Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rradek

Orient Star Retrograde Power Reserve SDE00002B0

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne. Jeśli nie znajdziesz w sieci, to napiszę, ale dopiero wieczorem.

Wczoraj nie miałem kiedy jej skrócić, więc clock leży w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, spróbuję sam znaleźć. :) Właśnie go zamówiłem, ale od razu z przeznaczeniem na pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Przyjmuję, że ma "w uszach" 20 mm. Dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pasku będzie git ;)

 

Fajne cenki mają Singapurczycy. Szkoda, że nie mają w ofercie mojego faworyta FFD0F004W0 :( nie wspominając o WZ0071DJ...

Na WZ0051DE w tej cenie, którą autor przeznaczył to może też bym się połasił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony w zeszłym tygodniu "OSR" właśnie do mnie dojechał. Problem w tym, że zamawiałem model z czarną tarczą, a dostałem z białą. ;-) Niby "zarobiłem" na tym 16 dolarów (bo biały droższy), ale jakoś nie do końca mnie to cieszy. No i zastanawiam się teraz, czy przyzwyczajać się do białego, czy próbować wymieniać? Zabawy z cłem i Vatem w drugą stronę nie bardzo mi się uśmiechają... Miał może ktoś podobny problem?

P.S. Ten biały wcale nie jest taki zły... tarcza jest lekko kremowa i wygląda na nadgarstku nadzwyczaj "czysto"... ;-) Tyle, że chyba trochę mniej czytelny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pech, no chyba, że się polubicie :)

Sam, gdybym nie miał już zegara z białą tarczą, to kto wie czy nie celowałbym w biały.

 

Co do zakupu - może napisz do nich, zobaczysz co zaproponują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, zobaczymy co odpowiedzą. Ja z kolei na co dzień używam Longinesa HC z czarną tarczą, więc może tym razem biała, dla odmiany? ;-) Chyba staram się samego siebie przekonać... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa z odsyłaniem to jakieś tam ryzyko no i czas. Spróbuj puścić na bazarku, będzie prościej. No chyba, że wolisz zatrzymać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam mu jeszcze szansę. ;-) Na początek przerzucę go na jakiś fajny pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w swoim sprawdzam dokładność chodu, chociaż w sumie powinien się jeszcze dotrzeć - póki co, po ok 14 h (w tym ok 8 h noszenia) ma może 0,5 s na plusie.

Ciekawe czy to się utrzyma/poprawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma umie się ładnie zachować. Wprawdzie najpierw poprosili o fotkę zegarka razem z etykietką, ale potem już grzecznie przeprosili za pomyłkę. Oczywiście mogę odesłać zegarek na ich koszt (pokrywają do 15 USD) i dostanę czarny. Na dodatek obiecali zniżkę przy następnym zakupie. Tym niemniej chyba go sobie zatrzymam, bo już zdążyłem go polubić. :) No i po 3 dobach późni się raptem 2 sekundy (w dzień się późni bardziej, ale w nocy "nadgania"), więc tak dokładnego mechanika jeszcze nie miałem.

post-83236-0-28167200-1441179419_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

TAk jak lubię czarne zegarki tak ten biały wygląda super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach tego dobrze nie widać, ale jego tarcza nie jest biała, ma raczej odcień kości słoniowej - i to robi bardzo dobre wrażenie.

post-83236-0-70858700-1442427316_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

i ja wreszcie stałem się szczęśliwym posiadaczem Orient Star Retrograde DE00002B0

Kupiłem go na polecanej przez Was stronie za 304 euro

http://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-star-retrograde-power-reserve-sde00002b0-de00002b0-mens-watch-4646.html

 

Uczciwie powiem, że nie spodziewałem się, że cała transakcja przebiegnie tak szybko i pozytywnie

Kupiłem go w poniedziałek 24.07 po południu, gdy w Singapurze była już noc. Rano we wtorek otrzymałem informacje, że zegarek został do mnie wysłany kurierem DHL właśnie z Singapuru. Wcześniej po zakupie napisałem wiadomość aby na liście przewozowym wpisali niższą kwotę. Odpisali mi, że tak nie mogą zrobić.

 

Dziś czyli 28.07 zegarek trafił do mnie i jest naprawę bardzo ładny.

 

Najlepsza w tym wszystkim jest jednak kwota w zł jaką zapłaciłem.

Przez PayPal ściągnęli mi z rachunku 1360 zł a dziś kurierowi musiałem dopłacić tylko 89 zł opłat celnych bo jednak na liście przewozowym sprzedawca wpisał 89 euro.

Jak dla mnie cena super bo w sklepach internetowych w Polsce kosztuje ok 3600 zł a na stronie poljot.com.pl 4040 zł

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Serio wpisali tylko 89 euro? Pytam, bo też przymierzam się do zakupów na tej stronie.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie tak wpisali, choć wcześniej w korespondencji email napisali, że tak zrobić nie mogą

Przesyłkę wybrałem kurierem bo czytałem, że nie robią problemów z ocleniem.

Dodatkowo przesyłka szła 4 dni więc to bardzo dobry czas

Sklep polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam smaka na ten zegarek. Masz może jakieś zdjęcie nadgarstkowe?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo kilka fotek

niestety są robione telefonem przed chwilą więc jakość jest taka sobie

Jakbyś potrzebował zdjęcia w większej rozdzielczości to daj znać to zrobię je normalnym aparatem

 

pozdrawiam

Robert


i jeszcze 2 fotki

post-98870-0-08814200-1502303145_thumb.jpg

post-98870-0-76261100-1502303145_thumb.jpg

post-98870-0-30414400-1502303339_thumb.jpg

post-98870-0-34426100-1502303346_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Również kupiłem zegarek na tej stronie. Potwierdzam bardzo szybką dostawę (5 dni) i atrakcyjna cenę, zegarek kosztował mnie 1250zl plus 83 zł VAT.

Zdjęcie się nie zalaczylo pewnie przez zbyt duży rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca Stycznia można go kupić na ebay (sprzedawca creationwatches) za 373-62 = 311 USD wiec wychodzi mniej niż 1100zł przy obecnym kursie.

 

https://www.ebay.pl/itm/Orient-Star-Retrograde-Power-Reserve-SDE00002B0-Mens-Watch/282708744544?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

Zniżka

http://pages.ebay.pl/help/buy/coupon.html?_trkparms=%26clkid%3D1362406275626915372

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cześć

 

27337176_10211152100022679_8601757534555


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie do czarno-złotego pasek pasuje zdecydowanie lepiej niż bransoletka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.