Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy Króle GX-56 GXW-56

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Był negatyw gx56,ale nie moglem sie przyzwyczaic

 

JnEb3KI.jpg

 

Musial pójść na modyfikację,i jest pozytyw z gxw.

 

4JjbXaG.jpg

 

I teraz jest jeden modowany na gxw i drugi ori japan

 

Z82r72J.jpg

 

Polecam tych gosci.

 

r094ILJ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś z was praktykuje użytkowanie KINGA wraz z adapterami i paracordem? z tego co widzę to jakoś samemu trzeba te sznurki ogarnąć na te adaptery... a to jakaś czarna magia.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był negatyw gx56,ale nie moglem sie przyzwyczaic

 

 

 

Musial pójść na modyfikację,i jest pozytyw z gxw.

 

 

 

I teraz jest jeden modowany na gxw i drugi ori japan

 

 

 

Polecam tych gosci.

 

 

Doceniam co robią, jednak w tym przypadku szału nie ma. Ale każdy ma różne gusta, pzd.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie mialo być szałowo,bo tak jak nie moge przekonać sie do negatywu,tak nie przekonam sie do tych wybajezonych cudów ktore robią z kingami,zakres prac mógł by byc większy, ale zwyczajnie szkoda mi kasy na jakies wieksze zmiany,wole dolozyc i kupic kolejny zegar.

Za jakis czas jak trafie tanio 56bb,to tez poleci na zmiane modułu na gxw.pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary moduł dostałeś, czy przyjęli w rozliczeniu? Ile sama zmiana modułu na GXW kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł zatrzymali,a ten gxw kosztowal mnie 130zl.Ale nie mialem zaznaczone czy poszedl w rozliczenie,czy jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poszedł w rozliczenie, bo moduł do GXW kosztuje około 250 zł, ale warto wiedzieć, że dodanie do zwykłego GX modułu z wacveceptorem nie kosztuje u nich dużo. Brak napisu "waveceptor" na kopercie to przecież kwestia tylko estetyczna. Sam miałem zamiar kiedyś to zrobić, ale projekt upadł, bo miałem dość czekania na odpowiedź od Zibi. ;) 


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dołożyli sam element odpowiedzialny za RC (antena + jakiś moduł elektroniczny), a reszta jest po staremu? Muszę się do nich uśmiechnąć, bo chciałbym swojego BB do wersji DGK upodobnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam nie wiem,ja nie pytalem,oni mie mowili,ale co do ceny to wlasnie tez sie dowiadywalem ze moduł 250-280zl w tych granicach,wiec jak powiedzial 130zl,to lux,w kazdym razie,robota i cena mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dołożyli sam element odpowiedzialny za RC (antena + jakiś moduł elektroniczny), a reszta jest po staremu? Muszę się do nich uśmiechnąć, bo chciałbym swojego BB do wersji DGK upodobnić :)

DGK od SILESIA G CUSTOM

 

1557960983received_358214814971811.jpeg

 

 

A to jak dla mnie jedn z ładniejszych Króli , którego zrobili

 

1557961192img_20190515_235126_622.jpg

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu King. Benc

 

Lepiej pasuje czarna szlufka i zapięcie, to srebrne jest jak róża do kożucha akurat w tym malowaniu. Szkoda że te śrubki od bezela, boczne są tylko srebrne... czarne byłyby lepsze

 

 

 

(co za czasy że gwg-1000 robi za podtrzymajkę do kinga z powodu braku prawilnej podstawki)

 

 

 

 

post-81079-0-91994700-1558610001_thumb.jpg

post-81079-0-00527700-1558610007_thumb.jpg


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny king takiego to bym nosil.To wersja KG zrobionana pozytyw?


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to KG army green zrobiony pozytyw z pomarańczowym lcd


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zibi8 Tego czerwonego widziałem ostatnio na zlocie na żywo - przepiękny jest.

 

@WookieWroc Bardzo fajny koncept z pomarańczowym LCD do KG-3, świetnie to wyszło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu King. Benc

Zajefajny.

Silesia za tym stoi ? Jaki koszt takiej wymiany wyświetlacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny.

Silesia za tym stoi ? Jaki koszt takiej wymiany wyświetlacza ?

Tak silesia, nie wiem ile sama wymiana bo kupilem całość

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, włączyłem menu serwisowe ale jak tam sprawdzić czy solar poprawnie działa?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, włączyłem menu serwisowe ale jak tam sprawdzić czy solar poprawnie działa?

Jak masz na wyświetlaczu SLR i jesteś w jasnym pomieszczeniu, to nie powinno się poza tym świecić nic. Następnie zakrywasz dłonią panel solarny na kilka sekund i wówczas powinny pojawić się cztery ósemki.

Zresztą tu masz: od 10:17

 

https://youtu.be/eHpvLicVCzQ?t=10m17s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja naciskałem lewy góra, lewy dół i prawy dół i szukałem tego SLR a to inna kombinacja. Działa dzięki


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś z was pomarańczowe ubranko, używane w dobrej cenie ?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja  :). Myślę nad zmianą wyświetlacza i nad jakimś akcentem kolorystycznym.post-106895-0-03890800-1563789897_thumb.jpg

Mała aktualizacja. Wyświetlacz zmieniony. Zastanawiam się teraz nad kolorystyką.
post-106895-0-32528300-1564143896_thumb.jpg

Edytowane przez Ucash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się swoim pochwalę. GXW-56GB-1 z LCD od GXW-56-1B. Poproszę o dopisanie do listy, bo raczej zostaje na dłużej.8e3ae82b8984e7564a4644c474d2c2c2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.