Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno są osoby tutaj które bez problemu to ogarną, pewnie się odezwą jak przeczytają Twój wpis.

Pomęcz go jeszcze trochę ustawieniami, ustaw. początkowe wsk. przeprowadziłeś?

Nic na siłę ale klapsa możesz mu dać :D ... to G to nic się nie stanie a może ożyję :P 

Jak nic nie daje rady to wyciągnij bateryjkę ... no ale jak sam piszesz że wymiany modułu nie ogarniesz to poczekaj na odzew etatowych "składaczy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moich perypetii z parującym Mudem ciąg dalszy. W skrócie. Napisałem do Casio i rozmawialem z gosciem na whatsapp. Wysłałem zegarek do nich (Casio UK). Otrzymałem mail z zaswiadczeniem o naprawie zegarka za 65£. Napisałem do gościa o co chodzi a on na to, że to jest za wymiane obudowy a to nie podlega gwarancji. Więc ja do niego, że ten zegarek otrzymałem od niego( ten sam gość co wcześniej) i jest w idealnym stanie, nigdy nim o nic nie zahaczyłem itd. Nie chce płacić za coś co nie jest moją winą, wysłałem do nich 8 razy i jestem już tym zmęczony. Poprosiłem o mail do Japonii i że może oni będą mieli szacunek i wymienią na nowy zegarek raz na dobre. Gość nie odpisał do tej pory. Kilka dni póżniej otrzymałem przypomnienie o zapłacie za naprawę. Miarka się przebrała i napisałem do Japonii tak że następnego dnia dzwonili z UK. Miałem do wyboru zegarki w cenie Mudmastera i wybrałem takiego samego, dwa dni póżniej czyli wczoraj otrzymałem nowego. a351d86bed0b728e78771d9ffa00a680.jpg9fdf75a8d17750c516df83ca4cfb0700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

A nie dostałeś od nich maila z info ze beda wymieniać częsci za 65 funtów - czy porostu sami zdecydowali i postawili Cię przed faktem dokonanym ?

Bo w UK zazwyczaj informują co i jak i pytaja się jaka jest Twoja decyzja - ewentualnie jest zapisek,że jak sie nie odezwiesz do iluś tam dni,to potraktują to jako wirtualna Twoja zgode na naprawę

 

Mi tak pisalo Casio UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem tak jak mówisz i był zapisek, że jeśli nie odpowiem wciągu miesiąca to wyślą zegarek nie naprawiiny. Sęk w tym, że ja gościowi z serwisu napisałem, że nie chcę wymiany, bo to nie moja wina. On nie zareagował i kilka dni później otrzymałem przypomnienie o decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że nie odpuściłeś i wszystko skończyło się dobrze ;)

Wygląda na to, że testują klientów  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się sobie dziwię, że tak długo wytrzymałem :) Do trzech razy sztuka. Dwa poprzednie miały bodajże H na dekielku a ten ma GE i z tego co znalazłem na necie, może to być oznaczenie z nowej fabryki w Japonii. Spotkał się ktoś z was z GE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Domenico

Jak to - gwarancja nie obejmuje obudowy?

Co to za sklep?

Czy to oznacza ze Casio sprzedaje wodoszczelne zegarki bez gwarancji wodoszczelnosci?

Niesłychane!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To serwis Casio w UK. Poniżej serwisanta odpowiedź na moje pytanie.

 

Hello, the estimate is raised for a case replacement which is not covered under the warranty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycieczki personalne, niewłaściwe słownictwo i obraźliwe zachowanie nie będą tolerowane tym forum. 12 postów usuniętych (w tym i te odnoszące się do niewłaściwych treści)

Na razie bez banów.

Życzę miłego dnia wszystkim i tylko merytorycznych dyskusji :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś tu poniosło i to ostro. Dobrze, że zostało posprzątane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

I u mnie zawitał GWG - 1000

post-111866-0-31465800-1580489447_thumb.jpg

Edytowane przez Y4RO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, następny fanboy :D

Niech się nosi i nie psuje zbyt często ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być miłośnikiem, żeby kupić ten model. Ja miałem go już 3 razy i ciągle do niego wracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie da się z tym coś zrobić czy serwis? :(

 

Byłem na zewnątrz, zegarek się podładowywał na słońcu. Włączyłem po kolei barometr, termometr. Termometr nic nie pokazał na ekranie oprócz "*C" przez 2-3s, potem się zegarek zresetował do zera, a wskazówka funkcji została na wskazaniu temperatury i uznała to za miejsce "startowe" :( Ni chu chu nie chce się ruszyć na Baro ani na znacznik początkowy, przechodzi tylko pomiędzy trybami wychodząc poza skalę.

Próbuję też ręcznej synchronizacji, mam L2-L3, ale dostaję ERR.

 

Zegarek kupiony w listopadzie w WatchShopie w UK, świeży model z zeszłego roku.

 

Co robić? Jestem załamany :(

 

bf3c5867435b.jpg

 

12b2e3b6b15e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się po prostu rozładował i musi poleżeć na słońcu ;) Jak się nie podniesie, zawsze możesz do nich odesłać. W końcu jest na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może się po prostu rozładował i musi poleżeć na słońcu ;) Jak się nie podniesie, zawsze możesz do nich odesłać. W końcu jest na gwarancji.

Leżał na słońcu jakieś 2-3h, zatem to nie to..

Wskaźnik baterii jest na "H".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Watchshop, to wysyłasz do serwisu centralnego ZIBI w Sochaczewie z kartą gwarancyjną i dowodem zakupu. No chyba, że wolisz w PL nie naprawiać :) to ślij do WS lub serwisu Casio w EU.


Leżał na słońcu jakieś 2-3h, zatem to nie to..

Wskaźnik baterii jest na "H".

2-3 godziny, to mało. W pełnym słonku, o które teraz ciężko, to minimum kilkanaście godzin,


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wskaźnik baterii na H to raczej nie to. Ślij do WS jak Kolega radzi - może wymienią na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ogólnie to jak poniżej, rozjechał się totalnie (to poniżej to wg niego godzina 12:00), każda próba ręcznej synchronizacji dawała ERR, nawet przy L2-L3.

Wsadziłem go do szafki, napisałem do WS.

"Coś" się stało, włączył się po jakimś czasie Power Save i zegarek wrócił do normy (!!!), w sensie wskazówka funkcji wróciła w początkowe położenie.

Zsynchronizowałem go ręcznie z zegarem atomowym, ustawił się poprawnie (!!!) co do daty i godziny.

 

Podsumowując, sam się naprawił. Nie wiem co się stało, nie znam przyczyn, nie wiem też jakim cudem "się naprawił".

Moje zaufanie do GWG-1000 spadło na łeb na szyję i bardzo mocno żałowałem, że go kupiłem zamiast Rangeamana.

 

WS odezwał się dopiero po tygodniu od tej sytuacji, bardzo późno. Odpisałem im, że się naprawił i będę obserwował czy się znów nie "przekręci" i w razie czego dam im znać.

WS na plus - daje link do wygenerowania etykiety na paczkę i na ich koszt odsyła się go do UK lub odsyła się na własny koszt, a oni robią refund do max 20 funtów za przesyłkę.

 

Tak to wygląda - z niewiadomych przyczyn się zresetował i z jeszcze bardziej niewiadomych się naprawił sam, straciłem zaufanie do tego zegarka..

 

 

 

9b23ff3d9bc02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsyłaj nawet się nie zastanawiaj, wyszła partia z wadliwymi modułami, wymienią bez łaski na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zegarek nie otrzymał przypadkiem wcześniej jakiegoś hmm dzwona? Tak tylko gdybam.

Nie, nic z tych rzeczy, używany w warunkach domowo-biurowych.

 

 

Odsyłaj nawet się nie zastanawiaj, wyszła partia z wadliwymi modułami, wymienią bez łaski na nowy.

Jakieś szersze info? Kiedy ta wadliwa partia wyszła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.