Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

 

12 minut temu, -mrovka- napisał(-a):

Chyba nikt z was tego nie chce :P 

.. ja chcę !!!

 

.. a mnie tam się podoba - te same zdjęcia - nie mam zegarka ale jak pooglądam je tutaj non stop to jakby je miał - nawet już dwóch bym nie kupił bo mi się znudziły oglądając je tutaj - także fajne niby nie mam a zarazem czuje się jakbym miał !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to jestem w stanie wkleić to samo foto do 6 tematów... 🙃 i jakoś się nad tym nie zastanawiam  :)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, petruss napisał(-a):

Dawaj😉

Co drugi dzień tak robię 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, murcins napisał(-a):

Jak dobrze pójdzie to jestem w stanie wkleić to samo foto do 6 tematów... 🙃 i jakoś się nad tym nie zastanawiam :)

Mój rekord na CW to chyba 13 ale z Hamiltonem 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

21 godzin temu, murcins napisał(-a):

Jak dobrze pójdzie to jestem w stanie wkleić to samo foto do 6 tematów... 🙃 i jakoś się nad tym nie zastanawiam  :)

 

21 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Mój rekord na CW to chyba 13 ale z Hamiltonem 😀

 

Obawiam się, że nie zrozumieliście panowie mojej koncepcij :P

Bardziej mi chodziło o jakość, niż o ilość .. bo to że zobacze np 4 różne zdjęcia Muda, choćby minimalnie z innej perspektywy, absolutnie mi nie przeszkadza...wręcz wskazane, bo np każdy detal się inaczej prezentuje.

 

- no wiecie....po to by wytworzyć większą ilość emocji, tym, którzy by chcieli ale się ciagle wachają :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2021 o 17:17, murcins napisał(-a):

Jak dobrze pójdzie to jestem w stanie wkleić to samo foto do 6 tematów... 🙃 i jakoś się nad tym nie zastanawiam 

Ale powiedz mi po co?

Przecież wszystkie te tematy przeglądają ci sami użytkownicy... efekt takiego "wklejania" jest taki jakbyś w kółko powtarzał ten sam dowcip - po którymś razie słuchający powie Ci żebyś spier...lał  ;) :D 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Daito napisał(-a):

Ale powiedz mi po co?

Przecież wszystkie te tematy przeglądają ci sami użytkownicy... efekt takiego "wklejania" jest taki jakbyś w kółko powtarzał ten sam dowcip - po którymś razie słuchający powie Ci żebyś spier...lał  ;) :D 

Wklejam do każdego wątku do którego pasuje, nie będe robic 6 innycgh zdjęć, zabronione ? zresztą nie tylko ja

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Daito napisał(-a):

Ale powiedz mi po co?

Przecież wszystkie te tematy przeglądają ci sami użytkownicy... efekt takiego "wklejania" jest taki jakbyś w kółko powtarzał ten sam dowcip - po którymś razie słuchający powie Ci żebyś spier...lał  ;) :D 

teoretycznie - nie ma aż takiej ilości zegarków nowych u Forumowiczów aby cały czas były inne: wniosek- forum byłoby puste i bardzo ubogie jakby nie te powtarzalne zdjęcia  - bo tak naprawdę za mało jest dyskusji o zegarkach a tylko wstawianie zdjęć :)  - jest karuzela tych samych ale ..... zawsze  coś się dziej :)  zawsze jak pojawia się w  innym temacie to samo zdjęcie to można dla odmiany  np obrócić monitor o jakiś kont i zdjęcie już będzie troszeczkę inne oglądane z innej perspektywy - trzeba sobie jakoś radzić   :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, murcins napisał(-a):

Wklejam do każdego wątku do którego pasuje, nie będe robic 6 innycgh zdjęć, zabronione ?

Nie zabronione - ale nudne... masz sporo fajnych zegarków, spamowanie jednym zdjęciem po prostu nie jest dla mnie zrozumiałe - bez urazy... ;)

 

19 minut temu, murcins napisał(-a):

zresztą nie tylko ja

To prawda... ale Ciebie znam i zakładam że się nie obrazisz w kwestii poruszonego tematu, a inni może się czegoś przy okazji nauczą... albo nie, Ale szczerze powiem mam to gdzieś - zawsze można ignorować użytkownika jak ten nie ma nic ciekawego do "powiedzenia"  i nie widzieć jego postów - tylko trochę szkoda bo niektóre zdjęcia naprawdę są dobre no ale... włączenie funkcji "ignoruj" też nie jest zabronione... :)

 

3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

bo tak naprawdę za mało jest dyskusji o zegarkach

Bo o niektórych nie można nic ciekawego powiedzieć :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, murcins napisał(-a):

Wklejam do każdego wątku do którego pasuje, nie będe robic 6 innycgh zdjęć, zabronione ? zresztą nie tylko ja

oj tam oj tam - lubię powtarzalne zdjęcia :) przynajmniej coś się dzieje :) zawsze na następnym mogę coś dostrzec co nie dostrzegłem na poprzednim :) a jak na tym nie dostrzegę to dostrzegło na następnym itd...:) ja tam lubię zegareczki a fajne zdjęcia robicie wiec spoko jest .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Daito napisał(-a):

Nie zabronione - ale nudne... masz sporo fajnych zegarków, spamowanie jednym zdjęciem po prostu nie jest dla mnie zrozumiałe - bez urazy... ;)

 

To prawda... ale Ciebie znam i zakładam że się nie obrazisz w kwestii poruszonego tematu, a inni może się czegoś przy okazji nauczą... albo nie, Ale szczerze powiem mam to gdzieś - zawsze można ignorować użytkownika jak ten nie ma nic ciekawego do "powiedzenia"  i nie widzieć jego postów - tylko trochę szkoda bo niektóre zdjęcia naprawdę są dobre no ale... włączenie funkcji "ignoruj" też nie jest zabronione... :)

 

Bo o niektórych nie można nic ciekawego powiedzieć :D

Oczywiście, że się nie obrażę, bez przesady  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ne3live

Witam, co myślicie o wersji 1a3 z zielonym paskiem ale bezelem od MH ? 🤔 może ktoś już się pokusił o taka zmianę ?🤔😄😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

 

Mój tak ładnie nie świeci ;)

 

IMG_4883p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Mój tak ładnie nie świeci ;)

 

Tomek, nie martw się, ten też jest oryginalny, tylko lumę nakładał w Twoim egzemplarzu Stevie Wonder😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YCCptTj.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.