Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Polas

Sklep CreationWatches.Com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakie macie doświdczenia ze sklepem CreationWatches.Com ?

Czy jest godny polecenia? Mam zamiar zamówic tam Seiko skx007j2, ale wolę sie upewnić co sadzicie o tym sklepie.

Za wszystkie sugestie z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep godny polecenia w 100 %

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku bardzo szybka dostawa. Jednak przez pomyłkę przysłali mi zegarek z białą tarczą, zamiast z czarną, na czym stracili kilkanaście dolarów (biały był droższy). Po wymianie paru maili i wysłaniu im zdjęcia zegarka z metką, poprosili o odesłanie, zaznaczając że pokrywają koszt przesyłki tylko do 15 dolarów. Tyle że w międzyczasie mnie się ten biały zaczął podobać, a nie miałem ochoty bawić się w jakieś ewentualne odprawy celne, więc postanowiłem go sobie zostawić. :)

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do sposobu załatwienia przez nich tej sprawy, więc polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba się zdecyduje na ten sklep:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kupując u nich trzeba się liczyć w 100% z vatem i cłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyć się zawsze trzeba, a jak ominie urząd celny bez opłat, to traktować jako wyjątek od reguły i cieszyć się z bonusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyślą Ci DHLem to zapłacisz DHLowi coś na kształt VATu, nie pamiętam jak to nazywają, ale w przybliżeniu jest to wartość VATu. Zaletą jest to, że zegarek z Singapuru dotrze do Ciebie w 4 dni. Mogą wysłać pocztą jak im zaznaczysz, że taką formę wysyłki preferujesz, wtedy masz szansę na ominięci VATu. Cło w EU płacisz od 150 EUR w górę. Poniżej 45 EUR można nie zapłacić VATu, ale raczej nie liczyłbym na to jeśli wysyłka jest realizowana za pośrednictwem kuriera (DHL). Przy wysyłką pocztą, jako gift, z zaniżoną wartością jeszcze nigdy nie zapłaciłem ani jednego ani drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wysyłce DHLem, VAT jest pewny na ponad 90%, do tego doliczają ok. 80 zł za usługę celną. Wysyłka pocztą to loteria z VATem, oczywiście zaniżona wartość i oznaczenie jako gift w żaden sposób nie wpływa na celnika, który takich paczek widzi dziennie tysiące, myślę, że raczej kieruje się wielkością i wagą paczki i ze względu na to wysyła list z żądaniem podania zawartości (zrzutów ze sklepu i bankowych dotyczących płatności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wysyłce DHLem, VAT jest pewny na ponad 90%, do tego doliczają ok. 80 zł za usługę celną. Wysyłka pocztą to loteria z VATem, oczywiście zaniżona wartość i oznaczenie jako gift w żaden sposób nie wpływa na celnika, który takich paczek widzi dziennie tysiące, myślę, że raczej kieruje się wielkością i wagą paczki i ze względu na to wysyła list z żądaniem podania zawartości (zrzutów ze sklepu i bankowych dotyczących płatności).

 

To mi w takim razie doliczyli tylko tą "usługę celną" przy wysyłce DHL. Orienta dla kolegi kupowałem przez Ebaya w tym sklepie - zapłaciłem cenę sklepową + właśnie 80 z hakiem PLN DHLowi i to wszystko. Przesyłka wliczona w cenę.

 

Z używkami wysłanymi pocztą nigdy nie miałem żadnej opłaty dodatkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem u nich z zaznaczeniem, zeby przesylka byla zwykla poczta a nie DHLem. Zegarek szedl ok. 10 dni, cla ani Vatu nie placilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezent od dobrego wujka: wpisz w koszyku kod HOLIDAYS i masz -5% ;) Nie wiem na jak długo jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego :) Jeszcze w sumie nie wybrałem sikora ale w najbliższych dniach może się przyda. Tylko wysyłkę będę pisał jak coś żeby pocztą puścili a nie dhl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego Krygo, kod zadziałał, a zamowienie składałem przedwczoraj :) było to moje pierwsze zamowienie w tym sklepie i w sumie pierwszy zegarek kupiony nie w Polsce. Trochę po czasie, ale mam pytanie w związku z tym: jaki rodzaj wysyłki wybieracie żeby uniknąć dodatkowych kosztów? Ja wybrałem przesyłkę poczta zamiast DHLa i nie dokupowałem pudełka, chociaż mnie korciło :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc może się uda. A pudełka zamawiał ktoś i też uniknął Vatu?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komuś nie przysłali zegarka po zakupie?płacić lepiej przez pay pal czy kartą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej PayPalem. Bezpieczniej i większa szansa w razie czego na odzyskanie kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego Krygo, kod zadziałał, a zamowienie składałem przedwczoraj :) było to moje pierwsze zamowienie w tym sklepie i w sumie pierwszy zegarek kupiony nie w Polsce. Trochę po czasie, ale mam pytanie w związku z tym: jaki rodzaj wysyłki wybieracie żeby uniknąć dodatkowych kosztów? Ja wybrałem przesyłkę poczta zamiast DHLa i nie dokupowałem pudełka, chociaż mnie korciło :)

 

Ja zamawiałem wczoraj Baby Tuna SRP637 na MyWatchesHub - też korciło mnie wzięcie pudełka, ale uznałem że pudełko kupie aluminiowe coś takiego: 51VRcjFflIL._SY300_.jpg

Płaciłem przez PayPal (przesyłkę wziąłem ubezpieczoną +3$). Na razie w sklepie status Processing, na karcie kwota widzę zablokowana, ale jeszcze nie zaksięgowana.

 

Dam znać jak idzie przesyłka.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już chyba następnego dnia było "Shipped" i teraz czekanie. Też miałem brać SRP637, ale jak przyszło co do kupna, to zacząłem mieć wątpliwości między SRP637 a SRP639 i ostatecznie właśnie tego drugiego wziąłem.

 

Dam znać jak przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MyWatchesHub dopiero mi wczoraj wysłał przesyłkę. Czyli dzień po zaksięgowaniu na karcie zakupu.

Paczka idzie poczta niemiecka.

Numer nadania ma w końcówce DE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem SRP637 na mywatcheshub 27.12 i dopiero dzisiaj dotarł do kraju.

Zamówiłem do niego pudełko bo niedawno oglądałem film na youtube z tym zegarkiem gdzie autor zamówił na creationwatches bez oryginalnego pudełka i dostał w pudełku noname, które niestety było za małe - zegarek się otarł o wieczko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.