Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

barteq891

Spotkanie nieformalne - Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ten i nastepny weekend piatek, sobota i niedziela odpadają.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się odważył, ale czekam na GWF-1000 od Mrówki. Dingo i Diego już wyrazili chęć przymiarki. 

 

pozdrawiam, Piowa

Kiedy się spodziewasz? Łatwiej będzie termin spotkania ustalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrówka wysłał Froga w czwartek z UK. Czyli pewnie wtorek - środa będzie u mnie. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to w styczniu jestem a w pierwszej połowie lutego są ferie zimowe więc na pewno odpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat, bo zbliża się pierwsza rocznica naszego spotkania na Marszałkowskiej. 

 

Wciąż mam dwa zegary, które wziąłem na spotkanie. 

Po drodze było jeszcze kilka innych, ale te dwa zostały.

 

A Wy?

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet niedawno myślałem o ponownym spotkaniu.

Może ktoś reflektuje?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawsze chętnie z Wami spotkam.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat, bo zbliża się druga rocznica naszego spotkania na Marszałkowskiej. 


 


Wciąż mam dwa zegary, które wziąłem na spotkanie. 


Po drodze było jeszcze kilka innych, ale te dwa zostały.


 


A Wy?


 


pozdrawiam, Piowa


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niezmiennie nadal zielony użęduje zmienił tylko szkielet z plastikowego na stalowy ;) Trochę też przewineło się kwadratów i trochę przybyło od tamtego czasu.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat, bo zbliża się druga rocznica naszego spotkania na Marszałkowskiej.

Wciąż mam dwa zegary, które wziąłem na spotkanie.

Po drodze było jeszcze kilka innych, ale te dwa zostały.

A Wy?

pozdrawiam, Piowa

O, widzę, że niezależnie od siebie w podobnym czasie wpadliśmy na ten sam pomysł. Jak już pisałem w podforum miłośników Casio G-Shock ja reflektuję na spotkanie, najchętniej w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie weźcie się ogarnijcie bo się umawiamy jak baby - od 2015 roku :) Zróbmy konkretny termin, kto może to przyjdzie, kto nie to nie - i sprawa załatwiona. Ja bym sobie pooglądał inne G-Shocki. Sam moge przynieśc 3 modele :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny na spotkanie z resztą tak jak 2 lata temu tylko teraz mam luźniejszy grafik :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to proponuję czwartek 7-go września wieczorem, np. 19-ta lub 20-ta. Może ktoś zaproponuje ciekawe miejsce na spotkanie, bo ja nie jestem specjalnie oblatany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę.

Może jakaś knajpa w centrum?Bierhale jest przyzwyczajone do G na stole jeżeli by ktoś chciał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Marszałkowską czy Nowy Świat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z czwartkiem?


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie piszę na czwartek wieczór, weźmy Bierhalle Marszałkowska, powiedzmy 19:00. Co Wy na to? Dopiszcie się proszę, to zarezerwuję stolik dla odpowiedniej liczby osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mógłbym też i w piątek, ale w weekend odpadam - rodzina. Ktoś chętny bardziej na piątek czy pozostajemy przy czwartku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej piątek albo poniedziałek, bo jutro chyba jednak nie dam rady, szybko zmieniają mi się plany niestety :(


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, to ustalamy spotkanie na piątek 8.09.2017r. godz. 19:00 w Bierhalle przy Marszałkowskiej 55/73:

https://g.co/kgs/NXetnb

 

Piszcie proszę, kto przyjdzie, aby zarezerwować odpowiedni stolik. Nie wiem, jakie będzie obłożenie w piątkowy wieczór, ale jako że pogoda będzie raczej barowa, to myślę, że warto profilaktycznie zrobić rezerwację, co byśmy nie snuli się w poszukiwaniu lokalu, bo jeszcze nam zegarki przemokną... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jednak jakieś spotkanie ale biorę G w plecak i najwyżej się spóźnie ale może uda się bez spóźnienia :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bierz i wpadaj, bo mi się nie widzi siedzenie samemu w barze... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.