Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jslanina

Błonie Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Największym sukcesem rynkowym byłoby IMO reaktywowanie (lub utworzenie zupełnie od nowa) polskiej manufaktury, która na wzór np. Nomosa, budowałaby, serwisowała i sprzedawała swoje produkty sama od A-Z, tak żeby z pełną świadomością móc umieścić na tarczy "Made in Poland". W końcu mielibyśmy (solidną mam nadzieję) własną, polską markę, której nie trzebaby się wstydzić w Europie. Nie mam na myśli stworzenia swojego mechanizmu od podstaw (choć to byłby hit), ale może lekką modyfikację i uszlachetnienie sprawdzonych Werków, jak to robi np. Stowa. Wbudowanie chińskiego mechanizmu wartego (jak się mylę to mnie poprawcie) kilka euro i dorzucenie swojej marży, mnie nie przekonuje - to żaden solidny produkt, to chęć nabicia kasy na starej legendzie.

 

Recenzja faktycznie świetna.

Ale z resztą uwag na temat tego cudaka i następnego,czyli 202 zapraszamy do działu "Zegarki polskie" /choc wtym przypadku to może trochę na wyrost/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek, ale cena studzi zapał ...

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Świetny zegarek, ale cena studzi zapał ...

/quote]

 

A co Ci się w nim podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja chyba dobrze opisuje ten zegarek - niestety, zastosowana podziałka jest nie do przyjęcia. To tak, jakby prędkościomierz auta wyskalować po swojemu. Czy termometr...

Są rzeczy, których robic nie wolno, bo... po prostu nie wolno ;)

 

 

nic dodać, nic ująć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.