Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy Króle GX-56 GXW-56

Rekomendowane odpowiedzi

Za duży :-)

Bo zapięty na drugą dziurkę od końca... Leży idealniee462ed036ea84ed4f00de460f03989ca.jpg

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim nadgarstku wygląda trochę jak "mała kostka" ;) To jednak zegar dla dużych nadgarstków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie w temat,ale podepne się z pytaniem,złożyłem sobie wersje 1A ale dropsa w,srodku mam z BB,czy jest szansa nabycia modułu w negatywie z multibandem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)czy jest szansa nabycia modułu w negatywie z multibandem?

Jest, jak najbardziej, ale nie od BB-1, tylko od innych wersji. Moduł możesz zamówić od następujących modeli:

- GXW-56-1A, GXW-56-4 - numer katalogowy części 10369874

- GXW-56E-1 - numer katalogowy części 10378063

- GXW-56GB-1 - numer katalogowy części 10394865

- GXW-56KG-3 - numer katalogowy części 10408021

 

Do tego, oprócz modułu, musisz dokupić dwa elementy wzmacniające sygnał trafiający do zegarka (w wersji GX-56 wg schematu producenta ich nie ma):

- Seal/protection (casing frame/back), numer katalogowy części 10367123

- Magnetic sheet, numer katalogowy części 10217867

 

Bądź jednak przygotowany na to, że jak zapytasz o wycenę, to po jej otrzymaniu usiądziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Napisalem na priv.tyle że nie wiem z jakim rezultatem bo to mój debiut.

Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł do GXW 56 1A,koszt 280 brutto.Faktycznie usiadłem.Jeszcze jedno pytanie, owe elementy wzmacniające sygnał, są częścią modułu?

Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł do GXW 56 1A,koszt 280 brutto.Faktycznie usiadłem.Jeszcze jedno pytanie, owe elementy wzmacniające sygnał, są częścią modułu?

Tak, można tak powiedzieć. W dziale technicznym w styczniu robiłem fotosesję z wymiany wyświetlacza w GX-56BB-1ER na pozytywowy i elementy wzmacniające sygnał mocuje się z tyłu od strony dekielka, prawdopodobnie do białego plastikowego dystansu, który jest położony na tył modułu.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/129693-casio-dział-techniczny/page-129#entry2452910

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja BB to taka troche bieda-edyszyn,niby king ale wdzięku mu ubyło, nawet na alfagelu oszczędzili.

post-105714-0-11089200-1552648596_thumb.jpg

Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz widać jak zdjęcia przekłamują :D

Tu jest bardzo OK :)

078bbe27af36856cd1eb6a627671f56c.jpg

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Panowie nabyłem GX 56 1AER w negatywie,ale nie dam rady,jak bym nie patrzył,nie polubimy sie,(na zdjeciach przed zakupem wrażenie było ok,ale na zywo juz tak nie jest)

mam pytanie czy jest mozliwośc zrobic taki tunning aby wyswietlacz był taki jak w GXW 1BJF ale bez zmiany całego modułu.

Dziękuje pozdrawiam.

Edytowane przez Bury TBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Panowie nabyłem GX 56 1AER w negatywie,ale nie dam rady,jak bym nie patrzył,nie polubimy sie,(na zdjeciach przed zakupem wrażenie było ok,ale na zywo juz tak nie jest)

mam pytanie czy jest mozliwośc zrobic taki tunning aby wyswietlacz był taki jak w GXW 1BJF ale bez zmiany całego modułu.

Dziękuje pozdrawiam.

Na FB masz chłopaków z "SILESIA G CUSTOM" robią cuda z G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FB masz chłopaków z "SILESIA G CUSTOM" robią cuda z G

Dzieki,pisałem do nich,i we wtorek wysyłam im Kinga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,pisałem do nich,i we wtorek wysyłam im Kinga.

Będziesz zadowolony ,pokaż później efekt ich pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie bede wysyłał na tuning tego gx,przemyślałem wszystkie za i przeciw,i ten ma skubany w sobie to "cos" mimo ze nie do konca mi ten negatyw pasuje,ale jest ori fabryczny i w takim stanie go zostawie,no szkoda mi go modować,i w zwiazku z tym zamowiłem >GXW 1BJF< i bedą dwa kingi i teraz będzie pełnia szczęścia tak jak chcialem,szacowany czas dostawy 10 maja

Edytowane przez Bury TBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie bede wysyłał na tuning tego gx,przemyślałem wszystkie za i przeciw,i ten ma skubany w sobie to "cos" mimo ze nie do konca mi ten negatyw pasuje,ale jest ori fabryczny i w takim stanie go zostawie,no szkoda mi go modować,i w zwiazku z tym zamowiłem >GXW 1BJF< i bedą dwa kingi i teraz będzie pełnia szczęścia tak jak chcialem,szacowany czas dostawy 10 maja

Jak już będą dwa ,to za chwile wleci trzeci np pomarańczowy lub fioletowy ;)

P's dobrą drogą idziesz :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, wiem że to wersja Custom ale spodobał mi się, orientacyjne jaka cena takiej przeróbki albo inaczej, może ktoś ma na sprzedaż dokładnie taką wersję kolorystyczną ?

 

 

post-81079-0-81579500-1557413335_thumb.jpg

Edytowane przez WookieWroc

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale jaką, bo w oryginale nie było takiej wersji. Chodzi Ci o zgniłozielony bezel i pasek, czyli wersję KG? Ta była w negatywie.

Na Allegro masz składaki od Pana Adama ze Świata Zegarków. Z radiem i bez, kolejno około 1300 i 800 PLN.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej spytam, ile taka przeróbka na pomarańczowy pozytyw kosztuje


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej spytam, ile taka przeróbka na pomarańczowy pozytyw kosztuje

Jeśli masz FB ,to napisz do SILESIA G CUSTOM (Tomasz Hyla) oni się tym zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.