Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Polas

Sklep CreationWatches.Com

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem zegarek.

 

U mnie numer nadania miał na końcu SG, szło pocztą singapurską. Zegarek doszedł po równo 2 tygodniach :) Co ciekawe dostałem go w pudełku mimo, że nie domawiałem (z tym, że to i tak jakieś defaultowe pudełko Seiko, przymałe i nie od linii Prospex).

W systemie trackingowym info, że jest wysyłany do Polski pojawiło się 7 stycznia, 12 był na WER Warszawa i dziś rano wydany do doręczenia.

Bez cła i VATU. Na etykiecie było info, że to jakieś części zegarkowe o wartości 36 USD i zaznaczona opcja GIFT. Przy moim adresie był model zegarka napisany, ale zamazano go markerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem SRP637 na mywatcheshub 27.12 i dopiero dzisiaj dotarł do kraju.

Zamówiłem do niego pudełko bo niedawno oglądałem film na youtube z tym zegarkiem gdzie autor zamówił na creationwatches bez oryginalnego pudełka i dostał w pudełku noname, które niestety było za małe - zegarek się otarł o wieczko.

 

A masz pewność, że dostaniesz właściwe pudełko od tego zegarka, a nie takie jak ja dostałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz pewność, że dostaniesz właściwe pudełko od tego zegarka, a nie takie jak ja dostałem?

Pewnie ze nie mam pewności ale szansa jest większa. Jak zamawiałem Citizena At8020 z dutyfreeIsland z pudełkiem to pomimo tego że ostrzegają że wysyłają w randomowych pudełkach i może być od innego zegarka to przyszedł w dobrym pudełku z logiem Blue Angels.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś niedokładnie doczytałem, bo byłem święcie przekonany, że nie wybierając pudełka on przyjdzie w folii bąbelkowej owinięty (widziałem coś takiego na jednym filmiku YT). Jak bym doczytał, że i tak przyjdzie w jakimś pudełku, to już bym dopłacił na creationwatches do pudełka.

No nic, pierwszy zakup i człowiek się uczy :) Jak napisałeś o tym przytarciu, to szybko obejrzałem nowy nabytek, ale wygląda ok. Wieczorem go dokładnie obadam.

 

Daj znać jak dostaniesz jakie pudełko Ci przyślą. Później wkleję jakąś fotkę jak u mnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój SRP637 po 10 dniach od zakupu, a 6 dni od wysłania doleciał wczoraj do Franfurktu.

Widzę że sporo nas na forum, trzeba będzie założyć temat "Policzmy Baby Tuna". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@roberto231 skąd kupowałeś? Za nowym tematem jestem jak najbardziej na tak :) I widzę, że na razie jestem w mniejszości z SRP639 w porównaniu do SRP637.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@roberto231 skąd kupowałeś? Za nowym tematem jestem jak najbardziej na tak :) I widzę, że na razie jestem w mniejszości z SRP639 w porównaniu do SRP637.

 

Zamawiałem na www.mywatcheshub.com. Dziś nie dostępny ten model u nich, ale widzę że przebudowują stronę - może dlatego, bo tydzień temu 50 sztuk mieli SRP637.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałeś pudełko? Daj znać jak dojdzie i czy doliczą Ci podatki. Widzę, że pojawił się zapis, że wysyłają na adres z PayPala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pudełkami jest różnie. Orient zamawiamy w dutyreeisland bez pudełka przyszedł w pudełku ale Citizen za kilka miesięcy już w worku dutyreeisland. Chociaż i te orieny w większości bez pudełek przychodziły jak pisali koledzy.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś niedokładnie doczytałem, bo byłem święcie przekonany, że nie wybierając pudełka on przyjdzie w folii bąbelkowej owinięty (widziałem coś takiego na jednym filmiku YT). Jak bym doczytał, że i tak przyjdzie w jakimś pudełku, to już bym dopłacił na creationwatches do pudełka.

No nic, pierwszy zakup i człowiek się uczy :) Jak napisałeś o tym przytarciu, to szybko obejrzałem nowy nabytek, ale wygląda ok. Wieczorem go dokładnie obadam.

 

Daj znać jak dostaniesz jakie pudełko Ci przyślą. Później wkleję jakąś fotkę jak u mnie to wygląda.

 

Dzisiaj odebrałem SRP637. zamówiłem z pudełkiem, zegarek był w woreczku lusem obok granatowego pudełka SEIKO do którego się nie mieści :>

Zegarek został zatrzymany na cle.

 

Poprzednim razem Citizen w oryginalnym pudełku nie został zatrzymany, więc z mojego badania na małej próbie wynika że pudełko nie gra roli w kwestii cła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem SRP637. zamówiłem z pudełkiem, zegarek był w woreczku lusem obok granatowego pudełka SEIKO do którego się nie mieści :>

Zegarek został zatrzymany na cle.

 

Poprzednim razem Citizen w oryginalnym pudełku nie został zatrzymany, więc z mojego badania na małej próbie wynika że pudełko nie gra roli w kwestii cła ;)

 

Czyli jednym słowem mywatcheshub lipę odwalił z pudełkiem. Ja bym do nich napisał, że pudełko to za małe. 

Kolega @mati_luk zamawiał pisze wyżej w creationwatches bez pudełka, a dostał w pudełku (za małym).

 

Ja jeszcze czekam na kupiony 4 stycznia w mywatcheshub bez pudełka SRP637. Jak dojdzie dam znać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

zamówiłem dzisiaj przy nie sprzyjającym kursie USD skx-a007 ale i tak się cieszę;-) zobaczmy jak z przesyłką. Mam nadzieję, że będę się mógł pochwalić;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

zamówiłem dzisiaj przy nie sprzyjającym kursie USD skx-a007 ale i tak się cieszę;-) zobaczmy jak z przesyłką. Mam nadzieję, że będę się mógł pochwalić;-)

W południe kurs był o dobre 4 gr korzystniejszy ! Czasami warto poświęcić trochę czasu na analizie i czekaniu na spadek, chociaż przy małych zamówieniach te kilka groszy aż takiej różnicy nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W południe kurs był o dobre 4 gr korzystniejszy ! Czasami warto poświęcić trochę czasu na analizie i czekaniu na spadek, chociaż przy małych zamówieniach te kilka groszy aż takiej różnicy nie robi.

We wtorek nawet o dobre 15 gr;-) przy tej wartosci jednak kilka złotych nie miało większego znaczenia wobec uciechy z zakupu;-) Raczej nie ma co się spodziewać w najbliższym czasie spadku cen walut. Złoty niestety wciąż słabnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem SRP637. zamówiłem z pudełkiem, zegarek był w woreczku lusem obok granatowego pudełka SEIKO do którego się nie mieści :>

Zegarek został zatrzymany na cle.

 

Poprzednim razem Citizen w oryginalnym pudełku nie został zatrzymany, więc z mojego badania na małej próbie wynika że pudełko nie gra roli w kwestii cła ;)

 

Dziś doszedł mój SRP637 kupiony 4 stycznia w mywatcheshub. Przyszedł tak jak zamawiałem bez pudełka.

W niedużym brązowym kartoniku, w środku instrukcja i karta gwarancyjna, zegarek owinięty w folie bombelkową. Dodatkowych opłat nie miałem.

 

Jak ktoś wie jakie wymiary ma oryginalne pudełko to byłbym wdzięczny - chce kupić metalowe - takie jak pokazywałem wyżej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszedł mój SRP637 kupiony 4 stycznia w mywatcheshub. Przyszedł tak jak zamawiałem bez pudełka.

W niedużym brązowym kartoniku, w środku instrukcja i karta gwarancyjna, zegarek owinięty w folie bombelkową. Dodatkowych opłat nie miałem.

 

Jak ktoś wie jakie wymiary ma oryginalne pudełko to byłbym wdzięczny - chce kupić metalowe - takie jak pokazywałem wyżej,

 

jeżeli nie musisz mieć co do centymetra to SRP653K1 jest w takim pudełku:

 

Measuring 16.0 cm x 9.5 cm x 13.0 cm, The main watch box is slightly smaller at 16.0 cm x 8.0 cm x 13.0 cm and in black.

 

http://easternwatch.blogspot.com/2015/05/seiko-prospex-automatic-diver-200m-baby.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w Google "creationwatches holidays" wyskoczą strony które podają kody.

 

Niedługo chiński nowy rok wiec może NEWYEARS zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś przyszło zawiadomienie z celnego :-) wysyłka pocztą rejestrowaną. Na szczęście zegarek za 29$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś przyszło zawiadomienie z celnego :-) wysyłka pocztą rejestrowaną. Na szczęście zegarek za 29$.

Za 29$, co to za zegarek ?;)

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damskie Casio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to ostatnio jakieś bum na celnym?

ostatnio mi dwa zatrzymali gdziekolwiek bym nie zamówił

chyba to uszczelnianie systemu podatkowego zaczęło się chyba;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zatrzymali w poniedziałek, puścili dzisiaj. Skoro nie jestem jedyny, znaczy, że będzie dłużej i drożej. Zaczniemy kupować w UE lub PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas są takie ceny w oficjalnej dystrybucji (np. Orienta ) że i tak nadal będzie się opłacało ściągać z Azji. Nawet z koniecznością opłacenia VATu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.