Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rradek

Orient Star Retrograde Power Reserve SDE00002B0

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wam się sprawuje ten zegarek po tak długim okresie użytkowania?

Czy w dalszym ciągu byście się na niego zdecydowali?

Jak z łatwością odczytu daty?

Co prawda promocji już nie ma na niego tak dobrej jak była na ebay, ale w dalszym ciągu nie jest źle.
Skusiłem się na wersję białą, czarną tarcze już posiadam w innym zegarku, a dodatkowo wydaje mi się że biała jest bardziej czytelna i szybciej można wychwycić smaczki. 

Tylko nie doczytałem że on nie ma SAR, a z początku tak myślałem.

W oczekiwaniu na swoją sztukę z miłą chęcią przeczytam Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego

Zegarek sprawuje się bardzo dobrze. Chodzi w miarę dokładnie. Wszystko zależy od tego jak długo go noszę i jak go odkładam. Jak muszę go korygować to wystarczy to raz w tygodniu.

Dziś na pewno kupiłbym go ponownie.

W swoim założyłem na zimę czarny pasek z motylkiem i na pasku także wygląda super.

Wg mnie data jest czytelna, ale akurat z tej funkcji nie korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to wersja czarna, a można prosić o fotki na pasku, najlepiej z kilku ujęć?

No to super, o taką wypowiedź mi chodziło, szukam czegoś co się nie znudzi po 2 tygodniach i zostanie że mną na dłużej, a najlepiej do mojego końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, to mój pierwszy post tutaj.

Również rozglądam się za automatem i coś mnie ciągnie do tego zegarka. Zastosowany mechanizm jest auto z możliwością dokręcenia? Na ebay na jednej aukcji opis wskazywał, że można nakręcić tylko ręcznie koronką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie ten cudowny zegarek, wart każdej złotóweczki. Czuję że troszkę go ponoszę.
Kilka fotek.

 

sp7li0.jpg

 

zoc80n.jpg

 

34pm986.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-103405-0-79613700-1520377225_thumb.jpg

 

Dotarł dziś do mnie Orient. Myślałem, że będzie większy. Bardzo niepozornie z daleka wygląda ale może to i dobrze  :D

Ogólnie bardzo ładnie się prezentuje, nosiłem kilka godzin i prawie nakręcony na full.

Co ciekawe, na deklu w moim zegarku np. nie ma info o szafirowym szkle. Kod zegarka też jest inny. Ktoś mógłby to skomentować?

post-103405-0-65681100-1520377922_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też, po za ostatnim numerem wygląda jak u Ciebie, nie pamiętam jak to wyglądało w salonie gdzie mierzyłem ten zegarek, dla mnie jest ok, ale skoro zasiałeś ziarenko niepewności, to też bym się dowiedział jakie oznaczenia mają inni na deklu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego

na moim jest oznaczenie że szkiełko jest szafirowe (top glass sapphire)

A masz napis EPSON? Może to jakieś nowsze modele i coś pozmieniali w produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy któryś z Was posiadał Retrorgade oraz Standard Date? Ostatnio nabyłem OS SD i jestem bardzo zadowolony. Chodzi mi przede wszystkim o odczucia w rozmiarze ponieważ mam nadgarstek 19-19,5 cm i boję się, że Retrograde może być zbyt mały, bo SD już jest na granicy. Na pewno jest trochę mniejszy patrząc na wymiary na stronie oraz posiada węższą bransę ale może optycznie wydaję się jak SD? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i dla Ojca jedna sztuka ale sobie też wziąłem bo cena na CW była mega dobra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.