Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Patek Philippe

Rekomendowane odpowiedzi

Co za brzydal! :D;)

 

Wspaniały jest. On nie ma sekundnika?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wspaniały jest. On nie ma sekundnika?

Przecież sekundnik stoi równo na 12 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Wygląda jak karykatura przy Royal Oak. ;) Za to ta Calatrava...genialna, chociaż nie noszę takich zegarków ten jest przepiękny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Hmm, chyba głównie pewna  "wulgarność" linii, sprawiająca oczywiście zamierzone wrażenie łamania symetrii. Mój komentarz tyczył się tej referencji, klasyczna tylko z datą nawet mi się podoba, ale to Royal Oaka postrzegam jako projekt genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak karykatura ? Nautilus to jeden z piękniejszych projektów Genty

Zgadzam sie, ale w wersji classic bo te "dodatki" na tarczy wygladaja dla mnie szpetnie :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się znacie. Piękny jest w tej wersji.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się znacie. Piękny jest w tej wersji.

Raczej mógłbym zostać jednozegarkowcem z tym zegarkiem. Najmocniej bolałyby rysy w tamim EDC, ale co tam... raz się żyje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też. Datę ma, jaja na miękko ugotuje ze stoperem, bransolete ma, woda nie wlata...


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj mierzylem i dokladnie obejrzalem Nautilusa (dziekuje za te mozliwosci wlascicielowi).

Magia marki mnie urzekla. Normalnie ciary, niesamowite przezycie. Jak raz sie sprawdzi prawdziwa kawe to ciezko wrocic do Costa czy Starbaksa (rolex, omega). Nie ma sie co rozdrabniac ;)

Zdjecie z sieci, ale to ten model

post-24954-0-61351100-1493353845_thumb.jpg

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczny ma właściciel firmy Krakbau z Krakowa to od niego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczny ma właściciel firmy Krakbau z Krakowa to od niego ?

BINGO! :)

 

  

No i Cameron poszedł się .... ;)

;), cos w tym jest.

Mam plan na 2019. AP Diver, ten Nautilus (moze na ruberb ;)) i Calatrava lub GS.

Jakbym sie tak nie rozdrabnial przez ostatnie lata to juz bym mial cos konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz, rozwijać się trzeba zegarkowo, co nie? :)

No trzeba :)

Nowka mnie tylko interesuje, a chyba zeby kupic nowego to trzeba pokazac zaswiadczenie o czystosci krwi itd. ;) i poczekac ze dwa lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj mierzylem i dokladnie obejrzalem Nautilusa (dziekuje za te mozliwosci wlascicielowi).

Magia marki mnie urzekla. Normalnie ciary, niesamowite przezycie. Jak raz sie sprawdzi prawdziwa kawe to ciezko wrocic do Costa czy Starbaksa (rolex, omega). Nie ma sie co rozdrabniac ;)

Zdjecie z sieci, ale to ten model

Ja odbieram je zupełnie inaczej po przemacaniu kilkunastu sztuk.. Koperty poprawne w tej klasie, detale tarcz takie sobie, przynajmniej w tych modelach do kilkudzisięciu kilo euro. Na pewno nie ma się nastawiać na niewiadomo jakie przeżycia jeśli ktoś widział już trochę zegarków. W aquanaucie którego przedwczoraj miałem na warsztacie, zapięcie gumy jest naprawdę tak sobie wykonane.. ładne zdjęcia można zrobić każdemu zegarkowi, a magia marki działa mocno na wyobraźnię. Przy okazji kilka fotek które strzeliłem:

 

xyCQeTE.jpg

 

cuFsyHK.jpg

 

7SDT8J7.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie napisalem o boskim wykonaniu, tylko o magii marki ;)

Nie mam na tyle instynktu estetycznego zeby odroznic jakosc szlifu czy rownosc nalozonego indeksu wyrazony w mikronach. Bardziej cenie zdrowie psychiczne ;)

Godze sie ( to znaczy zgodze sie jak bede kupowal ;) )na to, ze place za logo i jestem w stanie przelknac gorsza jakosc wykonania niz w gsach, bo komplikacje nakrywaja czapka, rzekome niedociagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, mechanicznie potrafią się podobać ;) ..no i fakt jest taki że mimo "przeplaconej" ceny zawsze odzyskamy lub zarobimy, tego nie można odmówić.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszlachetniały ten surrogat Nautilusa na Twoich zdjęciach i z tym paskiem Filip ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......Normalnie ciary, niesamowite przezycie.....

No jak ma sie na nadgarstku kawalerkę to faktycznie :)

Mnie marka PP nie urzeka i odbieram to bardziej jako przerost formy nad treścią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.