Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zagato

Zgubiłem Omege Chrono Quartz Lotnisko Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze się odnalazla.

 

Ale z akumulatorem nigdy nie wypływają....;), co innego mechaniczne...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W omawianym filmie to leciało nieco inaczej :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale życie to nie film Piotr..sam dobrze wiesz :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości znajomej osoby, zamieściłem również informację na allegro.

 

Zobaczcie z jakimi mailami się spotykam.

 

"Ha,ha nadaje się do TVN fakty ,powodzenia"

 

Ten sam użytkownik ( client:38899914) następnego dnia:

 

"Mam nadzieję że się znajdzie ,przecież to portal aukcyjny a nie rzeczy zagubionych ,tzn. że jest na sprzedaż a ja bardzo chce ten zegarek kupić i właśnie go licytuję"

Podłość ludzka nie zna granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba żadna kradzież. Ktoś znalazł więc pewnie prawnie jest jego.

Znaleźć to można pięć złotych na ulicy a nie zegarek przy umywalce na lotnisku!

Już tu taki jeden był co się chwalił, że "znalazł" (w ten sam sposób ) zegarek na lotnisku i to w business lounge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - a ja nigdy w zyciu nic fajnego nie "znalazlem"...  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem to Twojej żonie. Ciekawe co ona na to ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zone prosze Pana, to sobie wybralem - swiadomie B)<_<

.

.

.

.

.

.

Ale jakbym juz "kradl", to mam kilka typow na celowniku :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra , zaryczałbym się ,sam często mam takie momenty roztrzepania , najczęściej zostawiam w miejscach publicznych telefon czasem portfel. Na szczęście nikt do tej pory sobie na stałe nie przywłaszczył więc i tu trzymam kciuki za to że się znajdzie !

 

Paradoksalnie najgorzej jeśli znalazł ją ktoś nieświadom wartości , ten co się zna w strachu przed odpowiedzialnością odda , nieświadomy pomyśli że to jakieś stare byle co i walnie gdzieś do szuflady...


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, gdyby zgubił w parku, to znalazcą mógłby być ktoś nie wiedzący nic o wartości przedmiotów, ale na lotnisku. Tam raczej Meneli nie ma ;) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Twój?


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

W dniu dzisiejszym zostawiłem na lotnisku Chopina w Warszawie Omege Chrono Quartz, będę wdzięczny jeżeli ktoś coś zobaczy, usłyszy.

 

Pozdrawiam

 

 

To Twój?

Tak to jest jak się mało uważnie czyta posty ;)

 

P>S Ogłoszenie z zatoki podlinkowałem dla przypomnienia.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało uważnie przeczytałem, ale ofertę na zatoce :P

Wszystko jasne ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Po dłużym czasie pojawił się owy model w PL na jednym z portali o..,

Czy nie nosi znamion przestępstwa?

 

Może ktoś pomoże?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie Twój egzemplarz? Jeśli masz dowód, to zgłoś odpowiednim organom. Handel przedmiotami, w stosunku do których nie posiada się prawa własności, ma zdaje się swoją kwalifikację w kk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Po dłużym czasie pojawił się owy model w PL na jednym z portali o..,

Czy nie nosi znamion przestępstwa?

 

Może ktoś pomoże?

 

Pozdrawiam

Znasz numer fabryczny? Jak tak, to zgłoś na Policję, ze zgubiłeś w określonych okolicznościach i jest do odzyskania. 

Jak nie znasz numeru i nie jesteś w stanie udowodnić, że to Twój egzemplarz to nic nie zrobisz.   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu jest problem, zegarek był w rewelacyjnym stanie i nie miałem potrzeby go otwierać. Kontaktowałem się z poprzednim właścicielem ale niestety nie posiada już zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak się sprawa zakończy, bo jestem niezmiernie ciekaw czy zguba się odnajdzie po prawie 3 latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu jest problem, zegarek był w rewelacyjnym stanie i nie miałem potrzeby go otwierać. Kontaktowałem się z poprzednim właścicielem ale niestety nie posiada już zdjęć.

Przykro to pisać, ale wygląda na to że musisz pożegnać się z myślą o jego odzyskaniu... na jakiej podstawie ktoś miałby komuś odebrać jego własność? 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeznania świadków, poświadczenie że zakupiło wymienioną rzecz (np. koreposndencja lub zeznanie poprzedniego właściciela), zgłoszenie o zagubieniu itp. Facet, co do którego zachodzi domniemanie, będzie musiał też jakieś dowody że zakupił zegarek legalnie przedstawić. Nie mówię, że to gwarantuje odzyskanie zegarka, ale takie mechanizmy funkcjonują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeznania świadków, poświadczenie że zakupiło wymienioną rzecz (np. koreposndencja lub zeznanie poprzedniego właściciela), zgłoszenie o zagubieniu itp. Facet, co do którego zachodzi domniemanie, będzie musiał też jakieś dowody że zakupił zegarek legalnie przedstawić. Nie mówię, że to gwarantuje odzyskanie zegarka, ale takie mechanizmy funkcjonują.

Od potwierdzenia, że miało się taki zegarek (jeden z 15.000 wytworzonych), do wykazania że miało się ten zegarek droga daleka...


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od potwierdzenia, że miało się taki zegarek (jeden z 15.000 wytworzonych), do wykazania że miało się ten zegarek droga daleka...

 

Zgadzam się w zupełności - droga raczej trudna i mozolna, natomiast nie niemożliwa. Na wstępie na pewno sprawdziłbym, czy gość który wystawia zegarek na aukcji ma na niego papiery - jeżeli tak, to sprawa jest jasna, jeżeli nie, to wtedy dłubie się dalej. Nawet jeżeli to nie ten zegarek, to gość najprawdopodobniej dostaje zarzuty za paserstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.