Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Patek Philippe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bazant

Z informacji które mi przekazano nie ma nadzieji że Nautiliusa będzie można jeszcze kupić, mówię o modelu 5711/1A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, jednak czaiłeś się na wyższą półkę


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi, teraz będą mi rolniki i pamy podkupować milionery zasrane:D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Z informacji które mi przekazano nie ma nadzieji że Nautiliusa będzie można jeszcze kupić, mówię o modelu 5711/1A.

...chociaż ja słyszałem jeszcze gorsze rzeczy z dość wiarygodnego źródła. Otóż Patek Philippe w ogóle rozważa stopniowe wygaszanie kolekcji Nautilus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Byłem w pobliżu więc pomyślałem że wpadnę i zapytam czy w dzisiejszych czasach na zegarek trzeba czekać 10 lat. Na wspomnianego Nautiliusa w Oslo trzeba czekać minimum 12 lat i tak jak pisałem sprzedawca sam powiedział że raczej szans nie ma aby go dostać.

 

Patek Philippe to zegarki poza moim zasięgiem ale warto wejść do salonu przy okazji i pooglądać te piękne i ciekawe zegarki.

 

post-65162-0-42784500-1528608203_thumb.jpg

 

post-65162-0-06725300-1528608221_thumb.jpg

 

post-65162-0-68833700-1528608237_thumb.jpg

 

post-65162-0-43384000-1528608252_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie - ale jednak lepiej dokupic gume, niz bransolete, nie?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Moim zdaniem siła Patka i DNA genewskiej manufaktury tkwią w modelach klasycznych. Nautilus, Aquanaut, stanowią oczywiście udane uzupełnienie oferty, ale jednak nie ma to jak porządna, klasyczna Calatrava lub kolekcja Complications. Do podziwiania zostają zegarki Grand Complications i Rare Handcrafts.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez The Lord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Aquanaut sie pojawil od pewnego czasu za calkiem sensowne pieniadze - moze kogos zainteresuje :)

Jakaś wyprzedaż kolekcji, bo wystawił zegarków ma palcach licząc za jakieś 400 k :) Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś wyprzedaż kolekcji, bo wystawił zegarków ma palcach licząc za jakieś 400 k :)

Gosc ma duza rotacje w kolekcji (na alle), mial ostatnio np AP divera i dwa SDDS. Nie wyglada jednak na handlarza, przynajmniej typowego.

Rzeczony Aquanaut dlugo wisi z falujacymi cenami, niedawno byl za 77, 81, znow ponizej 80,:a teraz 83. Raczej pewne zrodlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Ile czeka się na Calatravę a ile na Nautilusa?

 

To zależy którą Calatravę. Na przykład modele Calatrava Pilot nie są łatwo dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Moser na Basel wypuścił fajną parodię reklam Patka z cyklu "jesteś starym dziadem, zanim umrzesz kup zegarek dla syna." :D

:lol:  Świetne. Wesołkom z Mosera humor dopisuje i dobrze. Przyda się trochę dystansu w świecie topowych zegarków napompowanych powagą i tym no, jak mu tam, prestiżem.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rękę tego przystojnego mężczyzny zdobi Patek World Time Complications?

 

Wydaje mi się że to jest raczej Jaeger Le Coultre Geophysic Universal Time w złotej wersji

post-40960-0-99710900-1529145822_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Czy rękę tego przystojnego mężczyzny zdobi Patek World Time Complications?

Moim zdaniem to nie jest Patek Philippe WT. Brakuje chociażby przycisku z boku koperty (przy uchu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś takie strzeliłem:

attachicon.gif

wielki jest.

 

Mierzyłem obie wersje: limitowaną/rocznicową w różowym złocie i "dyskusyjną" w białym. Do kolekcji fantastyczne, jednak na codzień nie do noszenia... Jednoznacznie - genialny pokaz umiejętności manufaktury.

post-4252-0-60755400-1529231083_thumb.jpg

post-4252-0-46425100-1529231091_thumb.jpg

post-4252-0-19878200-1529231099_thumb.jpg

post-4252-0-33724600-1529231107_thumb.jpg

post-4252-0-69094200-1529231134_thumb.jpg

post-4252-0-15692100-1529231143_thumb.jpg


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Mierzyłem obie wersje: limitowaną/rocznicową w różowym złocie i "dyskusyjną" w białym. Do kolekcji fantastyczne, jednak na codzień nie do noszenia...

Grandmaster Chime to bardziej dzieło sztuki niż przyrząd pomiarowy. Wraz z rzeczonym zegarkiem, manufaktura Patek Philippe wreszcie dołączyła do nielicznego grona firm, które w naręcznych repetierach minutowych stosują Grande & Petite Sonnerie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle dyskusyjnie "przystojne" te powyżej.
Styl mieszczański jakby.

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.