Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość iKrawiec

Christopher Ward C60 Trident Pro 600

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iKrawiec

Witam, co sądzicie o zegarku Christopher Ward C60 Trident Pro 600? Podoba mi się stylistyka submarinera, z "homarów" powoli wyrastam i wpadł mi w oko taki model. Nawiązuje on do ikony diver'ów, ale nie kopiuje. Mam mały nadgarstek dlatego wybrałbym wersję 38mm(są też 42mm). Zegar wydaje się być dość porządnie wykonany, nie wiem czy w tej cenie mógłbym dostać jakąś alternatywę na zbliżonym poziomie.

 

Wideo: 

 

Recenzja:

http://www.watchitallabout.com/christopher-ward-c60-trident-pro-600-watch-review/

 

trident600-22-1024x778.jpg

trident600-2-1024x800.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegar, kiedyś mi się podobał i chciałem kupić, ale jak zobaczyłem na żywo to czar trochę prysł, nie jest zły ale d*py nie urywa, jak na divera jest dosyć elegancki przez polerowane elementy, to może być wada lub zaleta, w zależności czego się oczekuje od zegarka.

Pytanie czy chcesz kupić nowy czy używany, ponad 3k za nowego bym nie dał, używki chodziły coś koło 1,4-1,6k i to była całkiem dobra cena.

Pomimo małej ręki 38mm na nurka to może być mało, bezel powoduje, że zegar wydaje się mniejszy, zastanów się nad wielkością 40mm, wtedy też będziesz miał większy wybór.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Fajny zegar, kiedyś mi się podobał i chciałem kupić, ale jak zobaczyłem na żywo to czar trochę prysł, nie jest zły ale d*py nie urywa, jak na divera jest dosyć elegancki przez polerowane elementy, to może być wada lub zaleta, w zależności czego się oczekuje od zegarka.

Pytanie czy chcesz kupić nowy czy używany, ponad 3k za nowego bym nie dał, używki chodziły coś koło 1,4-1,6k i to była całkiem dobra cena.

Pomimo małej ręki 38mm na nurka to może być mało, bezel powoduje, że zegar wydaje się mniejszy, zastanów się nad wielkością 40mm, wtedy też będziesz miał większy wybór.

Polerowane elementy mi nie przeszkadzają, ma to być codzienny zegar. 40mm wersji tego modelu nie ma, są tylko 38mm lub 42mm. W PL oglądałeś? Są gdzieś dostępne? Jakość wykonania była na dobrym poziomie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nadgarstek też do dużych nie nalezy 17 -17,5 i wg mnie 42 bedzie super. 38 to za mało na divera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerowane elementy mi nie przeszkadzają, ma to być codzienny zegar. 40mm wersji tego modelu nie ma, są tylko 38mm lub 42mm. W PL oglądałeś? Są gdzieś dostępne? Jakość wykonania była na dobrym poziomie?

W Polsce nie ma, widziałem u znajomego, jakość to rzecz względna, zależy do czego porównujesz, jeśli nowy to cena za wysoka, nie warty tych pieniędzy, kupisz podobny jakościowo za 2k.

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.