Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w niektórych GWN-Q1000 wskazówki nie wracały na swoje miejsce

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@T Atomicus widzę, że jednak masz już model, który bywa wadliwy.

Nie przeszkadza Ci to ?

https://youtu.be/Ulb80zTWamw

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze 5600 nie kosztuje 2-3 tys zl. Po drugie jakos nie slyszy sie zeby to sie powtarzalo

A po trzecie - hehe - ja mam 5600 sprzed cwierc wieku. Z metalowa zakrecana koperta. Nigdy nie mialem z nim problemu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze 5600 nie kosztuje 2-3 tys zl. Po drugie jakos nie slyszy sie zeby to sie powtarzalo

A po trzecie - hehe - ja mam 5600 sprzed cwierc wieku. Z metalowa zakrecana koperta. Nigdy nie mialem z nim problemu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Co nie znaczy, że nie ma / nie było z nimi problemów. Co więcej, być może większość uważa, że jak tańszy to może tak ma być i nie warto o tym pisać ?

Myślałem, że zależy Ci wyłącznie na kupnie absolutnie bezawaryjnego sprzętu

 

Czepiam się oczywiście, nie mam złych intencji - jak widzisz tylko to, że Tobie Nic się z zegarkiem nie działo, nie oznacza, że masz model absolutnie bezawaryjny.

Sprzęt trzeba kupować tak, żeby w razie W nie martwić się o dodatkowe koszty - albo kupuje się sugerując wyłącznie niską ceną i resztę bierzesz na klatę i tyle ;)

Myślę, że gdyby Gwg-1000 zawitał w Twoje progi, to miałbyś porównanie ze swoimi zegarkami i wiedziałbyś o czym wszyscy w tym temacie piszą ;)

Pozdrawiam

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie przyjechał

 

Ps. Czy u was ta czerwona zaślepka od sensorow nie przylega idealnie i jak się ją dotyka to ona "stuka", jak przekrecacie koronka to slyszycie takie "klik"

post-110940-0-71608200-1574263143_thumb.jpg

Edytowane przez Milosz190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to normalne w GWG :) gratuluje i niech się nosi ;)

Edytowane przez ziko739

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to normalne w GWG :) gratuluje i niech się nosi ;)

Dzięki A już myślałem że z moim jest coś nie halo uff :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko forma ochrony sensora, nic więcej ;) Używaj ze spokojem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko forma ochrony sensora, nic więcej ;) Używaj ze spokojem.

Dobrze sorry że męczę, a u was od strony sensora kręcą się guziki i te osłonki które je otaczają?

Edytowane przez Milosz190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sorry że męczę, a u was od strony sensora kręcą się guziki i te osłonki które je otaczają?

Kręcą się z obu stron, nie tylko od strony sensora.

 

Czasem uda się tak złożyć zegarek, że ta osłona sensora nie lata. Mam 1A3, miałem w nim standardową czerwoną osłonę sensora i była cisza przez pierwsze parę tygodni użytkowania. Potem jakoś nieuważnie zahaczyłem zegarkiem o blat stołu, ale zrobiłem to na tyle zamaszyście, że myślałem, że co najmniej pasek z koperty z korzeniami wyrwałem. Ale nie - zegarek cały, a od tego momentu osłona sensora zaczęła latać. I tak sobie latała, ja z tym nic nie robiłem, aż przyszedł pomysł, żeby tą osłonę na szarą wymienić od MH-1 Maharishi. Jak pomyślałem, tak zrobiłem i od tego momentu znowu jest cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma rację. W moim poprzednim egzemplarzu  osłona się lekko ruszała a w obecnym siedzi dość sztywno. To raczej zasługa bezela, ale w niczym to nie umniejsza funkcjonalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma rację. W moim poprzednim egzemplarzu osłona się lekko ruszała a w obecnym siedzi dość sztywno. To raczej zasługa bezela, ale w niczym to nie umniejsza funkcjonalności.

Też prawda, bo ja wtedy komplet ciuchów zmieniałem i przy okazji tą osłonkę za jednym pociągnięciem, bo zdejmowanie bezela w GWG-1000 do najprzyjemniejszych czynności nie należy, więc jak już był zdejmowany, to już zrobiłem na tip-top. Ale ewidentnie osłona zaczęła latać jeszcze we w zasadzie nowym zegarku - wtedy jeszcze bezel na pewno nie był rozciągnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wrócił z serwisu z wymienionym „poprawionym” modułem. Wszystko działa wzorowo więc z czystym sumieniem mogę go wystawić na sprzedaż.

 

 

Sent from iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak orginał od Casio UK. To mój drugi i też parujący. Pierwszego mi wymienili po 7 razach w ich serwisie. Napisałem do nich, ciekawe co napiszą.18be0ae1cbb058281ed20894d57d47ad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza...

Aż się chce napisać " Tak to normalne w GWG :) gratuluje i niech się nosi ;) "

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No normalnie ręce opadają, ciekawe ile razy tym razem będę odsyłał, jeśli uwzględnią gwarancję. Już mam po gwarancji, ale nadal nie naprawili problemu. Dodam, że nie odkrecam koronki gdyż nie potrzebuję.d009ee4827f113f357af76e9e1e4319b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie stalo... Polacy nic sie nie stalo...

Jak się nie stało jak się stało?

Qpa i tyle  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to zdarza sie w przypadku nurkow Seiko?

I ciekawe czy te problemy ze wskazowkami i z parowaniem zostaly skopiowane w opisywanych tutaj ze wstretem „podrobkach” Mudmastera.

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.