublowatość" produktów i "lekceważenie klienta" to podepszyj to jakimiś konkretnymi danymi - stosunek produkcji do wadliwych egzemplarzy , bo dopiero wtedy będzie rzeczywisty obraz problemu a nie rozdmuchiwanie na podstawie własnych domysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy zegarek składany w fabryce oprócz tych składanych w specjalnych warunkach niezależnie od firmy może zaparować bo ma w środku więcej albo mniej wilgoci.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli Casio sprzedaje takie buble (co oznacza jawne lekcewazenie klientow) to pytanie jest jaka jest awaryjnosc takich podrobek:

 

 

Odpuść sobie temat podróbek w tym wątku, bo to nie miejsce na takie dywagacje ;)

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wątek o GWG 1000 oryginalnym produkcie f-my Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wątek o GWG 1000 oryginalnym produkcie f-my Casio.

Mhm ale ja przeciez pisze glownie oryginalnym produkcie Casio.

Chcesz powiedziec ze jesli osmielam sie wymienic produkt casio w jednej linijce z podrobka to musze zmienic forum?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Każdy zegarek składany w fabryce oprócz tych składanych w specjalnych warunkach niezależnie od firmy może zaparować bo ma w środku więcej albo mniej wilgoci.

Chcesz powiedziec ze tego Mudmastera skladaja w jakims wilgotnym garazu?

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możnaby sprawdzić, czy zaparowane egzemplarze nie mają aby daty produkcji przypadającej na porę monsunową... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm ale ja przeciez pisze glownie oryginalnym produkcie Casio.

Chcesz powiedziec ze jesli osmielam sie wymienic produkt casio w jednej linijce z podrobka to musze zmienic forum?

 

 

Jak chce się zabierać głos i krytykować konstrukcję, to powinno się co nieco o tym wiedzieć, albo mieć go choć przez chwilę w ręku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że mój zakupiony w 2015, działa bezproblemowo do dziś dzień :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Login a co siadło?

Ja sobie dobrze wspominam gwg żebym nie potrzebował kasy to bym go dalej miał :)

Tradycyjnie, zatrzymuje się wskazówka sekundowa i czasem inne. Temat bardzo dobrze znany serwisowi. Wymieniają moduł i po sprawie. Innych usterek po czterech latach nie zauważyłem. Super zegarek.

 

 

Sent from iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej pytał jak to jest z Mudmasterem z kaktus24. Mogę się podzielić swoją opinią.

Zegarek kupiłem jakoś miesiąc temu, może troszkę dłużej go mam, na odwrocie posiadam fabrycznie nabite dwa numery, nic nie jest szlifowane. Rozczytalem z tych numerów, że posiadam zegarek z tego roku, chyba z kwietnia, więc jest jako tako świeży. Przyjechał ładnie zabezpieczony, z oryginalną folią na szlufce itp. Jedyną rzeczą jest fakt, iż gdy kupowałem ten zegarek na stronie nie było dopisku, że jest to wersja DECODED, a z tego co się orientuję to teraz taką oferują - nie umiem powiedzieć nic w tej sprawie, ja posiadam oryginał bez szlifów. Drugi temat to to, że gwarancja jest sklepu, a nie Zibi, rozmawiałem o tym z Panią telefonicznie przed zakupem. Zegarka używam, chodzi jak należy, polecam śmiało ten sklep. Ale jak już wyżej pisałem, na stornie nie było DECODED jak brałem swój, stąd jestem spokojniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni biorą zegarki bezpośrednio z HK.  Poprzednio sprzedawali normalne egzemplarze z bieżącej produkcji. Obserwowałem stronę sklepu w wakacje i wszystko było OK. Cena nie była okazjonalna ale zegarki raczej normalne objęte gwarancją sklepu a nie serwisu. To czym teraz handlują to już zupełnie inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni biorą zegarki bezpośrednio z HK. Poprzednio sprzedawali normalne egzemplarze z bieżącej produkcji. Obserwowałem stronę sklepu w wakacje i wszystko było OK. Cena nie była okazjonalna ale zegarki raczej normalne objęte gwarancją sklepu a nie serwisu. To czym teraz handlują to już zupełnie inna bajka.

Obstawiam, że znów te się nie sprzedadzą i wrócą do normalnej ceny i zegarków bez dopisku DECODED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już sprowadzili taką partię zegarków, to będą je sprzedawać aż do skutku. Powodzenia im nie wróżę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie kupił :D

Edytowane przez titek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.