Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

NOWI UŻYTKOWNICY FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej opcji

Wybierz plik

Załącz ten plik

Dodaj

Wyślij


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jutro zrobie mam go 1,5 mies a gwarancja jest na 2 lata. tylko kwestia tego ze to jest poprostu tanio wykonany zegarek i nic z tym nie zrobia... bo przeciez nie zrobia go od nowa haha nie wiem jutro zobacze co mi powiedza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu zapragnałęm posiąść jednowskazówkowca. W cenie mocno budżetowej. Wyszukałem i sprowadziłem sobie coś takiego: http://ocarat.com/the-abbydouble-rich-gone-broke-20981.html Niedługo trwała radość, stwierdziłem bowiem, że wskazówka ma luz i przemieszcza się samoistnie w zależności od ustawienia ręki na przestrzeni jednej podziałki, czyli do orientacyjnie ustalanej godziny muszę dodatkowo dołożyć +/- 5 minut. Zegarmistrz nie chciał podjąć się naprawy tłumacząc mi, że mechanizm jest tanim chińskim szajsem na plastikowych zębatkach i rozebranie go grozi nieodwracalnym zniszczeniem.

Niedawno podjąłem drugą próbę i kupiłem sobie jednowskazówkowego Łucza (koperta 36 mm) z e-bay'a. Po otwarciu przesyłki stwierdziłem ten sam problem.

Teraz pytania:

1. Czy to ja mam pecha, czy też tanie jednowskazówkowce tak mają i już? A może to na skutek transportu się obluzowało?

2. Czy następne próby zakupu budżetowych "One Hand" np. tutaj: http://www.watchdesign.com/42mm-uno-1-single-hand-design-watch-date/ lub tutaj: https://www.indiegogo.com/projects/unique-single-hand-watch#/  nie skończą się wg Was podobnie?

3. Czy jest sens inwestować w coś droższego? Botta lub Kemmner (bo na Meistersingery etc. mnie nie stać, a DeFakto nie ma cyfer na blacie) będą na pewno pozbawione tego feleru?

Pozdrawiam czekając na sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nazwa zegarka Broke(n) sugeruje, że coś w nim jest s(...)e. Podobnie w następnych, ale nie tak dosłownie.

Nie kupuj jednowskazówkowca tańszego niż Kemmner.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za wskazówkę. W takim razie Kemmner; choć mam apetyt na coś bardziej wyrafinowanego. Pochwalę się, jak mi się uda to zdobyć. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  JESTEM NOWYM UCZESTNIKIEM FORUM   mimo że upłynęło 7 dni  nadal nie mogę pisać na forum   tzw czacie   może nie mam jakiegoś programu zainstalowanego nie wiem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie   do mega doświadczonych forumowiczów    nie mogę znależć  inform  odnośnie firmy

GAMA mam taki napis na cyferblacie   zegarka    na odwrocie  na kopercie pisze    GAM  20  mikronen   jest to zegarek damski   tyle wiem że jest pozłacany  ale  firma Gama to jakiś kosmos

z góry przepraszam jak napisałem w złym dziale   napisałbym info odnośnie mojego zapytania na forum ale nie mogę  tam pisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam   po temacie już mogę pisać na forum dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Stoję przec wyborem zegarka do garnituru ślubnego. Garnitur jest koloru granatowego, pasek i buty brązowe, spinki i klamra paska srebrna. Rozglądam się od jakiegoś czasu za zegarkami, choć na codzień nie noszę. Podobają mi się:

 

adriatica-classic-a1246-5213q ( nie wiem czy nie będzie zbyt cienka)

 

Lorus RT387EX-9 ( dosyć stonowany chronograf, myślę, że będzie pasował do mojego garnituru - innego niż frak czy smoking)

 

Lorus rq529ax9

 

proszę o podzielenie się sugestiami

 

pozdrawiam

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział :)

Napisz temat w " zapytania i sugestie przed zakupem"- " jaki zegarek"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Mam pytanie, szukałem odpowiedzi, ale się nie udało.

 

Chodzi mi o :

 

dutyfreeislandshop

 

I status "wyprzedany" ten status się zmienia ? Czy jest już na sztywno, i to tylko reklama.

 

http://www.dutyfreeislandshop.com/de/citizen-jy8035-04e-eco-drive-navihawk-at-black-ip-global-radio-controlled-pilots-watch

 

 

Zachorowałem na tego sikora, a tej ceny chyba żaden inny sklep nie przebije.

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zmienia jak towar się znowu pojawi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym umieści zdjęcia na forum lecz mają za dużo MB. Jakaś porada ? ( to mój pierwszy post) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz je edytować do wielkosci 500 kb.( prawy klawisz myszki,edytuj, zmniejsz...)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu dosc nowy. Udalo mi sie napisac post bez problemow ale jedne rzeczy nie rozumiem.czy jesli sie odpowiada na czyjes zdjecie czy wypowiedz to nie mozna uzyc opcji cytuj czy podpisac cos pod zdjeciem. Dostalem juz dwa razy ostrzezenie i dalej nie dokonca rozumiem jak to tutaj funcjonuje. Kazde forum rzadzi sie innymi wewnetrznymi prawami. Moze ktos mi krutko odpowiedziec co generalnie wolno a co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu dosc nowy. Udalo mi sie napisac post bez problemow ale jedne rzeczy nie rozumiem.czy jesli sie odpowiada na czyjes zdjecie czy wypowiedz to nie mozna uzyc opcji cytuj czy podpisac cos pod zdjeciem. Dostalem juz dwa razy ostrzezenie i dalej nie dokonca rozumiem jak to tutaj funcjonuje. Kazde forum rzadzi sie innymi wewnetrznymi prawami. Moze ktos mi krutko odpowiedziec co generalnie wolno a co nie?

Z tego co się orientuję, to można zacytować czyjąś wypowiedź. Natomiast, o ile się nie mylę, powinniśmy unikać cytowania zdjęć. Takie powielanie zdjęć niepotrzebnie obciąża forum. Aby tego uniknąć można odnieść się do wypowiedzi (cytując ją lub odpowiadając na nią) przy jednoczesnym usunięciu (w swojej wypowiedzi) ewentualnego zdjęcia załączonego przez innego użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu dosc nowy. Udalo mi sie napisac post bez problemow ale jedne rzeczy nie rozumiem.czy jesli sie odpowiada na czyjes zdjecie czy wypowiedz to nie mozna uzyc opcji cytuj czy podpisac cos pod zdjeciem. Dostalem juz dwa razy ostrzezenie i dalej nie dokonca rozumiem jak to tutaj funcjonuje. Kazde forum rzadzi sie innymi wewnetrznymi prawami. Moze ktos mi krutko odpowiedziec co generalnie wolno a co nie?

 

Jeśli dostałeś ostrzeżenie, to powinno być widoczne co zrobiłeś nie tak, ale i bez tego widać, że Twoje posty zostały zedytowane przez moderatora bo cytowałeś ze zdjęciami - i to JEST opisane w Twoich postach przez moda. Jeśli chodzi o cytowanie postów ze zdjęciami, to nie jest jakaś fanaberia, bo wiele forów rządzi się takim prawem, i można to uznać za część ogólnej netykiety, a odnośnie tego co wolno na forum a czego nie wolno, to mówi o tym regulamin (którego jak widać nie przeczytałeś, bo o cytowaniu zdjęć również wspomina) - wszystko i wyczerpująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytujac post usuwamy zdjęcie.

By je zobaczyć wystarczy kliknać na strzałkę znajdująca sie u gory cytowanego postu..

Nie piszemy tez postu pod postem.

Wszystko jest w regulaminie ;) ( radze tez zapoznać się z regulacjami poszczególnych dzialow przed pisaniem)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za przypomnienie i reprymende. Nie mailem w zamiarze kogos obrazic. Fakt ze mogle cos nie doczytac w regulaminie jak go czytalem po raz pierwszy. Teraz nie moge go znalezc. Moze ktos mi podpowie gdzie konkretnie sie on znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj powyzej...

Regulamin zatwierdzales przy rejestracji.

 

 

Strona glowna po prawej u dolu ( male litery)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Mam pytanie,a zarazem problem. Chciałabym dowiedzieć się czy mój zegarek jest oryginalny, czy możecie mi pomóc? Ocenić zegarek lub w jakim dziale mam zamieścić moje pytanie? Bardzo dziękuję.

post-90890-0-60994300-1461510927_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Mam pytanie,a zarazem problem. Chciałabym dowiedzieć się czy mój zegarek jest oryginalny, czy możecie mi pomóc? Ocenić zegarek lub w jakim dziale mam zamieścić moje pytanie? Bardzo dziękuję.

po zdjeciach sadze ze podrobka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.