Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy Króle GX-56 GXW-56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy i założyłem konto specjalnie żeby się poradzić w sprawie zakupu GXW 56, mianowicie u jakiego sprzedawcy na ebay jest bezpiecznie zakupić zegarek i jakie sa szanse ze nie będę musiał płacić cła? Znalazłem coś takiego: https://www.ebay.com/p/Casio-G-shock-GXW-56BB-1JF-Multiband-6-Solar-Mens-Watch/21003304172?iid=302599530494 i nie wiem czy ten sprzedawca jest OK? Jak wyglada sprawa z gawarancja w Polsce? Pozdrawiam i z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy i założyłem konto specjalnie żeby się poradzić w sprawie zakupu GXW 56, mianowicie u jakiego sprzedawcy na ebay jest bezpiecznie zakupić zegarek i jakie sa szanse ze nie będę musiał płacić cła? Znalazłem coś takiego: https://www.ebay.com/p/Casio-G-shock-GXW-56BB-1JF-Multiband-6-Solar-Mens-Watch/21003304172?iid=302599530494 i nie wiem czy ten sprzedawca jest OK? Jak wyglada sprawa z gawarancja w Polsce? Pozdrawiam i z góry dzięki.

W/w ( BB ) zegarek bez "radia" możesz kupić z polskiej dystrybucji z 6letnia gwarancja za jakieś 450zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem bo sprawdzałem ale właśnie chciałem mieć już full opcje. Może trochę chore dopłacać polowe do radia ale zawsze mi się marzył model z solarem i radiem????

Edytowane przez marecq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem bo sprawdzałem ale właśnie chciałem mieć już full opcje. Może trochę chore dopłacać polowe do radia ale zawsze mi się marzył model z solarem i radiem????

I czarnym zapięciem zamiast srebrnego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym kupić gxw 56 w pozytywnie jak kupić ten zegarek z tego co czytałem jest tylko w Japonii czy ktoś zna firmę która by mi sprowadziła ten zegarek ile to kosztuje

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

ja swojego sprowadzałem z Japonii, zamawiałem z jednego ze sklepów na platformie Rakuten. Paczka szła niecały tydzień, koszt z ocleniem wyniósł około 840zł.

Mogę polecić tę formę zakupów ponieważ:

- po złożeniu zamówienia masz chyba tydzień na potwierdzenie zakupów i płatność. Podany jest tez koszt przesyłki. jak się nie zdecydujesz możesz się z transakcji wycofać bez żadnych konsekwencji.

- płatność robisz paypalem- zero problemów.

- cała korespondencja przychodzi na email i jest pisana po japońsku krzaczkami z domieszką domków. Jak się rozeznać jak się nie zna japońskiego? Żaden problem, ja wrzucałem tekst w tłumacza google i, mimo że nie wychodziło to zbyt poprawnie gramatycznie wszystko można było zrozumieć i następnie kliknąć w odpowiedni link. Poszło bez większych problemów. 

tak więc polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka szła niecały tydzień, koszt z ocleniem wyniósł około 840zł.

Możesz napisać jakie były koszty dodatkowe (koszty wysyłki, cło pewnie 4%, VAT 23% i pewnie jakieś opłaty dodatkowe)?

Edytowane przez Pawel.G7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać jakie były koszty dodatkowe (koszty wysyłki, cło pewnie 4%, VAT 23% i pewnie jakieś opłaty dodatkowe)?

Kurcze, nie pamiętam teraz dokładnie. Zakup robiłem w marcu, a wszsytkie papiery juz jakis czas temu wyrzuciłem. Było to coś w okolicach 180-190zł.

o, teraz chociażby taka oferta:

https://global.rakuten.com/en/store/udetokei-watch/item/602032/

 

Czyli łącznie wyjdzie jakieś 860-880zł.

 

P.S.

Jeśli się mylę, to bardziej doświadczonych kolegów proszę o korektę.

Edytowane przez genek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Powiedzcie mi, jak wygląda sprawa z ładowaniem baterii? Mój King przyszedł 24.12 miał H, 28.12 spadło na M, dzisiaj próbowałem ładować na słońcu (wyszło na chwilkę) przez 1-1,5 godziny i wskoczyło na H, ale znowu spadło po godzinie. Próbowałem ładować sztucznym światłem (wiem, że to dużo słabiej działa), był ładowany jakieś 2 godziny tak i sytuacja podobna. Czy mam się zastanawiać, że coś jest nie tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejmuj. Noś, używaj, nawet się nie spostrzeżesz, jak będzie na H (nie teraz, to na wiosnę, jak słońce mocniej przyświeci). Jednego G dwa tygodnie nosiłem latem, żeby na H wskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vonziej Tak, jak mówi @clusca: wszystko jest w porządku, jesteś w górnych reiestrach poziomu naładowania M, jak tylko nadejdzie wiosna i będzie chodzone w krótkim rękawie, to wskoczy na H i tak już zostanie na całe lato i pewnie z pół zimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Lub poprostu wylacz 'autopodswietlanie' - oczywiscie piszac pol zartem,pol serio

Ja to zauwazylem u siebie w mudku,jak pochodze z automatycznym swiatelkiem to po 2 dniach mam MID,a po wylaczeniu wskakuje na H po 3 dniach

 

Kto wie ? .Moze masz podobnie i masz np niedoladowany akumlator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub poprostu wylacz 'autopodswietlanie' - oczywiscie piszac pol zartem,pol serio

Ja to zauwazylem u siebie w mudku,jak pochodze z automatycznym swiatelkiem to po 2 dniach mam MID,a po wylaczeniu wskakuje na H po 3 dniach

 

Kto wie ? .Moze masz podobnie i masz np niedoladowany akumlator :)

Najpewniej tak, bo to nówka sztuka. Najpewniej nie zdążył się naładować normalnie, a pogoda nie sprzyja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki pomocy TomG80 - kolejny BB king może być dopisany na listę. ;-)

 

czarny negatyw na razie próbuje się przekonać ale chyba rozważe tuning na Positiv 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki pomocy TomG80 - kolejny BB king może być dopisany na listę. ;-)

 

czarny negatyw na razie próbuje się przekonać ale chyba rozważe tuning na Positiv

Da się zrobić pozytyw z negatyw?

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić pozytyw z negatyw?

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Tak ,da sie.

Specjalistami od takich przeróbek są w "SILESIA G CUSTOM" ,lub Adam Łępa ,no chyba że masz czas i cierpliwość to możesz samemu kombinować ;)

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie walczę ze sobą i myślę nad zakupem wersji w pozytywie .
Polecicie może jakieś pewne źródła ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz pozytywny w Zibi kosztuje 20 zł - informacja z 28 grudnia 2018. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić pozytyw z negatyw?

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

są dwa znane sposoby:

1. wymiana całego wyświetlacza który jak powyżej kosztuje 20pln..

2. wymiana folii polaryzacyjnej na obecnym wyświetlaczu - był na ten temat wątek zarówno tutaj jak i na innych forach... google podpowie i pokaże

Edytowane przez xaoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za info . 
Kupiłem negatywa a jak mi się nie będzie podobał to pomyślę o zmianie wyświetlacza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.