Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Patek Philippe

Rekomendowane odpowiedzi

A odnośnie klubu miałbym zapytanie. Jak wygląda obecnie zakup Patka u autoryzowanego dealera? Czy ktoś się może orientuje jaki jest czas oczekiwania na poszczególne modele, ceny regularne i wysokość zadatku w przypadku zamawiania? Mam taki plan żeby kupić Ojcu na urodziny i chciałbym się przygotować. 65 ma za dwa lata. Myślicie że się wyrobię?

Zależy z jakim modelem. Calatravy myślę że do dostania. Z innymi modelami raczej może być ciężko, przynajmniej w najbliższych salonach z tego co się orientowałem. Chyba że podskoczysz do Dubaju lub gdzieś jeszcze dalej to właściwie wszystko do dostania

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wpadł mi w oko 5296G w białym złocie. A potrzeba wyjazdu by mnie nie przerażala raczej. Dla siebie zawsze chciałem Nautilusa, ale z tym wiem że byłby problem. Tylko jeszcze ceny bazowe musiałbym skądś dostać.


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wpadł mi w oko 5296G w białym złocie. A potrzeba wyjazdu by mnie nie przerażala raczej. Dla siebie zawsze chciałem Nautilusa, ale z tym wiem że byłby problem. Tylko jeszcze ceny bazowe musiałbym skądś dostać.

Katalog możesz sobie zamówić na stronie Patka. Wystarczy napisać krótkiego maila. Z tego co pamiętam ma załączony cennik. Jak chcesz to za jakieś dwie godziny sprawdzę z poprzedniego roku i wyślę w wiadomości prywatnej.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez msokol19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym bardzo wdzięczny. Dziękuję


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalog możesz sobie zamówić na stronie Patka. Wystarczy napisać krótkiego maila. Z tego co pamiętam ma załączony cennik. Jak chcesz to za jakieś dwie godziny sprawdzę z poprzedniego roku i wyślę w wiadomości prywatnej.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

jak możesz to wyślij mi też 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem tę przyjemność oglądać na żywo zegarki tej szacownej manufaktury, więc pozwolę sobie podbić temat zdjęciem gablotki:

IMG_0551.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie gdzie znajduje się ta gablota marzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona. Raj dla zegarkowców - przynajmniej 3 miejsca z Patkami widziałem. Poza tym Audemars Piguet, Piaget, Chopard, Richard Mille, Panerai, Rolex. W życiu nie widziałem tak zabezpieczonych sklepów. Szukałem konkretnego modelu Nomosa, niestety w obydwu autoryzowanych punktach nie mieli. Swoją drogą w jednym potraktowany zostałem w bardzo miły sposób, a w drugim jak persona non grata. Niestety nie biorę na urlop koszuli i krawata :)

Edytowane przez the_stickman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wystrój witryn sklepowych jest bardzo podobny. Florencja.

post-57210-0-19181700-1524172444_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nautilusa nie mieli? :rolleyes:

Przecież jest, czwarty zegarek od prawej strony Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podbije zdjęciem z Brukseli niestety na wystawie tylko dwa zegarki

5139d8fca2e212574c6f9ac7783afa10.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Temat sprzedaży zegarków Patek Philippe został poruszony w temacie dotyczącym Panerai, ale w tym wątku będzie właściwszy. Tak więc wrzucam materiał filmowy prezentujący trzy własne salony Patek Philippe. Miejsca to wyjątkowe więc warto zobaczyć.

 

Paryż - Genewa - Londyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa muszę przyznać  :)

Szkoda, że w Polsce rynek takich usług (czyli prawdziwe premium) kuleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salon Bentleya czy Ferrari w Wawie jest "rownie pusty" jak luksusowy... :);)

 

Z calym szacunkiem do wielkich firm typu PP czy VC/AP, ale robienie z tego takiego "sacrum" trąci u mnie smiechem...

Ja rozumiem, jak ktos od setek lat siedzi sam w starej piwnicy i sklada kilkanascie egzemplarzy rocznie z pokolenia na pokolenie, jednak takie czysto marketingowe/sprzedazowe podejscie do salonow nie pasuje mi do marek, ktore musza sztucznie blokowac sprzedaz, aby jeszcze bardziej podniesc swoj prestiz...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Z calym szacunkiem do wielkich firm typu PP czy VC/AP, ale robienie z tego takiego "sacrum" trąci u mnie smiechem...

Ja rozumiem, jak ktos od setek lat siedzi sam w starej piwnicy i sklada kilkanascie egzemplarzy rocznie z pokolenia na pokolenie, jednak takie czysto marketingowe/sprzedazowe podejscie do salonow nie pasuje mi do marek, ktore musza sztucznie blokowac sprzedaz, aby jeszcze bardziej podniesc swoj prestiz...

Patek Philippe rocznie wytwarza około 55000 - 58000 zegarków tak więc nie musi blokować sprzedaży, żeby podnieść swój prestiż. Genewska manufaktura nie musi również podnosić swojego prestiżu, bo i tak uważana jest za jedną z najlepszych. Salony Patka ukazują jedynie, że niczego nie pozostawiono przypadkowi i także model sprzedaży zegarków ma oprawę adekwatną do ich klasy oraz jakości. Tymczasem dzisiaj w tak pięknych okolicznościach przyrody Calatrava cieszyła jak w dniu zakupu... :)

 

ppcmw8.jpg

Edytowane przez The Lord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z naturalnym światłem dużo lepiej pokazuje jak piękny to zegarek. Zdjęcie też chyba najlepsze do tej pory ;) Miałem okazję oglądać zdaje się tę samą referencję przez szybkę i muszę stwierdzić, że tarcza zdecydowanie nie jest płaska i „wydrukowana” jak to niektórzy sugerowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z naturalnym światłem dużo lepiej pokazuje jak piękny to zegarek. Zdjęcie też chyba najlepsze do tej pory ;) Miałem okazję oglądać zdaje się tę samą referencję przez szybkę i muszę stwierdzić, że tarcza zdecydowanie nie jest płaska i „wydrukowana” jak to niektórzy sugerowali.

Miałem ta referencje na ręce i jest piękna. Ciekawi mnie jak zrobili ta tarcze. Wie ktoś? The Lord?

post-73156-0-69748000-1524372466_thumb.jpeg

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mieć na ręce referencję i jeszcze tą" (chyba) to raczej brzmienie moderne a nie nowomowa.

A tarcza powiedziałbym taka bardziej charakterystyczna, niezależnie od technologii.

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Warto też podkreślić, że kiedyś sprzedał swojego Bregueta, żeby pomóc choremu dziecku, nie swojemu rodzonemu i się tym nie chwalił.

 

Dla mnie jest od dzisiaj przekozakiem. Szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Zdjęcie z naturalnym światłem dużo lepiej pokazuje jak piękny to zegarek. Zdjęcie też chyba najlepsze do tej pory ;) Miałem okazję oglądać zdaje się tę samą referencję przez szybkę i muszę stwierdzić, że tarcza zdecydowanie nie jest płaska i „wydrukowana” jak to niektórzy sugerowali.

 

Oprócz wyglądu dodatkowy atut stanowi precyzja pomiaru czasu. Zegarek regularnie wykazuje dobową niedokładność chodu na poziomie od +1 do +2 sekund. W ciągu ostatnich 10 dni przyspieszył o 15 sekund, co daje średnią dobową 1,5 sekundy. Od dłuższego czasu nie odnotowałem natomiast opóźnień w pomiarze, co oznacza, że uchybienia nie kompensują się. Chronometr "pełną gębą". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.