Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Diego04

Gdzie na Mazury?

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy i koleżanki.

W poniedziałek chcę wybrać się do krainy jezior. Najchętniej blisko jeziora (kilkaset metrów) albo nad samym jeziorem, może być na odludziu ale nie koniecznie, może być także większa miejscowość. Tak żebym nie musiał dojeżdzać 30 km żeby zjeść obiad czy zrobic zakupy.

Jesli macie i polecacie konkretne miejsca, miejscowości, kwatery, domki itp. piszcie w temacie. Namiot odpada, aktualnie nie mam namiotu w domu.

 

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jezdzi Mazury?

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku koło mikołajek. Moim zdaniem nie warto. Może to dlatego że wychowalem się nad morzem i na Kaszubach, ale mazury nie zrobiły wrażenia. Chociaż może ktoś Ci tu zaraz poda swoją tajną miejscowke, gdzie wodą jest czysta i nire ma tłumów:)

 

Żeby nie było tylko negatywnie, to akurat duże wrażenie zrobił na mnie Gierłoż i okolice jeśli chodzi o zwiedzanie instalacji po II wś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, ja wlasnie jestem na Mazurach. Miejscowosc Pierkunowo, moja rodzinna. Piekna wioska nad wielkim jeziorem Kisajno. Jest sklep, dzis nawet do 20 otwarty. Wpis w google domek pierkunowo to cos znajdziesz.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku koło mikołajek. Moim zdaniem nie warto. Może to dlatego że wychowalem się nad morzem i na Kaszubach, ale mazury nie zrobiły wrażenia. Chociaż może ktoś Ci tu zaraz poda swoją tajną miejscowke, gdzie wodą jest czysta i nire ma tłumów:)

Żeby nie było tylko negatywnie, to akurat duże wrażenie zrobił na mnie Gierłoż i okolice jeśli chodzi o zwiedzanie instalacji po II wś.

Po morzu z dzieckiem kajakiem ciezko. a i wieje nontoper niemal.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się znaleźć bardzo urocze zaciszne miejsce 13 km od Mrągowa. Pensjonat położony na wzgórzu z fenomenalnym widokiem z balkonu na jezioro we wsi Stary Gieląd.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wypoczynek na Mazurach w stylu żeglarskim :)

Każdy znajdzie coś dla siebie - są porty duże i tętniące życiem jak Sztynort, Giżycko czy Mikołajki ale są i małe półdzikie miejsca do cumowania jak Pierkunowski Róg czy mała przystań w Ogonkach przy osrodku jakiejś uczelni -gdzie zawsze wieczorem płonie ognisko.

No i WJM z łódki sa dużo piękniejsze niż z brzegu.

Pogoda była piękna w tym roku, no może troszkę za mało wiało ale łódka radziła sobie świetnie nawet przy 1 B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat...

Mazury ale dla rodziny z małym dzieckiem (7 miesięcy)

Szukam hotelu w fajnym miejscu.

hotel oferujący ofertę w stylu all inclusive, najlepiej z jakimiś atrakcjami jak nie będzie pogody (spa, basen, fitness).

 

Macie jakieś propozycje? doświadczenia?

na razie znalazłem:

Manor Hotel

Zalesie mazury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki! siedzę i sprawdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Spróbuj tu, mają wszystko. http://www.siedliskomorena.pl/

 

Byłem tam kilka razy... dają radę.

Jeśli wolisz wyższy standard, ciszę i spokój- polecam Masuria Arte, tam się ciężko do czegoś przyczepić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka fajna...bo mieszkam 15km. od Plusznego.

Ale z tym spokojem i małą ilością ludzi w sezonie.....dość dyskusyjna kwestia.

Chętnie coś bym doradził ale mieszkam tutaj więc cały czas mam jak na wakacjach i nie znam miejscówek- prócz mojego domu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął mi się urlop i z żoną postanowiliśmy, że w tym roku nie jedziemy za granicę, bo nasze dziecko ma dopiero pół roku i nie wypoczęlibyśmy ani my ani on. Postawiliśmy na Mazury, wybraliśmy nawet hotel Azzun Orient&Spa , no ale jak zobaczyłem pogodę na najbliższy tydzień to aż mi ciśnienie skoczyło... Warto jechać tam w taką pogodę? Tam na mazurach na prawdę ciągle leje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już na miejscu, leje jak cholera na przemian ze słońcem, ale spa ekstra klasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze solarium i może lać cały czas!


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pedalskie piwko mają za 12 zł, ale zaraz obok jest CPN i zimne Żuberki na bogato :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odświeżę temat ale tym razem poszukiwania pod troszkę innym kątem.

Szukam miejsca (pensjonat, domki lub tp) z możliwością wypożyczenia sprzętu wodnego. 

Tylko żeby w tym sprzęcie był jakiś wybór a nie tylko jeden zdezelowany rower wodny i jedna pamiętająca wojnę łódka wiosłowa. 

Najlepiej jakby można było wypożyczyć jakąś Omegę lub inna  żaglówkę + standardowo kajaki i rowery wodne.

Oczywiście wiem że Giżycko, Mikołajki itd mają ogólnodostępne wypożyczalnie ale może ktoś zna alternatywne ciekawe miejsca które mógłby polecić.

Będę wdzięczny :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kanu Club. Fajna miejscowka, dobre jedzenie, rowery wodne i lodzie wiosłowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Polecam wioskę Pierkunowo (moja rodzinna) koło Giżycka. Ale to raczej na przyszły rok, domki warto już na początku stycznia zamawiać.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.