Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy Króle GX-56 GXW-56

Rekomendowane odpowiedzi

Króle już u ciebie ?

4 u mnie ,a kolejne 4 u mamusi ;)

Brat przylatuje za tydzien w piatek ,to wszystkie beda u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopię w sieci od kilku dni i nic konkretnego nie znalazłem więc pozwolę sobie zapytać ma ktoś jakiś schemat budowy GXW-56 (chodzi o model z WC) ? Ewentualnie czy ktoś go "rozbierał"? Chodzi mi konkretnie o to jak wyglada przestrzeń między modułem a kopertą - czy jest tam tylko podkładka jak w 5610 czy jakoś inaczej jest to rozwiązane - gdzieś czytałem o "żelowej osłonie modułu" ale nie mogę tego znaleźć. Ostatecznie mógłbym rozebrać swojego Kinga i sprawdzić, ale wolałbym tego uniknąć...

Także jak ktoś coś to będę zobowiązany.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żelowa osłona modułu Piotr to ta "gumka" widoczna na zewnątrz na rogach i po środku ekranu :D

Kiedyś rozbierałem swojego jak zaparował i robiłem fotki, ale za cholerę nie mogę teraz ich znaleźć :)

 

Pierwsze zdjęcie u wujka googla :D

https://www.google.pl/search?client=firefox-b&dcr=0&biw=1440&bih=828&tbm=isch&sa=1&q=gx-56+disassembly&oq=gx-56+disassembly&gs_l=psy-ab.3...25205.30822.0.31357.15.13.2.0.0.0.124.1419.0j13.13.0....0...1.1.64.psy-ab..0.0.0....0.YydDgksVxDY#imgrc=wKPMLBkWEzIHqM:

 

i rozbiórka na czynniki pierwsze :D

post-33253-0-10347300-1508064871_thumb.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek - znalazłem filmik:

 

Teraz dyskutuję z zibi w kwestii możliwości zakupowych poszczególnych części GXW-56KG :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz dyskutuję z zibi w kwestii możliwości zakupowych poszczególnych części GXW-56KG :)

To nie jest monolog? Znaczy sie zabrzmiało to tak, jakbyś otrzymywał od nich odpowiedzi na bieżąco, jak w komunikatorze :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest monolog? Znaczy sie zabrzmiało to tak, jakbyś otrzymywał od nich odpowiedzi na bieżąco, jak w komunikatorze :D

 

Przez telefon gadałem, się ma jeden taki umyślny dowiedzieć czy mogę zamówić tą kopertę czy nie, wiem że samo szkło można bo już raz zamawiałem - tyle że do GX - KG.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz zapytałem o możliwość zamówienia modułu i koperty do GXW-56BB, to otrzymałem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości. Widocznie nie mam takich chodów w Zibi, jak Piotrek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz zapytałem o możliwość zamówienia modułu i koperty do GXW-56BB, to otrzymałem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości. Widocznie nie mam takich chodów w Zibi, jak Piotrek. :)

 

Z tego co gdzieś ktoś to kilku chłopaków kupiło moduły od GXW-56-1A i wpakowało je do GX'ów chyba na CW było o tym rozmawianie. W Zibi jest dziwnie, czasem coś "się da" a czasem "się nie da" - w ubiegłym roku zamówiłem sporo części i między innymi elementy bezela do GPW bo się podobno dało, a po trzech miesiącach jak zacząłem się dopytywać to się okazało że zamówienie całe zostało anulowane bo zamówiłem części do "nowego modelu który jest nie osiągalny w RP" nie dowiedziałem się dlaczego całe zamówienie anulowano, czyli również części do GW-7900, 9400 i czegoś tam jeszcze tak że różnie to może być... A chodów żadnych nie mam... :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co ,to napisz do ADAM LEPA na FB.

Ma bardo duzo czesci ,troszke drozej ale dostepne od reki

 

Nie mam konta na FB :D   


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta na FB :D

Jak co ,to napisz czego potrzebujesz ,moge go zapytac ... jesli chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co ,to napisz czego potrzebujesz ,moge go zapytac ... jesli chcesz ;)

 

Ja nie mam jakiegoś napięcia, jak się nie uda przez Zibi w częściach zamówić to nadal będę polował, jak pokazuje doświadczenie - wcześniej czy później się uda trafić w określonej cenie.  ;)

 

Niemniej dzięki za propozycję :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesowało by mnie porównanie wyświetlaczy w GB i BB , gdybyś dał rade jakieś foty strzelić

Nie moje fotki ,ale sa ;)

 

1508258424received_1496522440402761.jpeg

 

1508258529received_1496523383736000.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, ciężko powiedzieć który lepszy :)

Z fotek na moje "GB" ,ale juz w weekend bede mial okazje oceanic "na zywo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jutro dojada do mnie 4 KINGI.

PIowa mozesz dopisac kolejne dwa GXW56-BB i kolejny GX56-1AER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już się pogubiłem. Dojadą 4, a mam dopisać 3. 

8--))

Może po prostu wrzuć fotę całej jedenastki jak już będzie. 

 

Anyway gratuluję bardzo bardzo. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już się pogubiłem. Dojadą 4, a mam dopisać 3.

8--))

Może po prostu wrzuć fotę całej jedenastki jak już będzie.

 

Anyway gratuluję bardzo bardzo.

 

pozdrawiam, Piowa

4 które jutro dojada juz sa dopisane ,te kolejne 2 beda u mnie dopiero w grudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.