Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy Króle GX-56 GXW-56

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.g-central.com/gorillaz-x-g-shock-g-time-is-now-mission-m101-collaboration/

Kolejna limitka, nie rozumiem fenomenu tej grupy i dlaczego doczekali się tylu g-shock'ow... Co innego jakby puścili czarną serię Metallica miałbym wszystkie ;)

Edytowane przez karloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.g-central.com/gorillaz-x-g-shock-g-time-is-now-mission-m101-collaboration/

Kolejna limitka, nie rozumiem fenomenu tej grupy i dlaczego doczekali się tylu g-shock'ow... Co innego jakby puścili czarną serię Metallica miałbym wszystkie ;)

Po Gorillaz już była następna "limitka" Majulah ;)

 

1575935874img_20191206_205749_676.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka jest realna cena do sprzedaży Customa Kinga GXW ? jaki to jest przedział cenowy, bo nie mogę od 2 miesięcy sprzedać. Niedługo zejdę do ceny zwykłych GXW a nie "custom", czy customy są tańsze niż te oficjalne?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku G, „custom” to w zasadzie „składak”, a składaki zawsze były tańsze od wersji montowanych w fabryce. No chyba, że Twój custom jest wysadzany brylantami, albo powlekany stopem platyny, cynku, ołowiu i amelinium ;)

 

Niestety to, co dla Ciebie podnosi wartość zegarka, bo jest „ulepszony” pod Twój gust, dla innych będzie zbędną ingerencją w zegarkowe wnętrzności. Nawet, gdyby sami po kupnie nowego zegarka, mieli identyczną zmianę wprowadzić. Dlaczego w ogłoszeniach króluje tekst „nigdy nie otwierany”? Bo ludzie wolą kupić dziesięcioletni zegarek, nigdy nie serwisowany, niż taki, w którym co kilka lat robisz konserwację.

 

Sam wolę kupić nowego G i go pod siebie pozmieniać, niż kupić gotowca - a nuż ktoś bezel piętnaście razy zmieniał i gwinty poprzekręcał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka jest realna cena do sprzedaży Customa Kinga GXW ? jaki to jest przedział cenowy, bo nie mogę od 2 miesięcy sprzedać. Niedługo zejdę do ceny zwykłych GXW a nie "custom", czy customa są tańsze niż te oficjalne?

A że tak zapytam ,co chcesz sprzedać :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Jeżeli chodzi o silesie,to tylko rzecz gustu - mi sie to zestawienie podoba strasznie.

 

Ja znam powiedzenie że kobiety z bogata przeszłością mogą okazać sie najlepszymi żonami i sława telewizyjna nic do tego nie ma :P

Na dodatek, powiedzenie ma odniesienie do rzeczywistych ludzi w moim otoczeniu...Także Tadzik01 - oficjalnie Ci mówię, ze mógłbym z Tobą pod tym względem polemizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Lepiej go ten post poddaj edycji,bo za chwile bedziesz miał na głowie kilku użytkowników bez poczucia humoru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne zdanie, mi się w głowie nie mieści np jak mężczyzna (ale prawdziwy a nie jakiś metrus albo lgbt) może nosić np różowego Rangemana... A zdarzają się takie patologiczne przypadki...

 

 

Co do mojego Kinga, są gorsze przeróbki, typu pasek pomalowany razem z bezelem, u mnie tylko lcd zmieniony na pomarańczowy czyli w zasadzie najmniejsza modyfikacja.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyprodukowany 11 października 2019 r dziś trafił do mnie.

IMG 20200407 175149

IMG 20200407 172847

radio i czytelność mi odpowiada, do codziennego noszenia

Edytowane przez plejadianin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne zdanie, mi się w głowie nie mieści np jak mężczyzna (ale prawdziwy a nie jakiś metrus albo lgbt) może nosić np różowego Rangemana... A zdarzają się takie patologiczne przypadki...

 

 

Co do mojego Kinga, są gorsze przeróbki, typu pasek pomalowany razem z bezelem, u mnie tylko lcd zmieniony na pomarańczowy czyli w zasadzie najmniejsza modyfikacja.

Metrusem nie jestem ani tranzystorem, a nie mam problemu zarzucić Rangemana w tym kolorze, trzeba zluzować gacie!!! Czy facet posiadający brodę to też patologia?...??? Wiecie ile tam jest bakteryjek?...... Proponuję przyjacielu deczko odsapnąć i wyluzować.

 

Tapnięte - Notem 10+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni zakup, gx z zegarowni made in Thailand wyprodukowany w tym roku...

20200501_174405.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwie sztuki i ... trzeba będzie kupić nową skrzynkę ??

IMG_20200513_205537-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zibi8 napisał:

Jeszcze dwie sztuki i ... trzeba będzie kupić nową skrzynkę ??

Zacny "poczet królów" ?  , choć za niektóre możesz być posądzany za "podróbkarstwo" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zibi8 napisał:

Jeszcze dwie sztuki i ... trzeba będzie kupić nową skrzynkę ??

 

 

? ile masz w łapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, GTB napisał:

Zacny "poczet królów" ?  , choć za niektóre możesz być posądzany za "podróbkarstwo" ?

Tak ,wiem że są tutaj ludzie co tak myślą ,ale ... ???

10 godzin temu, Vonziej napisał:

 

? ile masz w łapie?

To zależy ... przed ,czy po treningu ? ... ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna  "podróbka", trafiła do mojej kolekcji ;)

20200812_165757-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tutaj zapytam, czy ktoś nie chce się rozstać ze swoim Kingiem? Najchętniej w pozytywie ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.