Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stolipl

Zegarek do garnituru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam prośbę ewentualnie pytanie do Panów którzy częściej chodzą w garniturach. Ponieważ, za rok mam nadzieję, że będę bronić licencjatu oraz za tydzień muszę pokazać się w miejscu publicznym w garniturze poszukuję jakiegoś ciekawe zegarka właśnie do garnituru. Zegarek myślę tak do 100zł (wiem, mały budżet ale zawsze może coś by się znalazło). Ogólnie noszę radzieckie zegarki, ale może akurat ktoś zna jakiś inny ciekawy zegarek do tej kwoty i z innego kraju :) Aha garnitur jaki aktualnie posiadam jest koloru szarego i do niego mam białą koszulę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Najlepiej zrobisz , jak założysz jeden ze swoich 'rusków', jest dużo bardzo ładnych radzieckich garniturowców, bo za 100zł cieżko cokolwiek kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Zdecydowanie najciekawszy będzie jakiś stonowany vintage, choćby ruski, bo alternatywą w tym budżecie są tylko najtańsze kwarcowe Casio i Perfecty. Płaski ruskacz będzie bezbłędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Ja nosiłem kiedyś zloconego Cardinala do garniaka (zapłaciłem za mniej niż 100zł, a był w stanie szufladowym!)

 

IMG_20140504_220211.jpg

 

Teraz mam Enicara (ale to juz był większy wydatek niż tamten Cardinal).

IMG_20140428_183054.jpg

 

 

Krótko mówiąc: polecam vintage! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z vintage mam na pewno dwie pobiedy z lat 50tych oraz Wostoka worldmastera jak co niektórzy go nazywają :)

c3ef51b8625efe23e88edc686795872d.jpg133acf0c41c01eb1b20eed060ae56423.jpg37beb2ab9ccf6279997fb12ef295b06d.jpg

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I którykolwiek z nich będzie doskonały. Stówę wydaj na fajny pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Masz jeszcze rok czasu, napewno uda ci się cos w tym czasie dokupić, dostać etc.

Jakiś Łucz lub Poljot DeLuxe i wszystko w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jak już to zostało napisane - wszystkie fajne. Zresztą bardzo podobną pobiedkę do tej pierwszej sam nosiłem parę razy na elegantsze wyjścia. Bardzo zacny zegarek :) A jak chcesz mieć coś idealnego, to właśnie jakiś de lux (czy to oficjalny, czy ten znakowany inną marką) - świetne ultrathiny idealne do garnituru i nie mające za dużo konkurencji nawet w o wiele większym budżecie, więc jeżeli komuś nie przeszkadza ruski vintage to nic tylko brać.

Pamiętaj tylko, aby skóry na Tobie były w mniej więcej jednym odcieniu, a zatem pasek od spodni, od zegarka i buty albo wszystkie czarne, albo wszystkie ciemny brąz, albo wszystkie jasny brąz. Mieszanki tutaj w przypadku garnituru są zdecydowanie niewskazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.