Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stolipl

Seiko 5 - Oryginalny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę nowy temat bo nie znalazłem nigdzie takiego w którym mógłbym zapytać się o oryginalność tego modelu: full.jpgfull.jpgfull.jpg

Zdjęcia zapożyczone z aukcji. Czy wart jest wydania 100zł ? Nie chodzi mi o wycenę. :) Czy po prostu lepiej uważać i nie kupować tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolekcjonujesz Seiko czy chcesz kupić zegarek na co dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić na co dzień. Kolekcjonuje raczej radzieckie zegarki, dlatego pytam się tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka "piątek" i rozpoznaję bransoletę i kopertę więc na moje oko to oryginał ale zdażało mi się kupić coś podobnego za kwotę zdecydowanie niższą niż 100 pln ale wartość danego zegarka podyktowana jest tym, ile ktoś chce za niego zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, oczywiście się zdarza kupić coś znacznie taniej, mój kolega ostatnio kupił starego orienta za 56zł w stanie bardzo dobrym i to po przeglądzie no i w 100% oryginalny. Osobiście zbieram ruski lecz powoli mi się nudzą i szukam alternatywy. Moją jedyną alternatywą jest NAUTEC. No ale wracając do tego modelu co pokazałem to jedynie martwi mnie szkło.

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło jakieś "mleczne" ale spokojnie do spolerowania lub wymiany na nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi że takie dziwne. Zegarek aktualnie jest w lombardzie więc chyba cena jest taka sobie mam rozumieć?

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lombardzie ceny zawsze zawyżone.

Próbuj negocjować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się popołudniu, może coś wymodze

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oryginalny, szkło pewnie wymieniane u zegarmistrza, stan taki se, lombard dolicza swoją prowizję, ktoś go pewnie oddał za bandyckie 30zł na flaszkę. Ja bym tak po bandzie nie poszedł, ale więcej jak 56zł też bym nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.