Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość mike74

seiko 5 model snxs77k klasyk nad klasyki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

 

 

 Pasek czarny, choć pewnie granatowy wyglądałby lepiej

 

Ciężko znaleźć do niego granatowy pasek - bo to 19, a nie 20 mm. Zegarek genialny! :-)

post-91276-0-37498200-1463807132_thumb.jpg

Edytowane przez lordpinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda jakościowo do SARBa?

Na czym polegają główne różnice jeśli chodzi o jakość wykonania, jakość mechanizmu itp?

 

Według HArolda z Yobokies pasują do snxsa tarcze od np SKX007, ciekawe czy do SARBA też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wyglada jak nowka sztuka, gratuluje

Mike, wisisz mi 3 stówki :D

 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!

 

Moja przygoda z zegarkami zaczęła się kilka lat temu gdy dostałem jakiś prosty model Casio, który jednak bardzo mi przypadł do gustu.. po jakimś czasie zakupiłem kolejne Casio tylko z większą liczbą "komplikacji"  :D. Potem kolejne i kolejne - każde coraz bardziej "wypasione".. a ostatnio klasycznego Timex'a. Przeglądając internety natrafiłem na zegarki Seiko z serii 5 które bardzo przypadły mi do gustu. Na tyle że mam zamiar stać się właścicielem takowego Seiko - byłby to pierwszy prawdziwy zegarek a nie jakaś kwarcówka. 

 

Pytanie: Czy warto brać pod uwagę oferty z popularnych serwisów aukcyjnych gdzie Seiko 5 można wyrwać za 200-300 zł? Jeśli nie warto to gdzie warto szukać tych zegarków? Nie za bardzo widzi mi się ten zegarek na bransolecie.. jaki dobry skórzany pasek można do niego dopasować?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Planuje zmodyfikować troszkę mojego seiko snxs77 a mianowicie chce w nim wymienić wskazówki.

wskazówki podaje w linku:

 

http://www.ebay.com/itm/ONE-SET-OF-SILVER-MILGAUSS-HANDS-WITH-LUMINOVA-FIT-ETA-2836-OR-2824-MENS-WATCH-/142152981342?hash=item2118fa5b5e:g:Z-MAAOSwQjNW8gBI

 

Moje pytanie brzmi czy zegarmistrz da rade to jakoś obsadzić w moim seiko i czy to będzie działało??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze bardzo ciezko juz jest dostac ten zegarek. Na allegro nowy jest za 370.To jest bdb cena bo chodza nawet do 500zl. Uzywki sprzedaja w przedziale 200-300zl. Na ebayach tez ciezko. Internetowe sklepy z zegarkami nie sa w stanie go sprowadzic nawet na zamowienie.wiem co mowie bo sam swojego dlugo szukalem. Udalo mi sie go wyrwac na olx za 270 w stanie idealnym jak nowy tyle ze bez gwarancji.. Zegarek piekny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze po 2.5 roku post nadal czytany ;)). Mam nadzieje ze pomoglem nim osobom zaczynajacym przygode z zegarkami.pozdrawiam i z sentymentem ogladam swoje stare zdjecia.

Edytowane przez mike74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym nabbył ten model ale nigdzie go nie moge namierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak tam się sprawuje po tych dwóch latach. Dokładność, awaryjność. Ciągle nosisz? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2020 o 14:05, Gerwazy154 napisał(-a):

Napisz jak tam się sprawuje po tych dwóch latach. Dokładność, awaryjność. Ciągle nosisz? :rolleyes:

Wszystko jest ok po takim czasie 😊 nosze go sporadycznie, ale nie znudzil sie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.